Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів

Рейтинги швейних машин складаються на підставі відгуків споживачів. Очевидно, що функціонал, оснащення і якості безпосередньо залежить від вартості: чим дорожче, чим краще й більше. Але навіть в класі недорогих можна виділити машинки, які будуть більш привабливими, ніж інші. Нижче відібрані кращі моделі на підставі п’яти рейтингів. Вони мають оптимальну ціну для свого функціоналу і отримали найвищі оцінки від покупців.

Для дому — топ 10

Зміст статті

 • Для дому — топ 10
 • Для професійних швачок — топ 5

Вартість вказана орієнтовно в дужках. Десятка кращих моделей для будинку ранжирована за ціною, від найдешевшої до найдорожчої:
Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів

 • Singer 8280 Р (7 тис. руб.) Добре впізнавана модель електромеханічного типу з романтичним дизайном. Просунутих кравчинь не задовольнить, але для тих, хто тільки вчиться шити, дуже хороша. Вона проста в управлінні, надійна, функціонал, достатній для потреб початківців. Зважаючи ціни дуже популярна і заслужила високі оцінки, у багатьох рейтингах має статус «вибір покупців». Її цінують за легкість, компактні розміри, економічність, точність в роботі, досить тиху роботу (починає шуміти при підвищених обертах). Відмінно справляється з тканинами середньої щільності і навіть джинсою, складеною в кілька разів, але для роботи зі шкірою або пальтовыми тканинами її краще не брати. Ідеальний вибір для тих, хто лише почав навчатися шиттю і побоюється витрачати гроші на більш складну техніку.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Janome My Style 100 (8 тис. руб.). Модель не забезпечена якимись ідеями, але для своєї ціни має відмінні характеристики. Відноситься до типу електромеханічних. Функціонал не великий, але достатній: 15 програмованих рядків, ширина стібка 5 мм, наявність обметочниє, потайний, еластичною рядки, напівавтоматичні петлі. Машинка ідеально вписується в побутові умови починаючої кравчині: компактна, при цьому важка і стійка, проста в обігу, практично безшумна, в наборі є всі лапки, робоча зона підсвічена. Краще всього підійде для роботи з тканинами середньої товщини, але завдяки регулятору натягу нитки може впоратися з тонкими і товстими. Мінус – машинка для початківців, з великими обсягами робіт не впоратися.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Aurora 7010 (9 тис. руб.). Відноситься до типу електромеханічних. Її найяскравіший плюс – низька ціна. Але при такій вартості вона володіє відмінними якостями: безшумна, добре укомплектована (не доведеться докуповувати лапки або приналежності). В наявності 12 швейних операцій, обметочная/оверлочна рядок, подвійна голка, напівавтоматична петля. Машинка дуже проста в обігу, не викликає труднощів навіть у тих, хто взагалі ніколи не шив раніше.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Janome Decor Computer 3050/Decor Computer 50 (14 тис. руб.). Тип – електронна. Виділяється не тільки ціною, але і функціоналом. Як вже видно з назви, вона створена спеціально для декорування одяг і дійсно має масу декоративних строчок, крім стачивающих. Ідеальний вибір для тих, хто займається квілтінга. Крім багатого функціоналу для декорування речей, машинка має і загальні переваги: безшумна робота, автопетля, дисплей, просте інтуїтивне управління, додається російськомовна інструкція для початківців.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Singer 7467 Confidence (15 тис. руб.). Тип – електронна. Одна з кращих у своєму класі. Дуже високі оцінки від покупців. Не має мінусів, якщо порівнювати ціну і якість. Солідну кількість операцій, їх число досягає 70. Це практично порівнянно з популярною моделлю Bernina B 350, яка виконує 85 робочих операцій, але коштує близько 70 тисяч. Singer 7467 Confidence виконує три види петель, приємна в роботі, не шумить, має якісну підсвічування, пристойну максимальну довжину стібка (7 мм), електронне табло, яке демонструє хід роботи.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Janome JK 220S (16 тис. руб.). Надпопулярна електромеханічна модель з величезною кількістю відгуків. 22 операції, човник надійного типу (вертикальний), рекомендований для тих, хто виконує великі обсяги робіт, автопетля, всі необхідні рядки для створення повноцінного вироби, в тому числі потайна і обметочная – у машинки відмінний функціонал. Її хвалять за інтуїтивно просте управління, безшумність і прекрасні можливості: вона бере будь-які тканини, а якість строчки – відмінна. Модель високо оцінюють і просунуті кравчині.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Janome MyExcel W23–U (18 тис. руб.). Тип – електромеханічна. Модель чудово працює з товстими тканинами, завдяки високо понимающейся лапці і стабілізатору проколу голки. Її часто називають машинкою для шиття виробів із шкіри. Хороша і для роботи з будь-якими видами трикотажу – в комплектації відразу є відповідна голка. Цінується за «всеїдність». Відносний плюс – модель вже дуже добре випробувана покупцями, окремі користуються нею більше десятка років, і можна зробити висновки про те, наскільки пристрій довго і надійно, а також зробити покупку з повним розумінням мінусів. В окремих відгуках зазначається, що машинка морально застаріла, але навіть ці покупці наголошують, що для домашнього використання це універсальний і хороший вибір.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Janome DC 4030 (18 тис. руб.) Одна з найбільш універсальних і приємних машинок з електронним управлінням. Високо оцінюється як аматорами, так і професіоналами. Багатий вибір рядків робить її придатною для печворку і квілтингу. Виконує 6 видів петель, у тому числі на трикотажі. Швидкість регулюється дуже плавно. Надійна, безшумна, забезпечує якісну сходинку, розвиває високу швидкість при панельному управлінні, так і педальному. Не дуже потужна, але для домашніх потреб цього достатньо. Невеликий мінус – слабка підсвічування, краще відразу поміняти лампочку.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Brother INNOV–’IS 10 (22 тис. руб.). Цікава модель з електронним управлінням за прийнятною ціною. Спочатку привертає увагу брендом — на всі машинки Brother дається хороший гарантійний строк і представляється сервісне обслуговування – це брендове перевагу. Але і сама по собі Brother INNOV–’IS 10 є вдалим сплавом якостей. Вважається однією з кращих для новачків. У неї гарний функціонал: 16 операцій, стабілізатор зусилля проколу, автопетля, зручний дисплей і можливість шити без педалі. Ця модель дуже приємна у зверненні – ясне і просте управління, легкість в роботі роблять її однією з кращих.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Швейна машина Janome 4120 QDC (40 тис. руб.). Має комп’ютерне управління. Пристрої за такою ціною набувають більш вимогливі покупці, але саме про Janome 4120 QDC багато відгуків і всі дуже позитивні. Машинка дуже «розумна», балує своїх користувачів, беручи на себе безліч функцій. Всі помилки (спутание ниток, неправильний номер голки) тут же відображаються на дисплеї. Є функція «один жим на педаль – один стібок», беспедальное шиття для запрограмованих орнаментів, величезна кількість налаштувань – одних видів петель 7 штук. Справжня знахідка для універсалів або тих, хто шиє складні тканини: трикотаж, натуральна шкіра, штори. Машинка не тільки справляється з ними, але і показує високу якість роботи.
 • ДО ВІДОМА. Схожа на Janome 4120 QDC по функціоналу, відгуками і оцінками модель Astra Lux 7350 Pro. Але вона буде коштувати майже в два рази дешевше – 24 тис. руб. Можна розглянути її.

