Зміст

 • Рекомендації
 • Підготовка отвору гаражних секційних воріт

Працездатність і тривалий термін експлуатації гаражних секційних воріт в чому залежить від якості комплектуючих і панелей конструкції. Також важливо поставити якісно і кваліфіковано конструкцію у проріз для того, щоб вона нормально функціонувала і не вимагала ремонту.

Пояснення до розмірів дверного отвору

Підготовка отвору до встановлення секційних воріт —дуже важливий момент перед установкою. Є багато місць, де можна кріпити раму, а якщо дверний отвір не відповідає вимогам, то, не згинаючи раму, поставити непросто. А якщо зігнути раму, може виникнути перекіс панелей, що, в свою чергу, спричинить ускладнений рух по напрямних. Також виникнуть щілини і зіпсується торсіонний механізм.

Монтаж гаражних секційних воріт займає від чотирьох до восьми годин. Час буде залежати від габаритів полотна і типу підйому.

Поставити механізм можна своїми руками, керуючись кресленнями та маючи при собі комплектуючі.

Не забувайте використовувати кошти, які забезпечать ваше здоров’я: захисні окуляри, каска, рукавички.

Найкращі умови для полотна – це бетонні або цегляні стіни, одвірок і пристенки повинні знаходитися в одній площині.

Рекомендації

 • Використовуйте металевий куточок 7,5 см, товщиною 3 мм під обшивку пристенков.
 • Використовуйте металевий куточок 7,5 см, товщиною від 3 мм під обшивку верху отвору.
 • З металевої смуги 7,5 см, товщиною 3 мм виконуються центральні деталі каркаса.
 • Зовнішня частина залізного каркаса повинна перебувати на одній площині.
 • Необхідно, щоб зовнішня частина каркаса була рівною, без опуклостей.
 • При виборі секційних воріт головною умовою, яка дає можливість поставити ворота, є наявність притолоки. Розміри її складуть 21-50 см (стандартна установка).

  При низькому типі установки розмір притолоки складе від 13 див. Якщо одвірок зовсім низька, поставити ворота не дуже просто або взагалі не вийде.

  Існують ворота серії «стандарт», які складаються з пружин розтягування, завдяки яким є можливість поставити ворота при наявності притолоки 10 сантиметрів.

  Розміри дверного отвору для гаражних воріт

  Підготовка отвору гаражних секційних воріт

  Обов’язково повинна бути підготовка дверного отвору перед тим, як ворота будуть встановлені. З допомогою креслення ви можете зрозуміти, чи годиться ваш отвір для монтажу конструкції.

  Якщо розміри не менше, ніж зазначено на схемі, то можна готувати стіни навколо дверного отвору.

  Вимоги до стін отвору:

  • Стіни, які знаходяться навколо отвору, повинні розташовуватися в одній площині і бути рівними.
  • Краще, щоб стіна була цегляна або бетонна. Якщо ви маєте стіни з піноблоку, кріпити до них напрямні не рекомендується, так як кріплення буде ненадійним. При цьому можна спочатку зробити обв’язку стін за допомогою сталевого куточка з розмірами полиць 10х10 сантиметрів.
  • Замовляйте і робіть монтаж полотна, коли у вас буде готовий підлогу. У цьому випадку ущільнювач буде щільно прилягати до підлоги, і можна буде найбільш чітко зробити монтаж направляючих.
  • Якщо ж підлога ви ще не зробили, то є можливість замовити полотно, знаючи позначку підлоги і враховуючи похибку не більше ніж 10 міліметрів.

  Перш ніж ставити пристрій, обов’язково перевірте дверний отвір. Стіни його повинні складатися з бетону або цегли, для того щоб пристрій можна було надійно закріпити.

  Від цього буде залежати, наскільки якісно, а головне міцно, буде встановлений механізм і як довго він буде нормально функціонувати.

  Якщо всі вимоги будуть виконані, безперечно, ваш механізм прослужить тривалий період часу.