Зміст

  • Переваги секційних воріт
  • Управління секційними воротами

Якщо вірити статистиці, найбільш популярним видом воріт є ворота секційні.
Маючи прийнятну ціну, вони порівняно легко встановлюються самостійно, а також прості в експлуатації.

Для монтажу не потрібно якогось особливого обладнання, тому господарі, як правило, роблять його без якої-небудь допомоги.

Підйомно-секційні ворота

Переваги секційних воріт

Особливу увагу заслуговують такі двері з хвірткою, які роблять під замовлення, враховуючи потрібні розміри. Дуже часто їх встановлюють на територіях промислових або комерційних підприємств, і це не дивно – хвіртка дає можливість істотно розширити можливості експлуатації.

До того ж, термін служби таких воріт, розрахований на певну кількість робочих циклів, збільшується. Адже для того, щоб увійти на територію, можна просто відкрити хвіртку.

Власники автомобілів теж оцінили переваги таких воріт, вважаючи за краще встановлювати гаражні ворота такого типу.

Адже поряд з тим, що це практично, для багатьох дуже важливим є гарний зовнішній вигляд. Серед інших переваг автолюбителі також виділяють безпека і комфорт, відсутність необхідності в негоду відкривати і закривати двері, намокаючи під дощем або чаклуючи над неслухняним замком.

Отже, основними пріоритетами є:

• дуже зручний прохід;
• економія тепла;
• істотна економія часу;
• довговічність функціонування робочих механізмів.

Існуючі на сьогоднішній день моделі мають хороші антивандальні властивості та є серйозною перешкодою для зломщиків.

Секційні ворота гармонійно вписуються в загальний дизайн

Лідером продажів можна назвати підйомно-секційні ворота.

Враховуючи недоліки інших підйомних конструкцій, при розробці даної моделі головним завданням було добитися підвищеної маневреності полотна.

Управління секційними воротами

Електропривод вибирають в залежності від того, наскільки інтенсивною передбачається робота воріт. Якщо вони промислового характеру, то встановлюють вальний привід, невеликі, як, приміром, гаражні підйомно-секційні, облаштовуються рейковим електроприводом.

За допомогою пульта дистанційного керування дію на відкривання/закривання гаража можна здійснювати безпосередньо з авто або з дому.

Управління секційними воротами

На випадок відключення електрики обов’язково потрібно передбачити наявність спеціального ключа, який може розблокувати механізм. Він відключає привід і процес відкривання можна здійснити вручну без яких-небудь проблем.

Тому, встановлюючи автоматику, потрібно обов’язково врізати такий замок, щоб у подібних випадках не стояла проблема відкриття дверей.