Зміст

 • Алгоритм роботи
 • Виставлення конструкцій з нерозрізним валом

Найважливішим фактором гарною і тривалої експлуатації гаражних секційних воріт є напружений стан тросів. Використовуються вони для активізації роботи полотна, а також для створення рівноваги всієї конструкції.

Механізм приводу секційних воріт

Людина, що має на своїй ділянці такий тип воріт, ні в якому разі не повинен допускати провисання тросів, адже це основна і головна помилка при їх використанні.

Через таку неуважність надалі можна зіткнутися з деформацією направляючих і полотна, ворота рухаються по напрямних для відкривання і закривання.

Регулювання секційних воріт передбачає саме регулювання тросів, але таке завдання не можна назвати складним. З ним у кожної людини вийде впоратися своїми руками і не вдаватися до послуг фахівців. Головне, розуміти, як це робиться.

Алгоритм роботи

В першу чергу необхідно захопити й зміцнити кронштейни в нижній частині конструкції, після цього проводиться установка шпонки на кожну секцію воріт. Далі фіксується барабан, і настановний гвинт потрібно затягнути.

На другому етапі вал провертається до того моменту, коли сліди провисання повністю не зникнуть. Щоб домогтися бажаного ефекту, людині потрібно зробити півтора-два оберти пружин. Коли процес буде завершено, на натяжних наконечниках затягується кожен болт.

Регулювання натягу пружини

Це дозволяє остаточно зафіксувати пружину, і ворота повертаються в необхідний стан.

Якщо описаний алгоритм і виконана регулювання гаражних воріт не дали можливості позбутися від провисання, то необхідно використовувати принцип одночасного проворота валів.

З урахуванням того, що проворот можна зробити за допомогою конструкції муфры, спочатку кожен стяжний болт розпускається, а після цього потрібно провертати той вал, з боку якого спостерігається негативний процес. Другий вал повинен знаходитися в нерухомому стані, за цим важливо спостерігати.

Болти натяжної наконечника

Виставлення конструкцій з нерозрізним валом

Якщо секційні гаражні ворота комплектуються нерозрізним валом, то дещо зміниться алгоритм робіт, які потрібно виконати, щоб регулювання пройшла успішно.

 • Робоча панель підводиться, далі в такому положенні її необхідно зафіксувати. Потрібно це для того, щоб натягнутий трос трохи ослаб.
 • Гвинт, який в барабані фіксує трос, необхідно відвернути.
 • Намагайтеся відрегулювати трос на ту величину, яка вам знадобиться для позбавлення від провисання. Постарайтеся зменшити розміри до мінімальної позначки.
 • На наступному етапі затягується гвинт троса, з допомогою якого здійснюється фіксація.
 • Панель повертається у початкове положення, повірте, вийшло позбутися від провисання і однаково чи вдалося натягнути обидва троса.
 • Елементи секційних воріт

  Якщо регулювання гаражних воріт пройшла успішно, а трос за допомогою пружин більше не провисає, то можете спокійно залишати конструкцію, адже вам вдалося впоратися. Якщо спостерігається ще хоч невелике провисання, то алгоритм, зазначений вище, необхідно повторити.

  Кожен трос повинен рівномірно натягнутися, тому не перестарайтеся, підтягуючи один з них.

  Якщо надалі вам доведеться зіткнутися повторно, і знадобиться регулювання, то сміливо можете використовувати описані методи. Це дозволить підтримувати гаражні ворота завжди в належному та робочому стані.

  Не забувайте, що навіть при відсутності провисання, натяг тросів доведеться перевіряти час від часу.