Програма-помічник при ремонті – калькулятор гіпсокартону

Програма помічник при ремонті – калькулятор гіпсокартонуРозрахувати гіпсокартон – не всім господарям це завдання дається легко. Інший раз спори виходять за межі побутових, і процес ремонту плавно переходить у процес сімейних сварок. Щоб цього не допустити, скористайтеся такою корисною річчю, як калькулятор розрахунку гіпсокартону.

Онлайн калькулятор гіпсокартону – що це

Будівельні калькулятори – надзвичайно корисне придбання, яке автоматизує не найпростіші стадії ремонту. Сьогодні онлайн можна без помилок розрахувати кількість того чи іншого матеріалу. Наприклад, можна зробити розрахунок бетону або цегли і розчину або клею для плитки. У даній статті розглядається розрахунок гіпсокартону на стіни.

Це послуга проста: без креслення, паперу і звичного калькулятора під рукою можна швидко провести підрахунок. Сайт запитує параметри, які ви вводите, а він сам розраховує, що і як вам робити далі.

Такий калькулятор може мати наступні рядки:

 • впишіть розміри (в мм);
 • вкажіть питома витрата матеріалів;
 • впишіть розміри листів (в мм) і т. д.

Програма помічник при ремонті – калькулятор гіпсокартону

Але даний калькулятор при всій його ідеальності, не враховує всіх відхилень від перпендикулярів. Тобто: краще зрізати трохи від цілого аркуша, ніж потім додавати вузеньку смужечку. Типова ширина плити гіпсокартону – 1, 2 м. Довжина може бути як 2500 мм, так і 3000 мм.

Також рекомендуємо прочитати:Стрічка для гіпсокартону Кнауф
Програма для розрахунку гіпсокартону і направляючих для стін
Скільки потрібно профілю гіпсокартону на 317 квадратів стін
Чому бізнес вибирає LED

Вибирайте варіант, найближчий по висоті. Тобто якщо від підлоги до стелі – 2,4 м, плиту беріть в 2500 мм. А якщо відстань більше, то знадобиться плита в 3000 мм.

Програма помічник при ремонті – калькулятор гіпсокартонуПрограма помічник при ремонті – калькулятор гіпсокартону

Програма помічник при ремонті – калькулятор гіпсокартону

Як розрахувати гіпсокартон

Є дуже простий спосіб розрахунку – площа стіни ділиться на 3 або 3,6, при цьому віконні та дверні прорізи йдуть за вирахуванням.

Але не можна забувати про додаткові витрати – частини, вирізані в зоні отворів, використовуються потім. Приблизно це виглядає так: в отворах, обмежених профілями, вирівнюючі листи потрібно встановити на пристойному видаленні від стін (використовуйте перемички). А там де ширини і довжини матеріалу буде недостатньо, ГКЛ доповняться вузькими смужками.

І ще трохи важливих нюансів:

 • Якщо все приміщення ви вирішили обробити ГКЛ, а не тільки певні стіни, пам’ятайте, що каркас зменшить площу кімнати, отже – площа покриття буде меншою, ніж поверхня стін і поверхня стелі.
 • Обчислення залежать і від того, як змонтовані профілі. При горизонтальній установці напрямних, ГКЛ орієнтований буде так само. Вертикальний монтаж розраховується аналогічно.
 • Якщо крок монтажу ГКЛ – 600 мм, для обрізків будуть потрібні додаткові профілі, які відповідають ширині фрагментів.
 • Найпростіша порада – беріть гіпсокартон для стін з запасом в 10%.

Програма помічник при ремонті – калькулятор гіпсокартонуПрограма помічник при ремонті – калькулятор гіпсокартону

Якщо йде розрахунок не стін, стелі, виникає необхідність додаткового розрахунку. Потрібно дізнатися кількість підвісів, профілю, саморізів і пр. тобто враховується і кількість іншого витратного матеріалу.

Розрахунок гіпсокартону – про важливість вимірів

Якщо ГКЛ буде монтуватися на цільну поверхню, визначаються висота і ширина поверхні. Це можна зробити звичайною рулеткою. Просто запишіть результати, а далі в хід може йти калькулятор.

Якщо йде завмер стін з прорізом, потрібно дізнатися параметри самого отвору. Згодом ці параметри будуть важливі для розрахунку.

Калькулятор Кнауф – що це за програма

У калькулятора від виробника Кнауф багато шанувальників: він дає можливість розрахунку та гіпсокартону, і суміжного сировини.

Програма помічник при ремонті – калькулятор гіпсокартону

 В певні поля вам буде запропоновано вписати такі параметри, як:

 • кріпильні елементи,
 • армуюча стрічка,
 • штукатурка,
 • шпаклівка.

Кількість цих матеріалів має велике значення, іноді хиблять у розрахунках, а потім біжать на ринок за «добавкою». У калькулятора Кнауф таких промахів бути не може.

А в іншому система проста – ви робите заміри, вносите показники, а він розраховує.

Калькуляція будівельних матеріалів – дуже корисна річ, яка мінімізує зайві витрати в процесі ремонту. Вибір калькуляторів немалий, але якщо ви не дуже довіряєте комп’ютерним програмам, можете вести розрахунок по старинці – використовуючи перевірені формули.

Калькулятор для будівництва і ремонту (відео)