Скільки в пачці ламінату квадратних метрів: характеристики, що впливають на кількість квадратних метрів в пачці, як розрахувати, скільки квадратів ламінату потрібно на кімнату.

Скільки в пачці ламінату квадратних метрів: характеристики, що впливають на кількість квадратних метрів в пачці, як розрахувати, скільки квадратів ламінату потрібно на кімнату.Багато хто купував ламінат, напевно, звертали увагу, що в коробках з ламінованим панелями різні квадратні метри? Чому так відбувається? Оскільки ламінат буває різної товщини, ширини і довжини, кожна коробка має різну кількість квадратних метрів.

Характеристики, що впливають на кількість квадратних метрів в пачці ламінату

Зміст статті

 • Характеристики, що впливають на кількість квадратних метрів в пачці ламінату
  • Товщина ламелей
  • Довжина панелей
  • Ширина ламелей
 • Як розрахувати, скільки квадратів ламінату потрібно на кімнату
 • Скільки квадратних метрів в 1 упаковці

Загальна площа ламінату в квадратних метрах розраховується шляхом підрахунку кількості дощок в блоці і множення їх ширини на довжину. Хоча довжина і ширина дощок є ключовими параметрами при визначенні площі в квадратних метрах, є кілька інших факторів, які беруться до уваги, коли виробник прописує загальну площу вмісту коробки.

Скільки в пачці ламінату квадратних метрів: характеристики, що впливають на кількість квадратних метрів в пачці, як розрахувати, скільки квадратів ламінату потрібно на кімнату.

Товщина ламелей

Звичайна товщина ламінату – 6-12 міліметрів, оптимальна – 8 міліметрів. Такі цифри не рідкість, а відшукати їх можна у кожного постачальника якісного товару. Варто відзначити, що чим товще дошка, тим краще її якість, легше установка, підлога стає більш теплим. У товстих ламінованих панелей відхилення за типами розмірів мінімальні. Вироби вирізняються відмінними характеристиками опору механічного впливу завдяки чому найбільш затребувані у покупців.

 

Товщина підлогового покриття і планок безпосередньо впливає на товщину упаковки. Пакет з підлоговим покриттям не може бути занадто товстим, інакше його буде незручно брати і переносити.

Довжина панелей

Довжина дошки ламінату може варіюватися залежно від виробника і стилю. Але це не найпоширеніший критерій при покупці ламінату. Найчастіше люди запитують про ширині дошки, її товщині. Це не означає, що довжина дошки ламінату не важлива. Поєднання всіх цих параметрів дає уявлення про загальному зовнішньому вигляді підлоги.

Якщо ви зацікавлені в придбанні ламінату певної довжини, обов’язково ознайомтеся зі специфікацією продукту. Тут ви можете знайти точні показники довжини. У середньому дошки мають довжину близько 120 сантиметрів, але цей показник може варіюватися залежно від виробника і навіть стилю підлоги.

Скільки в пачці ламінату квадратних метрів: характеристики, що впливають на кількість квадратних метрів в пачці, як розрахувати, скільки квадратів ламінату потрібно на кімнату.

УВАГА! Не існує рекомендованої довжини при виборі ламінату. Для кожного приміщення вибираються такі панелі, які дозволять реалізувати дизайнерську задумку. Якщо потрібна імітація підлоги з натуральної деревини, панелі будуть довшими, а необхідний ефект плиткового покриття, дошки буде квадратного розміру.

Для невеликих кімнат шукайте ламінат з більш короткими дошками — в подібних приміщеннях саме таке покриття підлоги буде гармонійно виглядати. Для просторих приміщень підходять дошки більшої довжини.

Ширина ламелей

Ширина ламелей може варіюватися від вузьких дощок розміром близько 3 дюймів до широких дощок розміром більше 6 дюймів. Вибір правильної ширини дошки — важлива частина дизайнерського проекту. Вузькі панелі ідеальні для укладання в невеликих приміщеннях — таку підлогу візуально розширює простір. Більш широкі дошки чудово виглядають у великих кімнатах.

Скільки в пачці ламінату квадратних метрів: характеристики, що впливають на кількість квадратних метрів в пачці, як розрахувати, скільки квадратів ламінату потрібно на кімнату.

Як розрахувати, скільки квадратів ламінату потрібно на кімнату

Визначити, скільки квадратних метрів ламінованого покриття потрібно купити, відносно просто — важливо виконати правильні заміри площі приміщення:

 • Визначте площу кожної кімнати, в якій ви хочете покласти ламіновані дерев’яні підлоги — заміряйте рулеткою довжину і ширину кімнати. Потім помножте ці показники, щоб отримати квадратні метри. Наприклад, якщо кімната має ширину 12 метрів і довжину 12 метрів, вам знадобиться підлогове покриття на 144 квадратних метрів.
 • Додайте 10% на кожному квадратному метру. Якщо вибирається ламінат у формі плитки, необхідно додати 20%.
 • Зв’яжіться з продавцем, щоб правильно оформити замовлення. Рекомендується звернутися до офіційного дилера.
 • Скільки в пачці ламінату квадратних метрів: характеристики, що впливають на кількість квадратних метрів в пачці, як розрахувати, скільки квадратів ламінату потрібно на кімнату.

  Скільки квадратних метрів в 1 упаковці

  Скільки метрів в квадраті в 1 упаковці? Підраховано, що в одній упаковці вагою п’ятнадцять-сімнадцять кілограм при фасовці по 8 ламелей з шириною сто п’ятдесят-двісті міліметрів і довжиною тисяча сто-тисяча двісті міліметрів 2-2,5 квадратних метра покриття.

  Більш точну інформацію можна отримати у відповідний документації, інструкції, а також ця інформація може бути написана на самій упаковці ламінату.