Різноманітність дизайну арки з гіпсокартону в кухню

Зміст статті:

 • Ретельний огляд усіх деталей
 • Стандартні варіанти або креатив – якою повинна бути гіпсокартонна арка
 • Нюанс перший – розміри
 • Нюанс другий – дизайн і форма
 • Підбираємо цікаву арку

Гіпсокартон – це універсальний матеріал, який використовується для створення багатьох квартирних конструкцій, що прикрашають наше житло. З цього матеріалу можна спорудити дивні, химерні і модні арки. Найголовніше у створенні такої конструкції – це вибрати найкращий і відповідний дизайн арки з гіпсокартону. Для тих, хто збирається внести у своє приміщення креатив, сучасність і нестандартний підхід до простих речей, створений цей матеріал. Він надихне вас на створення незвичайного дизайну власними руками, так як містить цікаві ідеї арок на фото.

Різноманітність дизайну арки з гіпсокартону в кухню

Ретельний огляд усіх деталей

Насправді спорудити арку в передпокій, коридор або зал нескладно, але це можливо тільки за умови того, що ви заздалегідь врахуєте всі деталі з нюансами. В першу чергу ви повинні вирішити, якою має бути арка. Мова йде про формі, дизайні та розмірі (вигнутості). Ось на цьому моменті варто зупинитися і розглянути його детальніше, так як мало хто знає, що гіпсокартонна арка може служити не тільки прикрасою приміщення, а нести ще і функціональне рішення.

Стандартні варіанти або креатив – якою повинна бути гіпсокартонна арка

Виявляється, що варіантів гіпсокартонних арок існує непорівнянне кількість. А їх стилів – ще більше. Та й до того ж ще, що арка може стати не тільки красивим дверним прорізом, але і поличками для декорацій, квітів, статуеток, майданчиком для монтування точкових світильників, нішею для різних потрібних дрібниць або служити в якості іншого пристосування. Як же не розгубитися серед усіх варіантів і вибрати для себе кращу ідею гіпсокартонної арки для кухні або передпокою. Читаємо і заносимо собі в блокнот.

Різноманітність дизайну арки з гіпсокартону в кухню

Нюанс перший – розміри

Вони залежать як від величини дверного прорізу, так і від функціональності самої арки. Справа в тому, що така конструкція не завжди служить тільки як прикраси міжкімнатних отворів – дуже часто арки використовують для зонування приміщення або зовсім створення поглиблення в стіні для спального місця. Ось і розміри всієї конструкції (а саме ширина з висотою) будуть залежати від призначення самої арки. Стандартні міжкімнатні дверні арки великих розмірів не мають, так як вони збігаються з шириною отвору і висотою майбутньої конструкції. А ось арки, які будуть зонувати приміщення, в основних випадках володіють великими габаритами.

Різноманітність дизайну арки з гіпсокартону в кухню

Нюанс другий – дизайн і форма

Не менш важливі параметри, так як вони відіграють важливу роль в стилі. Дизайн арки з гіпсокартону на кухні, в передпокої або коридорі повинен гармоніювати із загальним інтер’єром. Те ж саме стосується і форми – не кожна з них підходить до того чи іншого стилю.

Для вдалого вибору моделі, дизайну, форми і кольору арки, потрібно спочатку створити попередній проект або фото дизайн. Так вам буде легше уявити майбутню конструкцію. Щоб краще розуміти, яка форма і дизайн вам підійде, розгляньте кілька наступних варіантів:

 • У класичний стиль чудово впишеться стандартна овальна арка симетричної форми. До того ж у всьому приміщенні повинні бути такі ж елементи – квадратні шафки, столи, рамочки для фотографій, круглі або прямокутні настінні годинники і т. д.
 • Для стилю модерн найкраще зробити арку у вигляді еліпса або трапеції. Доповнити їх можна розписом, вітражами, мозаїкою або дерев’яними деталями.
 • Східний стиль буде гармоніювати зі складними стрілчастими арками, які прикрашати нічим не треба, адже їх форма сама по собі створює шикарний декор.
 • У сучасному дизайні інтер’єру настільки широка площадка для фантазій, що в них можна робити найрізноманітніші несиметричні арки. Тут повно місця для втілення нестандартних ідей, тому кожна задумка має всі шанси на народження в реальності.
 • Різноманітність дизайну арки з гіпсокартону в кухню

  Навіть, якщо ви не зовсім вдало підібрали стиль або форму арки, ви запросто зможете спорудити конструкцію заново, так як зробити її нескладно і ціна матеріалів бюджетна.

  Підбираємо цікаву арку

  Наступні наші арки, а точніше їх фото в передпокій, допоможуть вам визначитися з вибором. Абсолютно будь-який варіант ви можете доповнювати своїми індивідуальними деталями, які будуть робити конструкцію неповторною.

  Різноманітність дизайну арки з гіпсокартону в кухню

  І все ж не зволікайте, а переглядайте фото-дизайн дверних арок і черпайте з них цікаві ідеї.