Сірий килим в інтер’єрі: особливості вибору

Гарний сірий колір, не занадто темний, навпаки, м’який і оксамитовий, органічно увійде в будинок і залишиться там, якщо правильно підібрати йому місце. Килими і килимки такої забарвлення найчастіше є кращим рішенням для обробки і організації інтер’єру.

Особливості вибору сірого килима для інтер’єру

Зміст статті

  • Особливості вибору сірого килима для інтер’єру
  • Як вибрати сірий килим для вітальні

Сірий килим в інтерєрі: особливості виборуУ чому ж перевага цього кольору? Власне в тому, що він достатньо світлий, виразний, помітний, але не акцентує на собі увагу занадто сильно. Тим не менш, його здатність лише трохи виділятися на загальному тлі дуже добре використовується як у великій і світлій кімнаті, так і в маленькій кімнатці.

Кожне приміщення, в якому живуть люди, вимагає певного зонування. Людині потрібно місце для відпочинку, місце для сну, якщо немає окремої спальні, місце для роботи і для спілкування. Природно, що відокремити їх огорожами на невеликій за площею території не вийде, та й не треба.

Якщо покласти килимок біля крісла, м’який і комфортний, відразу відчуєш кордону, які захищають твій невеличкий тимчасовий світ від вторгнення ззовні. Для виділення зон в кімнаті можна використовувати не тільки підлогу, а й стіни.

Грати сірим кольором та формами дуже легко і приємно. Дуже складно помилитися, застосовуючи настільки універсальне рішення.

Важливою властивістю красивого сірого кольору є відсутність контрастності на фото. Не надто яскравий і не надто насичений колір не стомлює очей, дає можливість не акцентувати на собі увагу.

Як вибрати сірий килим для вітальні

Сірий килим в інтерєрі: особливості виборуТрадиції монументального дизайну недалекого минулого не залишали вибору. Килим 2 на 3 м займав своє місце в центрі і висів різнобарвним плямою саме в тому місці, де добре помітний іде. Це соціальний феномен, що не має до дизайну інтер’єру ніякого відношення.

Він демонстрував благополуччя господарів, достаток у домі і, як не дивно, високе суспільне становище людини. Володіє такою красою вважався успішним.

Часи давно пройшли, ідеологія домашнього дизайну різко змінилася і початок природний напрям. Тому сірий килим вже може зайняти своє місце і це місце буде підлогою і центром кімнати, якщо вона активно використовується за основним призначенням, тобто для прийому гостей.

Якщо на одній площі одночасно знаходяться люди з різними інтересами і заняттями, їх треба відокремити один від одного. Це слід зробити для того, щоб вони відчували себе захищеними у своєму світі, і були частиною навколишнього простору.

Тому покупка не обмежиться одним килимом, необхідно замовляти деяку кількість килимків, з такого набору можна споруджувати дуже складні і привабливі композиції, при необхідності змінюючи їх і придумуючи нові, свіжі, ще не заїжджені варіанти.