Плюси і мінуси килимів з акрилу: особливості та різновиди килимів з акрилу.

Плюси і мінуси килимів з акрилу: особливості та різновиди килимів з акрилу.Оформлення інтер’єру квартири — надзвичайно важлива задача, яка вимагає уваги до деталей і різним тонкощам. Одним із не тільки стильні, але і корисних предметів інтер’єру є килим. На сучасному ринку можна зустріти подібні покриття для підлоги з самих різних матеріалів, і їх ціна також різниться. Але найчастіше висока вартість килима забезпечується тільки тим, що він складається з натуральних волокон. Можна знайти такий матеріал, який буде нешкідливим для здоров’я, красивим і в той же час бюджетним? Таким матеріалом можна сміливо назвати акрил!

Особливості килимів з акрилу

Зміст статті

 • Особливості килимів з акрилу
 • Різновиди акрилових килимів
 • Плюси і мінуси килимів з акрилу

Подібні вироби з’явилися не так давно, але вже починають набирати популярність. У чому ж їх особливості і відмінності від інших килимів?

Акрилова нитка — повністю синтетичний матеріал, який в більшості випадків змішують з вовною. Але, як не дивно, він є абсолютно нешкідливим для здоров’я, тому ви можете сміливо купувати такий килимок навіть в кімнату дитини.

Плюси і мінуси килимів з акрилу: особливості та різновиди килимів з акрилу.

Ще однією суттєвою відмінністю є те, що вироби з штучного матеріалу виробляються серійно, на фабриці це робить їх більш дешевими і доступними практично кожному. Крім того, відмінним доповненням до цього виступає широке різноманітність дизайну і кольорів. Таку річ можна підібрати в будь-яку кімнату і до будь-якого інтер’єру.

ВАЖЛИВО! Приваблює покупців і той факт, що за відчуттями подібний килим дуже нагадує виконаний з вовни. Таким чином, можна суттєво заощадити і придбати річ нітрохи не гірше за якістю і на дотик.

Різновиди акрилових килимів

Акрилові покриття можуть істотно відрізнятися один від одного за різними параметрами. Для того щоб не помилитися у виборі, потрібно уважно вивчити всі варіанти і тільки потім зупинятися на якомусь одному. Килим — вельми довгострокове вкладення, тому він повинен радувати вас ще довгі роки.

Незважаючи на те, що переважна більшість таких виробів виробляється на фабриці, є й такі, які зроблені вручну. Звичайно ж, вартість таких килимків буде відрізнятися від вартості їх машинних «побратимів».

Відрізняються речі і за складом. Найчастіше акрил змішують з шерстю або бавовною. Зустрічаються і такі екземпляри, які виконані виключно з акрилу, без будь-яких домішок.

Плюси і мінуси килимів з акрилу: особливості та різновиди килимів з акрилу.

Більш уважні покупці розрізняють і довжину ворсу. Він може бути дуже довгим, так і максимально коротким. В цьому випадку слід орієнтуватися лише на свої особисті переваги.

Плюси і мінуси килимів з акрилу

Як і будь-які інші килимові покриття, акрилові мають свої переваги і недоліки. Ідеального килима не існує, тому доводиться вибирати той, котрий буде найбільш відповідати вашим запитам і потребам.

З переваг акрилових покриттів, можна відзначити:

 • вже згадану низьку вартість;
 • відмінну теплоізоляцію, що дозволяє зберігати тепло протягом довгого часу, що важливо;
 • високу міцність, але в той же час легкість покриття;
 • захист від молі, яка не «зазіхає» на синтетичні тканини;
 • гіпоалергенність, що стане головним критерієм для тих, хто схильний до алергії;
 • великий асортимент квітів, забарвлень і узорів — крім того, акрил, штучна тканина, відмінно піддається фарбуванню, тому покриття не втратить своєї привабливості протягом довгого часу;
 • легке чищення.

Плюси і мінуси килимів з акрилу: особливості та різновиди килимів з акрилу.

Але на жаль, є і недоліки, на які слід звернути увагу:

 • вимагає миттєвої очищення від будь-яких забруднень, тому що з плином часу видалити їх буде вельми проблематично;
 • деякі різновиди схильні «линьки»;
 • можуть з’являтися катишки;
 • неякісні вироби можуть сильно електризуватися і бути дуже легко запалюється.

Як видно, переваг у акрилового килима набагато більше, ніж недоліків. Тому він може стати вельми гідним конкурентом звичних натуральним виробів з вовни, особливо за рахунок ціни. Тепер ви знаєте особливості такого покриття і чим воно відрізняється від будь-яких інших. Володіючи такою інформацією, можна придбати ідеальний килим, який буде підходити за всіма параметрами.