Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиНезважаючи на той факт, що у нашого споживача назва підвісних стель Армстронг стало прозивним, не можна рівняти всі мінеральні плити під нього. Це самостійний стельовий матеріал, характеристики та переваги якого ми і розглянемо сьогодні.

 

Насправді, сучасний ринок дивує асортиментом подібних товарів, і сьогодні готовий представити нам не тільки підвісна стеля Армстронг, але і інші мінеральні плити для облаштування стельової поверхні в різноманітних приміщеннях:

 • Гігієнічні стелі підвісні;
 • Дизайнерські стелі підвісні;
 • Акустичні підвісні стелі;
 • А також, функціональні стелі і стелі економ-класу.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Незважаючи на це, ми б хотіли дізнатися трохи більше саме про мінеральних плитах Армстронг. Тому, почнемо ми з переваг і недоліків, і підемо далі, за порядком.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Переваги

 • Ці системи допомагають акуратно приховати під собою всі можливі інженерні комунікації, а також забезпечити до них швидкий доступ в разі необхідності.
 • Завдяки стель Армстронг є можливість якісно змінювати стельову поверхню практично під будь-який дизайн інтер’єру приміщення.
 • Монтаж, частковий ремонт або демонтаж стелі виробляються в найкоротші терміни.
 • Завжди є можливість влаштування підвісних стель Армстронг комбінованого типу.
 • Унікальні характеристики плит дозволяють якісно оформити освітлення стелі, змінити його параметри в будь-який час.
 • Мінеральні плити Армстронг мають властивості звукопоглинання, а тому оптимально підходять для застосування в офісних і адміністративних центрах.
 • Величезний асортимент дозволяє вибрати плити для встановлення саме з необхідними для приміщення властивостями – вогнестійкий стелю, вологостійкий, теплоізоляційний і так далі.
 • Догляд за стельовими плитами і системами дуже простий, це стосується і часткового ремонту в разі потреби, коли биту або зіпсовану плиту можна замінити протягом всього декількох хвилин.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Також рекомендуємо прочитати:Влаштування підвісних стель з ГКЛ (технологічна карта)
Як встановити підвісну стелю Армстронг під кутом
Комбіновані, стелі з гіпсокартону і натяжні (15 фото)
Акценти створення: двоярусні стелі з гіпсокартону

Недоліки

 • Установка підвісної стелі Армстронг передбачає повну відповідність вимогам приміщення, а тому слід дуже серйозно підійти до питання. Це необхідно з тієї причини, що в приміщеннях з ризиком затоки, мінеральні плити «не виживуть» після прямого зіткнення з водою. Вологостійкий стелю не означає водостійкий. Тому, в даному випадку краще вибрати металевий підвісна стеля Армстронг або інші системи.
 • Крім того, мінеральні плити мають властивість псуватися з часом у приміщеннях з інтенсивною зміною температури і вологості. Вони швидко жовтіють або втрачають колір.
 • Мінеральні плити Армстронг не володіють стійкістю до механічних пошкоджень, а тому можуть бути легко «травмовані» при різкому і сильному зіткненні з ними. Приміром, пробити або конкретно пом’яти стелю можна навіть пробкою з пляшки шампанського на корпоративній вечірці. Тому, відразу рекомендуємо вам мати в підсобці кілька запасних плит для заміни.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Особливості

