Промисловий стиль в інтер’єрі: модна недбалість

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалістьПромисловий стиль зародився наприкінці минулого століття. У цей період з’явилося багато занедбаних робочих приміщень, яким знайшлися охочі дати друге життя. Будівлі мали суспільне значення. Вони ставали готелями, готелями, ресторанами, барами, виставковими залами, магазинами. Через деякий час індустріальний стиль торкнувся і житлових просторів. Тепер природність і модну недбалість можна створити при бажанні в своєму будинку.

 

Різновиди

Промисловий стиль поділяється на такі види:

 • природний;
 • штучний.

Перший з них застосовується у виробничій зоні. В ній дизайнери майстерно користуються всіма компонентами, які є невід’ємними частинами будівель.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

До них відносяться:

 • різноманітні перекриття;
 • спеціальна техніка;
 • обладнання;
 • сходи;
 • підлоги;
 • стіни;
 • вікна;
 • балки;
 • труби;
 • двері.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

На відміну від природного «індастріал» або штучний стиль може бути створений у будь-якому приміщенні. В даному випадку вимагається атрибутика створюється штучно.

Нерідко зустрічається цегляна кладка. Можна зупинити свій вибір на фотошпалерах. Можна ознайомитися з матеріалом про колонах з гіпсокартону в дизайні сучасного будинку.

Не можна забувати про промислових аксесуарах.

Також рекомендуємо прочитати:Будуємо колони з гіпсокартону
Дизайн арки з гіпсокартону для кухні: складні конструкції в інтер’єрі
Як повісити карниз на гіпсокартон
Гарно і просто: кутовий камін з гіпсокартону своїми руками

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

Характерні особливості

Для однієї з найбільш актуальних і модних тенденцій властиві наступні риси:

 • високі стелі

Високі стелі дозволяють зробити вертикальне зонування. При створенні «відкритого поверху» сюди переносяться ванна або спальня. Звідси відкривається вид на нижній поверх. Можна ознайомитися з матеріалом про красивих і оригінальних виробах з гіпсокартону.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

В якості лицьової обробки стелі можна використовувати гіпсокартон. Створений на каркасній основі короб приховає неестетичні складові приміщення, при цьому зберігаючи загальну концепцію промислового стилю.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

 • вікна великих розмірів

Тут повинні бути тільки вікна, пропускають багато сонячного світла. Зазвичай вони можуть зайняти практично повністю всю стіну, так як їх роблять від стелі до підлоги.

При цьому вікна повинні виконувати і вентиляційну функцію. У сучасній квартирі, де такий проект складно здійснити, дизайнерські прийоми зводяться до декорування звичайних віконних рам або використання в інтер’єрі жалюзі.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

 • відкрите планування

Простір – це одне з найголовніших умов для створення промислового стилю. В приміщенні необхідно виділити функціональні зони. Для цього встановлюються перегородки у вигляді склоблоків. Крім них, з метою відділення зони використовуються двосторонні або стелажі меблі, які можна зробити з гіпсокартону. В одне ціле з’єднуються їдальня, кухня, вітальня і домашній офіс.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

 • використання технологічних матеріалів

Технологічні матеріали допоможуть окреслити межі. Для цього широко застосовуються бетон: гладкий або шорсткий на дотик, метал без блиску або слідами іржі, деревина різної фактури: гладка або шорстка. Не менш популярним матеріалом є цегла. Імітацію бетонного матеріалу в сучасній квартирі можна створити, використовуючи листи гіпсокартону. Сірий колір полотен дуже гармонійно впишеться в стилістичну задумку інтер’єру.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

 • промислові світильники

Для «індастріалу» вибирають промислове освітлення. Простір висвітлюється багатофункціональними світильниками, якими користуються на заводах і фабриках. Ці грубі вироби прекрасно освітлюють приміщення, світло рівномірно розподіляючи.

 • наявність або відсутність декоративного оздоблення

Відкрита кладка з цегли є своєрідною прикрасою стін. Її імітацію можна створити, використовуючи гіпсокартон в якості підстави для фотошпалер. Крім того, стіни і стеля нерідко покриваються водоемульсійною фарбою світлого тону. В інтер’єр прекрасно вписується бетонну підлогу або покриття з статевих дощок. В якості яскравого акценту додають ворсистий килим з насиченими фарбами. Тут вітається використання старого нічим непокритого підстави.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

 • мінімалізм

Мінімалізм в промисловому стилі передбачає використання мінімуму меблів. При цьому предмети не повинні займати багато місця. Цей стиль дозволяє поєднувати стару будівлю з сучасними технологіями і матеріалами. У ньому немає прагнення до лиску.

У властивій йому недбалості полягає його головна цінність – безмежні простори для прояву творчості з мінімальними витратами.

 • ексклюзивність

Ексклюзивність інтер’єру легко надати з допомогою стильних графіті або авангардних картин, оснащених підсвічуванням. Старе і нове прекрасно поєднуються. Ультрамодний крісло чудово впишеться в загальний творчий настрій, що панує в будинку. Можна прикрасити приміщення перегородкою з гіпсокартону або полуаркой.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

Відмінним доповненням послужать колони з гіпсокартону з квадратним або круглим перетином.

Промисловий стиль в інтер’єрі (відео)

Яких типових помилок слід уникати?

 • При проведенні ремонтних робіт головне не відійти від основних концепцій промислового стилю. Прибираючи вихідні елементи, важливо не перестаратися. Необхідно, щоб в інтер’єрі обов’язково збереглися модна недбалість і сучасна технологічність. Тому віддаючи перевагу обробці, не слід старанно ховати якісь похибки в ремонті.
 • Декоративна штукатурка необов’язково повинна наноситися декількома шарами, щоб домогтися потрібного результату. Краще всього вибрати матеріал, для якого характерна імітація під бетон, пісок чи корозію металу. Такий варіант не розчарує. Наносити декоративне покриття краще всього на цегляну кладку або гіпсокартон.
 • Текстура матеріалів передається з максимальною реалістичністю. Якщо здається привабливою ідея використовувати рельєф у промисловому стилі, то ретельно підбирайте сюжет. Виконання цих об’ємних елементів краще довірити професіоналам.
 • При створенні промислового стилю в багатоповерховому будинку слід уникати установки масивних декоративних елементів. Їх легко замінити гіпсокартонними конструкціями, які (при відповідній декоративній обробці) прекрасно впишуться в створюваний інтер’єр.

Промисловий стиль в інтерєрі: модна недбалість

Креативність промислового стилю дозволяє відійти в сторону від прийнятих стереотипів. Він подобається тим, хто цінує свободу, невимушеність і розкіш в інтер’єрі. Цей варіант ідеально підійде для стильних і незалежних людей. Великі площі не обмежують політ фантазії, яка знаходить відображення в цікавих і оригінальних дизайнерських рішеннях.

Галерея: промисловий стиль в інтер’єрі (20 фото)