Перевірте сигнал кабелю на моніторі – реагує на монітор кабелю?

Перевірте сигнал кабелю на моніторі  реагує на монітор кабелю?Звичайно ж, природна річ, коли виникають різні перешкоди або коли трапляються дефекти у пристроях, незалежно від їх різновиди. І це не означає, що відтепер конструкція непридатна до подальшого використання. Рідко буває зворотний результат подій. Тому майже кожну проблему можливо вирішити, причому не маючи навіть професійних навичок і спеціальних знань. В даній статті спробуємо детально розібрати випадок при відсутності сигналу на спорудження. А також розберемо, що першим ділом варто зробити і з якими труднощами можна зіткнутися.

Пропав сигнал — можливі причини

Зміст статті

 • Пропав сигнал — можливі причини
 • Як перевірити сигнал
 • Що робити, якщо немає сигналу

Для виявлення джерел виникнення дефектів завжди потрібно починати з найпоширеніших варіантів. Отже, розберемо деякі з них.

 • Спочатку слід перевірити працездатність самого монітора і переконатися в його справності. А також, перевірте сигнальний роз’єм кабелю, і включений в розетку. Перевірте монітор. А саме наявність всіх правильно підключених кабелів як на виробі, так і на шляху від нього до відеокарти. Крім цього, рекомендується озброїтися додатковим системним блоком і перевірити процес роботи екрану при взаємодії зі стороннім агрегатом. Потім робимо висновки: якщо зображення так і не з’явилося, то проблема безпосередньо в самому моніторі, а значить, бажано звернутися в спеціальний салон, де вам обов’язково допоможуть. В іншій ситуації, переходимо до наступного пункту.
 • При наявності двох входів (VGA і DVI) можна дозволити перейти на відеокарту. Просто потрібно поміняти їх місцями. Потім провести включення. Якщо результат виявився негативний, то все ж немає нічого страшного.
 • Отже, основний етап, де доведеться розкривати всю систему і проникати всередину неї. І для початку потрібно ліквідувати бічну сторону всієї коробки, а далі, на всякий випадок, перевірити все можливе кріплення конструкції.

Перевірте сигнал кабелю на моніторі  реагує на монітор кабелю?ДОВІДКА! Приділіть особливу увагу відеокарті. Тепер можна усувати її і те місце, де вона перебувала, протерти звичайним ластиком, щоб прибрати пил та інші дрібні частинки забруднень. І тільки після цього вставляти виріб на вихідне місце і спробувати заново включити комп’ютер. При відсутності позитивного підсумку, переходимо далі до дій, за алгоритмом.

 • А тепер, щоб остаточно розібратися з вірогідним міфів про поломку відеокарти, приступаємо до завершального етапу. Для цього знаходимо кабель і перемикаємо його від монітора до його входу. Якщо ж персональний комп’ютер не включився, то справа була саме в тому виробі і це не міф. Вам слід звернутися безпосередньо до кваліфікованому майстру цієї сфери. В іншому ж кінець — справа в материнській платі. Тут виключно один варіант існує, а саме — ремонт всієї системи.

Як перевірити сигнал

Перевірте сигнал кабелю на моніторі  реагує на монітор кабелю?Спробуємо розібратися з з’ясуванням несправності за допомогою спікера. Ця процедура включає в себе кілька дій. Вони описані нижче:

 • Припустимо, джерело проблеми криється в материнській платі. Отже, від неї відключаємо всі складові. Попередньо, процесор повинен бути вимкнений!
 • УВАГА! Залишаємо включеними виключно блок живлення, процесор і, безпосередньо, кнопки індикатора. Далі активуємо агрегат. При несхожості сигналу в переліком, слід переходити до наступного кроку.

 • Здійснюємо підключення відеокарти. При висвічуванні вікна з найменуванням «проблема з південним мостом» треба звертатися відповідно до фахівця. Якщо ніякої реакції зовсім немає, то слід перевірити роз’єми. Якщо неполадки з проводами, то варто провести заміну між монітором і кабелем. Потім знову провести підключення.
 • І самий крайній варіант — проблема з блоком живлення. Якщо після всіх перевірок не виявилося результату, то це свідчить виключно про одне.
 • Що робити, якщо немає сигналу

  Перевірте сигнал кабелю на моніторі  реагує на монітор кабелю?У будь-якому разі — не турбуватися. Всі дефекти можна дозволити, навіть якщо це буде великий ремонт. Кожен професійний фахівець знає толк у своїй справі, так що неприємності будуть ліквідовані. Якщо говорити в загальному, то крім вище наданих процедур можна спробувати скинути всі налаштування, а також відкотити попередні зміни. Це пояснюється тим, що оновлення теж можуть вплинути на працездатність пристрою. Крім цього, є можливість відновити об’єкт.

  Причому краще всього буде, якщо процес здійснений за допомогою диску, де встановлена операційна система. Коли ПК здійснює роботу на основі віндовс, процес буде найбільш легким і протікати без ускладнень. Отже, після постачання диском перезавантажуємо конструкцію. Далі буде доступно вікно з назвою «відновлення системи» — його треба вибрати. Після чого потрібно буде спиратися на надану інструкцію. Якщо все так само нічого не допомагає, то тут вихід один — нести спорудження безпосередньо до майстра і віддати за це невелику суму грошей.