 • Основними особливостями вважаються технічні характеристики і зовнішні показники приналежності до дизайну практично кожного офісного або адміністративного приміщення.
 • За рахунок величезного вибору кольорів і відтінків, рельєфу і текстур, стелі Армстронг здатні не тільки здивувати вас своєю красою і зручністю застосування в інтер’єрному оформленні, але і стати справжньою родзинкою офісу або кабінету.
 • Крім того, завжди є можливість організувати багаторівневі стелі даної системи, комбінувати їх з іншими матеріалами, наприклад, стелі з гіпсокартону, натяжними стелями та інше.
 • Дуже зручно й те, що оформлення стель можливо кардинально змінити з пристроєм декоративного освітлення. Для цього не знадобляться спеціальні світильники для підвісних стель Армстронг, достатньо буде працювати з тими светоприборами, які ви використовуєте у формуванні інших стельових поверхонь.
 • Основною особливістю можна вважати технологію підвісних стель Армстронг, завдяки якій ви зможете в будь-який момент змінити дизайн приміщення. Просто вибравши плити іншого кольору або текстури, металеві плити для стелі та деякі інші матеріали, ви зможете замінити ними попередні, зробивши демонтаж і нове оформлення у вже готові осередки системи.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Характеристики матеріалу

Кожному майстрові, який працює з стелями з гіпсокартону, плівки, панелей ПВХ і вже готовими системами, необхідно знати характеристики кожного матеріалу, щоб мати можливість правильного вибору, дотримання технології і якісного монтажу під час роботи.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Тому ми вирішили надати вам максимум інформації про комплектуючих підвісних стель Армстронг.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Розміри

Незважаючи на численні пропозиції на ринку, оригінальні мінеральні плити даної системи можуть бути в двох розмірах – 60х60 см і 60х120 див.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Товщина

В залежності від типу робіт, що проводяться, а також вимог приміщення і замовника до стелі, ви завжди можете вибирати товщину плит системи. Тут все просто, так як товщина дуже різноманітна – від 8 до 25 мм.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Вага

Незнайомі системи іноді лякають і з тієї причини, що ми не знаємо ваги стелі, а тому і не можемо визначити можливості його закріплення до перекриття або до певного рівня. З Армстронгом все набагато простіше, адже маса плит дуже мала і в залежності від матеріалу та обраної системи, складе всього 2,7-8 кг/м2.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Кромка плит і укладання стелі

Крім цієї інформації, ви повинні розуміти, що спеціально для нас – майстрів, виробники виготовляють відразу кілька видів плит по крайці. Тобто, тепер укладати плити в систему можна трохи різними способами, що дає в оформленні стелі набагато більше можливостей.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Отже, сьогодні на ринку представлені плити з трьома видами кромок:

 • Microlook – спеціальні плити з кромками, які зрізані у формі вузької ступені. Вони призначені для пристрою стель з підвісними системами, ширина яких становить 15 мм;
 • Tegular – плити з більш широкими кромками, монтаж яких відбувається вже в підвісні системи шириною 24 мм;
 • Board – стандартні мінеральні плити даної системи, які мають рівні, необрізані краю, призначені для монтажу підвісних стелею Армстронг в системи завширшки 15 мм 24 мм

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

За великим рахунком, наш сьогоднішній огляд підійшов до кінця, і наостанок хочемо вам тільки порадити вибирати якість і завжди працювати з оригінальними матеріалами, для чого завжди можна запитати сертифікат ГОСТ підвісних стель Армстронг у продавця, щоб не купити підробку. Природно, знадобиться не тільки хороший матеріал, але також знання технології монтажу та розрахунок підвісної стелі Армстронг. Тут ми можемо сказати тільки одне – правильно порахувати стелю допоможуть продавці на місці придбання, або ж спеціальний калькулятор підвісної стелі Армстронг онлайн, який знайти дуже просто, а от як зробити монтаж систем ми розповімо вже в найближчих матеріалах.

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики

Вибираючи стельові системи збірні або готові, визначаючи матеріал для облаштування та оформлення стелі (гіпсокартон, плівка, плити та інше), намагайтеся не економити, адже формування даній площині відбувається на найближчі 10-15 років, а значить, матеріали повинні витримати це випробування часом і не проявити ніяких дефектів.

Підвісна стеля Армстронг (відео)

Галерея: підвісна стеля Армстронг (20 фото)

Підвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристикиПідвісна стеля Армстронг: переваги і характеристики