Підключення мікрофона до відеореєстратора: порядок підключення

Підключення мікрофона до відеореєстратора: порядок підключення Відеореєстратор давно є одним з обов’язкових атрибутів в автомобілі. Він допомагає стежити за ситуацією на дорогах, здатний врегулювати важкорозв’язні ситуації, завдяки функції запису. Більшість сучасних моделей оснащені додатковим роз’ємом, який необхідний для мікрофона. Для правильного підключення необхідно дотримувати кілька правил вибору і приєднанню обох компонентів.

Розберемося, як підключити мікрофон до відеореєстратора.

Як вибрати мікрофон

Зміст статті

 • Як вибрати мікрофон
  • Діаграма спрямованості
  • Чутливість
 • Кабель, відповідний для підключення
 • Покроковий порядок підключення

Вибір приладу є однією з основних задач. При купівлі приділяється увага багатьма критеріями.

Діаграма спрямованості

Основне значення мають не тільки підсумкові розміри, але і діаграма спрямованості. Підключення мікрофона до відеореєстратора: порядок підключення

До найбільш якісним належать агрегати з діаграмою у вигляді кардиоиды. Така система створює певну зону, за формою нагадує серце. Звуки, які виходять в межах даної зони, повністю фіксуються пристроєм.

Важливо! Слід врахувати, що звуки, які виходять за межами зони, залишаються нерозпізнаними.

При неможливості розмістити об’єкти поблизу друг до друга підійде спрямована модель. Діаграма в такий нагадує петлю, яка здатна зафіксувати звуки на значно більшій відстані.

Чутливість

При покупці також слід приділити увагу такому параметру, як чутливість. Від нього залежать підсумкові показники того, на якій максимальній відстані пристрій здатне зафіксувати мова.

Серед апаратів можна знайти мікрофон, відповідний для фіксації мови і звуків на відстані в кілька десятків метрів. Оптимальним варіантом для регулярного використання буде мікрофон з частотою до 8000 кГц.

Довідка. При підборі побутових приладів для розміщення у виробничому приміщенні або спеціалізованому транспорті рекомендується підбирати агрегати з більш високими показниками частоти.

Кабель, відповідний для підключення

Велике значення при підборі має відповідний кабель. Фахівці рекомендують зупинитися Підключення мікрофона до відеореєстратора: порядок підключенняна комбінованих коаксіальних виробах.

Для прокладки на невеликі відстані (до 300 метрів) підійде тонкий комбінований кабель, який відрізняється гнучкістю і невеликим діаметром. Дана модель — ШВЭВ 3х0,12.

Для більш високої площі краще вибирати кабелі з великим перетином не менше 0,5 мм. Відповідна модель — КВК 2В 2х0,5 ПВХ.

Сучасний асортимент досить різноманітний, що дозволяє вибрати і інші варіанти. Однак, інші моделі мають досить вузьким діапазоном — не більше 40 метрів. Тому використання подібних виробів буде досить непрактичним.

Рада. При прокладці кабелю на вулиці необхідно використовувати спеціальні вуличні варіанти.

Покроковий порядок підключення

Після придбання всіх необхідних компонентів можна приступати до процесу приєднання.

Підключення мікрофона до відеореєстратора: порядок підключення

Етапи підключення

 • Знаходимо червоний провід на мікрофоні. Він з’єднується з червоним проводом самого коаксіального кабелю.
 • Центральна жила проводу прикручується до жовтого проводу на мікрофоні.
 • На кабелі залишаються два дроти: загальний, харчування. Вони з’єднуються з чорною житлової на мікрофоні.
 • На закінчення кожне з’єднання обмотується ізолентою. На даному етапі підключення безпосередньо з боку мікрофона закінчується.

На звороті кабелю розташовуються дроти живлення. Вони підключаються до відповідного блоку. Загальний та сигнальний з’єднуються з компонентами коаксіального дроти.

Заключним етапом є підключення безпосередньо до відеореєстратора. Для цього використовується RCA роз’єм. Його слід під’єднати до відеореєстратора з допомогою аудіо-входу.

Для відтворення звуку потрібно не тільки мікрофон, але і спеціальні колонки. Вони підключаються до самого записуючого пристрою. Слід зазначити, що для того щоб здійснити приєднання, може знадобитися перехідник.

Після декількох простих дій мікрофон підключений до відеореєстратора і готовий до роботи.

При регулярному використанні власного автомобіля наявність відеореєстратора є необхідним. Для підвищення якості та додаткового захисту використовується великий перелік приладів, в тому числі і мікрофон. Даний агрегат вимагає особливих дій при підключенні. Кілька порад і рекомендацій допоможуть у правильному проведенні процедури.