Незважаючи на той факт, що у нашого споживача назва підвісних стель Армстронг стало прозивним, не можна рівняти всі мінеральні плити під нього. Це самостійний стельовий матеріал, характеристики та переваги якого ми і розглянемо сьогодні.

 

Насправді, сучасний ринок дивує асортиментом подібних товарів, і сьогодні готовий представити нам не тільки підвісна стеля Армстронг, але і інші мінеральні плити для облаштування стельової поверхні в різноманітних приміщеннях:

 • Гігієнічні стелі підвісні;
 • Дизайнерські стелі підвісні;
 • Акустичні підвісні стелі;
 • А також, функціональні стелі і стелі економ-класу.

Незважаючи на це, ми б хотіли дізнатися трохи більше саме про мінеральних плитах Армстронг. Тому, почнемо ми з переваг і недоліків, і підемо далі, за порядком.

Переваги

 • Ці системи допомагають акуратно приховати під собою всі можливі інженерні комунікації, а також забезпечити до них швидкий доступ в разі необхідності.
 • Завдяки стель Армстронг є можливість якісно змінювати стельову поверхню практично під будь-який дизайн інтер’єру приміщення.
 • Монтаж, частковий ремонт або демонтаж стелі виробляються в найкоротші терміни.
 • Завжди є можливість влаштування підвісних стель Армстронг комбінованого типу.
 • Унікальні характеристики плит дозволяють якісно оформити освітлення стелі, змінити його параметри в будь-який час.
 • Мінеральні плити Армстронг мають властивості звукопоглинання, а тому оптимально підходять для застосування в офісних і адміністративних центрах.
 • Величезний асортимент дозволяє вибрати плити для встановлення саме з необхідними для приміщення властивостями – вогнестійкий стелю, вологостійкий, теплоізоляційний і так далі.
 • Догляд за стельовими плитами і системами дуже простий, це стосується і часткового ремонту в разі потреби, коли биту або зіпсовану плиту можна замінити протягом всього декількох хвилин.

Також рекомендуємо прочитати:Влаштування підвісних стель з ГКЛ (технологічна карта)
Як встановити підвісну стелю Армстронг під кутом
Комбіновані, стелі з гіпсокартону і натяжні (15 фото)
Акценти створення: двоярусні стелі з гіпсокартону

Недоліки

 • Установка підвісної стелі Армстронг передбачає повну відповідність вимогам приміщення, а тому слід дуже серйозно підійти до питання. Це необхідно з тієї причини, що в приміщеннях з ризиком затоки, мінеральні плити «не виживуть» після прямого зіткнення з водою. Вологостійкий стелю не означає водостійкий. Тому, в даному випадку краще вибрати металевий підвісна стеля Армстронг або інші системи.
 • Крім того, мінеральні плити мають властивість псуватися з часом у приміщеннях з інтенсивною зміною температури і вологості. Вони швидко жовтіють або втрачають колір.
 • Мінеральні плити Армстронг не володіють стійкістю до механічних пошкоджень, а тому можуть бути легко «травмовані» при різкому і сильному зіткненні з ними. Приміром, пробити або конкретно пом’яти стелю можна навіть пробкою з пляшки шампанського на корпоративній вечірці. Тому, відразу рекомендуємо вам мати в підсобці кілька запасних плит для заміни.

Особливості

 • Основними особливостями вважаються технічні характеристики і зовнішні показники приналежності до дизайну практично кожного офісного або адміністративного приміщення.
 • За рахунок величезного вибору кольорів і відтінків, рельєфу і текстур, стелі Армстронг здатні не тільки здивувати вас своєю красою і зручністю застосування в інтер’єрному оформленні, але і стати справжньою родзинкою офісу або кабінету.
 • Крім того, завжди є можливість організувати багаторівневі стелі даної системи, комбінувати їх з іншими матеріалами, наприклад, стелі з гіпсокартону, натяжними стелями та інше.
 • Дуже зручно й те, що оформлення стель можливо кардинально змінити з пристроєм декоративного освітлення. Для цього не знадобляться спеціальні світильники для підвісних стель Армстронг, достатньо буде працювати з тими светоприборами, які ви використовуєте у формуванні інших стельових поверхонь.
 • Основною особливістю можна вважати технологію підвісних стель Армстронг, завдяки якій ви зможете в будь-який момент змінити дизайн приміщення. Просто вибравши плити іншого кольору або текстури, металеві плити для стелі та деякі інші матеріали, ви зможете замінити ними попередні, зробивши демонтаж і нове оформлення у вже готові осередки системи.

Характеристики матеріалу

Кожному майстрові, який працює з стелями з гіпсокартону, плівки, панелей ПВХ і вже готовими системами, необхідно знати характеристики кожного матеріалу, щоб мати можливість правильного вибору, дотримання технології і якісного монтажу під час роботи.

Тому ми вирішили надати вам максимум інформації про комплектуючих підвісних стель Армстронг.

Розміри

Незважаючи на численні пропозиції на ринку, оригінальні мінеральні плити даної системи можуть бути в двох розмірах – 60х60 см і 60х120 див.

Товщина

В залежності від типу робіт, що проводяться, а також вимог приміщення і замовника до стелі, ви завжди можете вибирати товщину плит системи. Тут все просто, так як товщина дуже різноманітна – від 8 до 25 мм.

Вага

Незнайомі системи іноді лякають і з тієї причини, що ми не знаємо ваги стелі, а тому і не можемо визначити можливості його закріплення до перекриття або до певного рівня. З Армстронгом все набагато простіше, адже маса плит дуже мала і в залежності від матеріалу та обраної системи, складе всього 2,7-8 кг/м2.

Кромка плит і укладання стелі

Крім цієї інформації, ви повинні розуміти, що спеціально для нас – майстрів, виробники виготовляють відразу кілька видів плит по крайці. Тобто, тепер укладати плити в систему можна трохи різними способами, що дає в оформленні стелі набагато більше можливостей.

Отже, сьогодні на ринку представлені плити з трьома видами кромок:

 • Microlook – спеціальні плити з кромками, які зрізані у формі вузької ступені. Вони призначені для пристрою стель з підвісними системами, ширина яких становить 15 мм;
 • Tegular – плити з більш широкими кромками, монтаж яких відбувається вже в підвісні системи шириною 24 мм;
 • Board – стандартні мінеральні плити даної системи, які мають рівні, необрізані краю, призначені для монтажу підвісних стелею Армстронг в системи завширшки 15 мм 24 мм

За великим рахунком, наш сьогоднішній огляд підійшов до кінця, і наостанок хочемо вам тільки порадити вибирати якість і завжди працювати з оригінальними матеріалами, для чого завжди можна запитати сертифікат ГОСТ підвісних стель Армстронг у продавця, щоб не купити підробку. Природно, знадобиться не тільки хороший матеріал, але також знання технології монтажу та розрахунок підвісної стелі Армстронг. Тут ми можемо сказати тільки одне – правильно порахувати стелю допоможуть продавці на місці придбання, або ж спеціальний калькулятор підвісної стелі Армстронг онлайн, який знайти дуже просто, а от як зробити монтаж систем ми розповімо вже в найближчих матеріалах.

Вибираючи стельові системи збірні або готові, визначаючи матеріал для облаштування та оформлення стелі (гіпсокартон, плівка, плити та інше), намагайтеся не економити, адже формування даній площині відбувається на найближчі 10-15 років, а значить, матеріали повинні витримати це випробування часом і не проявити ніяких дефектів.

Підвісна стеля Армстронг (відео)

Галерея: підвісна стеля Армстронг (20 фото)