  Для професійних швачок — топ 5

  До машинок для професійного використання підвищені вимоги: вони повинні бути надійними в роботі, витримувати великі навантаження без поломок, забезпечувати високу якість строчок навіть на дуже високих швидкостях. У середньому вони дорожче. П’ятірка кращих:

 • Brother INNOV-‘IS 950/950D (40 тис. руб.). Управління – комп’ютерне, особливо цінується тими, хто займається вишивкою. Незважаючи на те, що в даному рейтингу-це найдешевша модель, в ній є єдиною вишивальний блок. Користувачі одностайно відзначають, що багатофункціональність – перший плюс даної моделі.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Janome Memory Craft 6600P (50 тис. руб.). Справляється з будь-якими завданнями: від пошиття кілометрових штор до вечірнього плаття. Працює з різними тканинами, задовольнить тих, хто виконує роботи в техніці квилтинга. Кількість операцій – 152. Управління – електронне, є швейний радник.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Bernina 550 QE (80 тис. руб.). Машинка з електронним управлінням. Ідеальна для тих, хто працює з квилтом. У програмі вже є 200 стібків, навіть у професійних ательє використовується тільки їх частина. Кількість швейних операцій – 191, максимальна ширина стібка – 5,5 мм, 10 видів петель.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Bernina B 530 (100 тис. руб.). Тип управління – електронне. 148 операцій, 7 видів петель, максимальна ширина стібка 5,5 мм. Користувачі дружно відзначають простоту і невибагливість цієї моделі при її відмінному функціоналі. Вона компактна, економічна, відмінно підходить для малого бізнесу або ательє на дому.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • Bernina B 750 QE (250 тис. руб.). Машина з комп’ютерним управлінням: 333 швейні операції, максимальна ширина стібка 9 мм, 11 видів петель. За відгуками – неймовірно приємна і легка в управлінні. Працює бездоганно.
  Рейтинг швейних машин: кращі для будинку і майстрів
 • ВАЖЛИВО. Для професійного шиття будинку слід розглянути моделі з ротаційним вертикальним човником. Саме він відмінно витримує високі швидкості і великі обсяги роботи. З брендів – Bernina і Brother, ці бренди пропонують саме якісне технічне обслуговування, а їх продукція у цілому демонструє високу надійність.

  Зрозуміло, це не всі цікаві моделі за ознакою «ціна-якість». Однак кожна з описаних машинок здатна стати покупкою, яка повністю задовольнить. Всі вони мають прекрасний потенціал, у своєму класі не раз визнавалися кращими і відрізняються оптимальною для своїх функцій ціною.