Скільки битих пікселів допускається на моніторі: допустима кількість битих пікселів на моніторі

На жаль, бувають ситуації, коли новий монітор має биті пікселі, тобто це точка, яка володіє певними дефектами. Таку точку можна легко помітити на повністю чорному екрані при підключенні живлення. Якщо чоловік приніс з магазину такий монітор, у нього виникає справедливе питання — чи можна обміняти товар або повернути за нього кошти? Давайте розберемося в цьому питанні і дізнаємося скільки битих пікселів допускається на моніторі.

Скільки битих пікселів допускається на моніторі: допустима кількість битих пікселів на моніторі

Яку кількість битих пікселів допустимо на моніторі

Зміст статті

  • Яку кількість битих пікселів допустимо на моніторі
  • Типи битих пікселів

Згідно стандарту виробників моніторів і ноутбуків допустима кількість дефектних пікселів — до 5. Навіть маючи 5 таких точок, вам відмовлять у поверненні, гарантійному ремонті та обмін товару.

До речі, про повернення. Монітори і ноутбуки є з точки зору виробників технічно складними товарами, тому правило повернення протягом двох тижнів на них не діє. Тому, при наявності таких точок доведеться змиритися з дефектом. На жаль, з цим нічого не поробиш, хоч зараз користувачі і направляють безліч скарг на адресу недобросовісних виробників, які випускають у продаж завідомо дефектну техніку.

Типи битих пікселів

Багато хто і зовсім не здогадуються, що є якийсь розподіл. Насправді, іншого критерію, як колір, тут бути не може. Всього розподіляють три типи битих пікселів:

  • чорна крапка;
  • біла;
  • кольорова.

Скільки битих пікселів допускається на моніторі: допустима кількість битих пікселів на моніторіЦе трохи ускладнює пошук битих елементів, що змушує користувача уважно вдивлятися в екран, прокручуючи фони різних тонів — білі, чорні, кольорові. Це єдиний спосіб знайти дефект, тільки потрібно пам’ятати, що попередньо слід виставити рідне дозвіл монітора і гарненько потерти поверхню від пилу, бруду і різних розлучень. Щоб уникнути подібних неприємностей, при купівлі техніки обов’язково потрібно попросити консультанта включити однотонний фон для перевірки. Так буде простіше розглядати наявність будь-яких дефектів, в числі яких биті пікселі. Будьте пильні та уважні, тоді обман з боку виробників обійде вас стороною і покупка залишить тільки приємні враження.