Пристрій перегородок з ГКЛ по металевому каркасу

Пристрій перегородок з ГКЛ по металевому каркасуЗ допомогою внутрішніх перегородок з ГКЛ ви завжди можете виконати легку або капітальне перепланування будь-якого приміщення. Сьогодні ми пропонуємо розглянути влаштування перегородки на металевому каркасі, які користуються попитом з багатьох причин.

Перегородки з ГКЛ на металевому каркасі — найбільш використовувані сьогодні в будівництві, ремонтах і дизайні перегородки, так як з їх допомогою можна не тільки звести якісну стіну або перестінок, але і оформити подібний елемент у будь-якій формі, яка необхідна для стилю і дизайну приміщення. Чим же так гарні гіпсокартонні перегородки на каркасі з металу? Чому найбільш часто майстри вибирають саме їх?

Переваги

Вже дуже давно для зведення перегородок не використовуються важкі і дорогі металеві елементи, адже під рукою завжди металевий оцинкований профіль, який найкращим чином підходить для робіт з гіпсокартоном. Саме на його основі і створюються спеціальні короби і каркаси – це конструкції, які в подальшому обшиваються ГКЛ і являють собою практично повністю завершений проект (тільки без декоративної обробки).

Пристрій перегородок з ГКЛ по металевому каркасу

Стійкість і жорсткість

Перегородки на металевому каркасі дуже стійкі і мають пристойною жорсткістю. Це доведено мільйони разів, адже тільки в нашій країні щодня зводиться близько 1000 перегородок з гіпсокартону. Таких показників ніколи не досягти матеріалів, які не подобаються будівельникам і не дають необхідного результату по завершенню робіт.

Завдяки відмінним показникам профілів і гіпсокартону, вміло зібравши каркас і обшивши його ГКЛ, можна досягти характеристик стандартної стіни. Посилення каркаса, ребра жорсткості, коректна збірка з дотриманням вимог по кроках і зсуву, правильна обшивка врозкид, виключення хрестоподібних швів і інші показники дають можливість в короткі терміни зібрати вкрай стійку, а значить, і дуже надійний перегородку.

Також рекомендуємо прочитати:Перегородка в офіс
Креативні ідеї: перегородка для зонування кімнати з гіпсокартону
Як зробити декоративну перегородку з гіпсокартону
Оздоблення дверного отвору з гіпсокартону: види та ідеї дизайну

Пристрій перегородок з ГКЛ по металевому каркасу

Довговічність

Безперечно, за допомогою сучасних засобів і методів захисту деревини, її показники можна не тільки поліпшити, але і зберегти на довгі роки. Але металевого каркаса із спеціального профілю цього вже не потрібно, адже спочатку металевий оцинкований профіль під ГКЛ (якщо ви вибрали якісний продукт) володіє завидною довговічністю.

Те ж можна сказати і про гіпсокартон, який готовий прослужити досить багато часу (за умови правильного вибору ГКЛ під вимоги приміщення і якісного монтажу). В результаті у нас виходить поєднання двох матеріалів, які відрізняються тривалим терміном служби, а це може означати тільки одне – конструкції, створені на їх основі, дійсно довговічні.

Пристрій перегородок з ГКЛ по металевому каркасу

Безпека

Як відомо, метал не підтримує горіння. Звичайно, його можна розплавити певними температурами, але спеціально цього ніхто робити не буде, а тому зупинимося на першому пункті.

Гіпсокартон, принаймні, вогнестійкий гіпсокартон, також не підтримує горіння.

Багато сучасні утеплювачі, які встановлюються перегородки або стіни, теж не запалюються.

В результаті, вибравши правильні матеріали для зведення перегородки, ми можемо не тільки трохи змінити загальний план і дизайн приміщення, але і встановити безпечну перегородку, яка, мало того що не загориться, так ще і не буде виділяти ніяких небезпечних випарів і токсинів на протязі всього часу служби.

Пристрій перегородок з ГКЛ по металевому каркасу

Швидкий монтаж

Тут можна довго сперечатися, адже у кожного майстра є свій улюблений матеріал для певних робіт. Але можна зробити й власні висновки – влаштування перегородки на каркасі з металу проводиться дуже швидко, при цьому робота зручна і часто не вимагає використання професійного інструменту.

Працювати з деревом теж дуже зручно, але сьогодні ми не проводимо порівняння, а розглядаємо саме металевий каркас, а тому і заявляємо, що швидкий і зручний його монтаж може забезпечити високу швидкість і якість зведення всієї конструкції. І правда, адже правильно встановивши каркас, обшити його гіпсокартоном не складе великої праці.

Прийнятна вартість

Якщо говорити про вартість перегородок на металевому каркасі, то тут ми нікому не відкриємо нічого нового, адже майстри, які працюють з гіпсом і профілем, прекрасно знають, де, що і почому. Просто хочемо додати ще один жирний плюс в скарбничку позитивних сторін подібних конструкцій, адже коштує вона нормально. Так, саме нормально, не дорого і не дешево, а середньо, так, що дозволити собі установку перегородки зможе кожен.

У ціноутворенні установки перегородок на металевому каркасі бере участь не тільки вартість матеріалів, але й таке поняття, як «робота майстра». Про це знають багато, а тому, ми просто пропонуємо вам спробувати монтаж перегородок своїми руками і реальну економію, адже дані роботи, тим більше, з мінімальними вимогами, можна виконувати і самостійно.

Якщо підводити підсумок в розмові про перегородках на металевому каркасі для квартир, приватних будинків, офісів та інших приміщень, то можна точно заявити, що вони по праву вважаються самими популярними, якісними і доступними за ціною. Ніщо не заважає вам розглянути і інші матеріали для зведення перегородок, але в даному випадку, ми запропонуємо вам тільки одне – обов’язково провести паралелі між їх якостями і технічними характеристиками.

Пристрій перегородок з ГКЛ по металевому каркасу

Перегородки на металевому каркасі (відео)