Дуже багато сьогодні мріють про придбання окремого житла і все більша кількість людей приваблює думка про власному будинку.

Все частіше і частіше вибір між квартирою і будинком вирішується на користь останнього. Переваги такого вибору очевидні.

Якщо ви теж хочете найближчим часом стати власником будинку та збираєтеся почати будівництво, потрібно подумати про вибір якісних матеріалів для нього.

Зупинимося докладніше на покрівлі майбутнього будинку, адже від її вибору буде залежати дуже багато чого.

На російському ринку покрівельних матеріалів сьогодні панує різноманіття, але зовсім не багато завоювали таку любов і повагу фахівців, як гнучка черепиця Katepal. Створена близько 60 років тому у Фінляндії і постійно совершенствуемая, вона досі не має собі рівних за якістю та зручністю у використанні.

Основу даного виду черепиці становить нетканий стеклохолст, просочений спеціальним бітумом. Лицьова частина цього виду покрівлі складається з кам’яних гранул всіляких відтінків, а зворотна сторона вкрита клейким бітумом, що спрощує укладання.

Така технологія має численні переваги:

  • Їй не страшні будь-які зміни погоди. Вона легко витримає холод, спеку, дощ, град, сильні пориви вітру.
  • Цей вид покрівлі екологічно безпечний, тут не зможуть розмножуватися мікроорганізми, шкідливі бактерії і грибок. Така покрівля не завдасть шкоди ні що живуть в будинку, ні навколишньому середовищу.
  • Черепиця Katepal стійка до займання. Пожежа такий даху не страшний.
  • Довговічність цієї покрівлі доведена часом. Вона не вицвіте через пару років і не вимагає підфарбовування. При її виборі можна розраховувати на термін служби від 25 років.
  • Завдяки самоклеющейся зворотному боці плитки у вас не виникне жодних проблем з монтажними роботами. З укладанням легко впорається навіть дилетант. При необхідності покрівлю можна буде так само швидко розібрати.
  • Черепиця даного виду випускається в численних колірних варіантах і має різні геометричні форми. Кожен зможе підібрати те, що відповідає його смаку.
  • Дах, покритий таким покрівельним матеріалом володіє хорошою шумоізоляцією, що важливо. Під нею вас не потривожить який виє вітер, стукіт зливи і навіть граду. Ви і ваші домочадці завжди зможуть спокійно виспатися і відпочити.

Не останнім аргументом на користь даного покрівельного матеріалу служить співвідношення ціни і якості. Звичайно, вартість його не зовсім низька, але вона виправдовує себе.

Адже заплативши один раз, можна буде забути про ремонт даху дуже надовго, а може і назавжди.