Зміст

  • Переваги нового виду воріт
  • Конструкція і дизайн зсувних воріт
  • Секційні відкатні ворота для гаража

Секційні ворота відкотів з’явилися порівняно недавно, але дуже швидко зсувні конструкції такого типу стали популярними. Нові інженерні та дизайнерські розробки запропонували розділити масивні полотна конструкцій, що відкриваються в сторону, на секції.

Відкатні ворота секційні

Виглядає це елегантно, тому розсувні механізми здатні додати будь-якому гаражу ексклюзивності, помітно виділяючи його серед інших.

Переваги нового виду воріт

Одним з позитивних якостей, якими володіють секційні ворота відкотів, є те, що в конструкції відсутні балансувальні пружини, завдяки чому збільшується експлуатаційний термін.

Також до плюсів, якими володіють розсувні механізми такого типу можна віднести той факт, що вони набагато простіше в технічному обслуговуванні, адже пружини вимагають до себе підвищеної уваги, і найчастіше стають причиною поломок затворного полотна у гаражі.

Важливим чинником можна вважати високі антикорозійні властивості деталей, з яких виробляються дані вироби.

Розсувні конструкції мають такі основним переваги:

  • Надійність і безпека.
  • Великий вибір елементів для оформлення.
  • Не потрібно врізна хвіртка.
  • Абсолютно безшумна робота.
  • Хороша шумо – і теплоізоляція.

Конструкція і дизайн зсувних воріт

Панелі секцій конструкцій, що відкриваються в сторону, виготовляються з використанням сендвіч-панелей. Цей фактор робить можливим вибір сподобалася забарвлення і малюнка панелі.

Конструкція сендвіч-панелі досить проста – вона складається з недотичних між собою листів із сталі. Між ними знаходиться наповнювач – поліуретановий або з мінеральної вати.

Конструкція сендвіч-панелі

Простір між листами звільнився від «холодних містків», тому сендвіч-панелі мають хорошу термостійкість. Будь-які вироби, які з них виготовлені, навіть на стиках не замерзають.

У панелях можуть бути розміщені вікна різноманітних форм, які може вибрати будь-який господар на свій смак. Секційні відкатні ворота можна легко відкрити на необхідну відстань, тому хвіртка тут абсолютно не потрібна. Зсувні конструкції управляються за допомогою звичайних стельових приводів.

Вгорі до рухомої частини полотна прикріплюються каретки з роликами, які переміщуються в направляючої балки, прикріпленою на рівні панелі до стіни.

Для того щоб виріб було жорстким, внизу, по лінії руху панелі, обладнують алюмінієву лінійку, у якої є пластикові виступи.

Такі розсувні механізми не мають пружини та інших елементів, здатних стати причиною поломки при експлуатації. Зважаючи на це висока надійність і безпека є безсумнівними пріоритетами роботи виробу.

Секційні відкатні ворота для гаража

Секційні відкатні ворота, які дуже часто встановлюють для огорожі території, актуальні також для гаражів. Зсувні конструкції дуже зручні для закритих приміщень, адже вони не вимагають вільного простору перед гаражем і легко відкриваються незалежно від погоди.

Секційні ворота відкотів обладнують автоматичним приводом, який дозволяє з допомогою пульта ДУ керувати стулкою. Електричний привід є також відмінним замикаючим пристроєм, що захищає гараж від несанкціонованих вторгнень.

Дуже важливою умовою, яким потрібно керуватися, вибираючи зсувні вироби, є наступне: відкрита відкатна стулка потребує додаткового місці, тому не можна забувати, що довжина стіни повинна бути більше, ніж ширина отвору приблизно в півтора рази.