Шумоізоляція підлоги в квартирі під ламінат: звукоізоляція підлоги під ламінат на бетонну підлогу

Кожен поважаючий себе власник власної квартири буде піклуватися про максимальний комфорт для проживання. Власне, постачання простору шумовий ізоляцією є важливим аспектом. В даній статті спробуємо максимально детально зрозуміти специфіку використання представленого матеріалу і усвідомити значимість застосування.

Шумоізоляція підлоги в квартирі під ламінат: звукоізоляція підлоги під ламінат на бетонну підлогу

Навіщо потрібна ізоляція під ламінат

Зміст статті

 • Навіщо потрібна ізоляція під ламінат
 • Види шумоізоляція підлоги в квартирі під ламінат
 • Різновиди звукоізоляція підлоги під ламінат
 • Яку ізоляцію вибрати для бетонної підлоги

Спочатку такий виріб гарантує всім користувачам значне зниження надходить звукового потоку. Однак важливо пам’ятати, що цей процес не тільки здатний зменшити гучність шуму, але і усунути її зовсім, тобто забезпечити вас досить значущою тишею. Таким чином, можна умовно розділити на кілька категорій:

 • Структурний. Являє собою передачу звуків з-за зіткнень різного роду елементів конструкцій.
 • Акустичний. Зазвичай його можна помітити в порожніх приміщеннях, де створюється ехо не тільки від стін, але і від стелі і навіть з підлоги.
 • Просторовий. Найчастіше це побутові звучання. У приклад можна привести експлуатацію чайника, тупіт людини та інші.

Отже, всі вищеназвані види ізоляція може або знизити, або повністю ліквідувати. Це робить обстановку в квартирі набагато спокійніше, а жителям нічого не заважає для виконання власних справ. Особливо допомагає дана процедура, якщо у вас за стіною живуть гучні сусіди або ж ви любитель максимальної тиші.

Шумоізоляція підлоги в квартирі під ламінат: звукоізоляція підлоги під ламінат на бетонну підлогу

Види шумоізоляція підлоги в квартирі під ламінат

Різновид безпосередньо залежить від використовуваного матеріалу, який зазвичай використовується в якості підкладки. Зараз же розглянемо кожний з них:

 • Пробкова. Головною особливістю серед подібних йому исходников є натуральний склад. А це значить, що про екологію з нею не доведеться хвилюватися. За назвою зрозуміло, що виготовлена Шумоізоляція підлоги в квартирі під ламінат: звукоізоляція підлоги під ламінат на бетонну підлогувона, отже, з дерева, причому коркового. В даному випадку якість безпосередньо відповідає вартістю, тому на її придбання доведеться віддати чималі грошові кошти.
 • Пінополістирольна. Що стосується переваг, то варто відзначити досить високу міцність при експлуатації. А також стійкість до зовнішніх впливів і постійну теплоємність.
 • Пенополиэтиленовая. Названий вид являє собою, мабуть, самий простий варіант використання. Звичайно ж, це позначається і на низькій собівартості. З головних достоїнств можна виділити стійкість до вологого оточенню. Однак довговічністю вона не зможе порадувати користувача. А також при взаємодії з нею потрібно дбайливе ставлення і періодична заміна на новий матеріал.
 • Останній, але не менш якісною основою є деревина. Незважаючи на те, що саме вони максимально екологічні, впливу вологи може привести виробу негативний результат. Таким компонентом користуються досить рідко, оскільки він вважається професійним і досить дорогим задоволенням.
 • Різновиди звукоізоляція підлоги під ламінат

  Види звукової ізоляції розрізняються умовно так само, як і в попередньому пункті — по використовуваному матеріалу. Власне, нижче представлений список:

 • Для відмінного поглинання шуму застосовується певний тришарове виріб, назва якого «туплекс». Виробник є перевіреним багатьма користувачами і часом.
 • Шумоізоляція підлоги в квартирі під ламінат: звукоізоляція підлоги під ламінат на бетонну підлогуЯкщо говорити про натуральне сировину, то це однозначно пробка. Саме вона має здатність зберігати початкове положення і не просаживаться надалі при довгій експлуатації. Крім цього, є можливість здивуватися, як професійно можна закрити не бажані дефекти в первісному підлозі.
 • Пінопласт. На відміну від вище представленого винаходу, цей має певні особливості і певні вимоги до поверхні. Для нього необхідно ідеально рівний простір. Зате термін служби є головною перевагою.
 • Изошум. Можна сміливо поставити на одну сходинку з пробкою. Єдині чинники, які перешкоджають його придбання, так це висока собівартість і виникає складність безпосередньо при процесі монтажу матеріалу. Всі інші технічні характеристики залишаються на високих показниках.
 • Яку ізоляцію вибрати для бетонної підлоги

  Якщо у вашому будинку бетонну підлогу, те, до чого необхідно точно дотримуватися, так це отримання ідеальної поверхні, де немає жодного дефекту, ні височини, ні, тим більше, подряпин. Отже, при дотриманні цієї ради, параметри вихідного матеріалу можуть дорівнювати двом міліметрів.

  УВАГУ. Чим рівніше площа — тим тонше ізоляція. Але, звичайно ж, не виключені випадки, коли існують якісь похибки в процесі. Саме тоді дозволено збільшити товщину, але не більше, ніж на ще дві одиниці (у результаті повинно вийти не більше чотирьох міліметрів).

  Відповідно, вище показники бути не можуть. Це пояснюється тим, що висока ймовірність виникнення прогину панелі і не тільки. А це вже загрожує до подальшого руйнування всієї конструкції. І всі старання буду марні. Однак, щоб це запобігти, при дотриманні всіх правил і рекомендацій у майстри обов’язково вийде добитися бажаних результатів і довговічної експлуатації всієї споруди.

  Шумоізоляція підлоги в квартирі під ламінат: звукоізоляція підлоги під ламінат на бетонну підлогу