Скільки сохне наливна підлога під ламінат: що зробити, щоб швидше висох

Ламінат є поширеним і затребуваним варіантом підлогового покриття, вимагає певного підстави для його укладання. Якщо всі необхідні умови не дотримуються для експлуатації, то період служби підлогового покриття знижується. Наприклад, якість ламінату не залежить від якості ремонтних робіт.

Протягом якого часу сохне наливна підлога під ламінатом

Зміст статті

 • Протягом якого часу сохне наливна підлога під ламінатом
 • Скільки сохнуть різні види наливних підлог
 • Що зробити, щоб наливна підлога швидше висох

Скільки сохне наливна підлога під ламінат: що зробити, щоб швидше висохПри використанні ламінату, господарі можуть зіткнутися з безліччю проблем:

 • поява скрипу;
 • розбіжність дощок;
 • набрякання;
 • нерівності;
 • деформація.

Всі ці проблеми можуть виникнути через використання товстих підкладок, так як вони з плином часу можуть деформуватися. Їх застосування обумовлено тим, що такий шар вибирають в якості вирівнюючого шару. Це є найбільш поширеною проблемою.

Під час укладання плитки рівна поверхня досягається нанесенням спеціального клею. Існує думка, що ламінат можна укладати за допомогою клею, використовуючи при цьому підкладку. Для укладання цього матеріалу потрібно надійна, рівномірна поверхня під час терміну експлуатації. Для цього поверхню можна вирівнювати наливним підлогою.

Довідка: Слід зауважити, що ламінат може витримувати перепад заснування в 2-3 мм на кв. м., Якщо основа не було готовим, то при максимальних параметрах перепаду на механізми впливають певні чинники.

При виборі відповідного підлоги слід приділити увагу:

 • ширині;
 • довжині;
 • габаритами приміщення, в якому проводитимуться ремонтні роботи. Зазвичай багато людей звертають увагу на різницю у висоті підлоги, заливки. Від цих факторів буде залежати вибір статі. Наприклад, якщо ви зробили необхідні заміри, то рекомендується вибрати підходящий розчин по певним параметрам:
 • складу;
 • періоду висихання;
 • відсотку усадки;
 • товщині наливу.

Зазвичай розчин вибирають по товщині наливу. Існують різні види підлоги, призначені для обробки. Дані види наливу використовують у супермаркетах, ресторанах, кафе, у багатьох громадських місцях. На них укладаються різні покриття, з різних матеріалів.

Вартість статі залежить від обраної суміші. Суміші можуть розрізнятися складом і вартістю. Коли в них є пластифікатори, то розчин краще вирівнюється. Товщина підлоги в 2-5 мм для ламінату є оптимальною.

Скільки сохнуть різні види наливних підлог

Скільки сохне наливна підлога під ламінат: що зробити, щоб швидше висохСкільки сохне наливна підлога під ламінат? Щоб дізнатися період проведення робіт по створенню підстави у вигляді наливної підлоги під матеріал, слід дізнатися, скільки часу буде сохнути підлогу, якщо після заливки можна здійснити укладання покриття. Всім відомо, що після заливки укладання покриття провести складно.

Ламінатна підлога протягом всього періоду використання буде в хорошому стані, якщо його укладати на спеціальну рівну поверхню. Одним з кращих методів для укладання цієї поверхні є наливний підлогу. Дане покриття виходить методом укладання розчину в рідкому стані, під впливом сили тяжіння по готовому основи.

Після висихання спеціального розчину виходить рівна, гладка поверхня, вона використовується в якості підкладки під вибране покриття-матеріал.

Що зробити, щоб наливна підлога швидше висох

Скільки сохне наливна підлога під ламінат: що зробити, щоб швидше висохСкільки сохне стяжка підлоги під ламінат? Період висихання буде залежати:

 • від виду;
 • його складу;
 • температури в кімнаті;
 • вологості.

При застосуванні цементних розчинів укладання підлоги слід виконувати не пізніше, ніж через день. Після закінчення терміну — одного тижня, можна наступати на підлогу, прибрати з нього сміття. Коли сталося висихання, відтінок може змінитися з темного перейти в світлий, при цьому можна починати укладання ламінату на поверхню.

В основному наливна підлога повністю висихає після 3 тижнів. Багато що залежить від вологості повітря, опалення в кімнаті. При застосуванні швидковисихаючого цементу, період проведення робіт може зрушитися, на 7-9 днів стати швидше.

Важливо: Якщо використовуються розчини з компонентами у вигляді полімерних смол, період висихання становитиме-3–47 ч. При цьому підлога виходять хорошими, коли застосовують акрилові смоли, час їх висихання — 3-5 ч. Для поверхонь з полістиролу або поліуретану цей термін може бути — 10-12 год.

При застосуванні складу на основі епоксидних смол потрібно більш довгий процес твердіння — до 2 діб. Час висихання буде залежати від температури в приміщенні, від застосовуваного матеріалу. Такі поверхні є стійкими і міцними до впливів навколишнього середовища, їх застосовують у різних виробничих умовах, в лікарнях, промисловості.

При виготовленні підлоги в кілька етапів, будь шар необхідно наносити в тому випадку, якщо повністю підсохне попередній. Період висихання можна розраховувати методом перемноження кількості шарів на період виготовлення одного шару.