Стелі з гіпсокартону для спальні

Стелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону в спальні – досить сучасне і практичне рішення, яке можна реалізувати і самостійно.

Стеля в спальні є тією зоною, яка не зажадає від вас надмірних сил і вкладів грошей.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Дизайн

Зупинимося тільки на самому головному:

  • Слід зробити вибір за типом стелі з гіпсокартону в спальні – стандартний однорівневий, дворівневий, багаторівневий стеля;
  • Обов’язково задуматися про єдність матеріалу або комбінуванні – гіпсокартонний стелю в спальні, гіпсокартон і пофарбована поверхня стельового перекриття, гіпсокартон і натяжна стеля, гіпсокартон і дерево, підвісні панелі, скло, тканину і так далі;
  • Необхідно вибрати форму, рельєфність, кількість ступенів, складність архітектурних фрагментів, їх розташування, стилізацію, інше;
  • Знайти самий зручний і прийнятний для вас колір стелі, його відтінки, визначити, глянсовий або матовий буде стелю, якщо у створенні площині бере участь натяжна плівка і подібні матеріали;
  • Обов’язково потрібно вибрати тип освітлення – точкові ліхтарі, діодна підсвітка, неонова підсвітка, комбіновані варіанти, або просто люстра, люстра і невеликі бра і так далі.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Розробляючи дизайн стелі ГКЛ в спальні, не забудьте і про розміри, адже правильно розрахувавши площину і проріз між стельовим перекриттям і майбутнім стелею, можна буде зробити його не тільки красивим, але і корисним – закласти в нього комунікації, вентиляцію, утеплення і так далі.

Стилізація

Важливо визначити стиль стелі, який ви хочете встановити, і його напрямок.

Гіпсокартон допоможе вам створити особливий стиль стелі, починаючи від сучасності холодних хай-тек і мінімалізм, і повільно просуваючись тому в століття, зачіпаючи колоніальний стиль, венеціанський, класику, модерн та інші.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Завжди можна поєднувати рівна стеля ГКЛ з масивними балками з дерева, на яких будуть висіти, приміром, люстри на ланцюгах. Цілком можливо реалізувати дзеркальна стеля з обрамленням, під стати французьким і італійським сучасним вимогам моди і молодіжного стилю. Дивно для майстрів і створення ліплення на стелі гіпсокартоном, установка різноманітної підсвічування, стилізація оригінальним декором.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Також рекомендуємо прочитати:Дворівневі стелі з гіпсокартону
Дворівневі стелі з гіпсокартону з підсвічуванням
Акценти створення: двоярусні стелі з гіпсокартону
Основні моменти: обробка стель гіпсокартоном своїми руками

Гіпсокартонний стеля підійде під будь-яку обробку, а тому не переживайте про невідповідність стилю, бо такого не станеться.

Монтаж

Для монтажу стелі з гіпсокартону необхідна якісна теорія та досвід. Всю інформацію ви зможете знайти на нашому сайті.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Проект

Для створення проекту можна використовувати програми для дизайну та розрахунків стель з гіпсокартону, або ж просто взяти рулетку, олівець і аркуш паперу і накидати схему.

Враховуйте всі вимоги, які самі пред’являєте створюваної площині, прораховуйте рівні, форми і архітектурні особливості, обов’язково звертайте увагу на вимоги матеріалу і виводите кошторис, яка одразу покаже вам приблизний бюджет на стелю.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Матеріал та інструменти

Важливим етапом є і вибір матеріалів для будівництва стелі, адже вам потрібно буде вибрати якісний гіпс і металевий профіль, а також додаткові елементи для кріплення і сам кріплення, що утримує конструкцію на стелі.

До інструментів також слід поставитися серйозно, адже будь-який предмет з ящика майстра має особливе значення, і саме з його допомогою відбуваються важливі сполуки, зрізи, кріплення, обробки і так далі.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Розмітка

Розмітка, мабуть, найважливіший етап будівництва гіпсокартонної стелі. Якщо розмітка буде якісною, то кожен профіль ляже рівно на стіну, на профіль гіпсокартон, гіпсокартон шпаклівка… залишиться тільки оздоблення стелі декоративними елементами.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Установка каркаса

Встановлювати каркас дуже просто, якщо все для цього готово. Наприклад, строго по лініях розмітки розставляються напрямні профілі по стінах. Між ними, за відповідною схемою стелі в проекті, за допомогою спеціальних елементів встановлюється несе стельовий профіль. Відбувається перев’язка і правильне закріплення.

Другий рівень каркаса будується по завершенню першого і після його оздоблення гіпсокартоном, далі третій рівень. Якщо матеріал стелі комбінований, то плівка для натяжної стелі встановлюється в останню чергу, коли конструкція з гіпсокартону повністю готова.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Комунікації, освітлення, додаткові роботи

Проміжний етап краще доручити фахівцям. Якщо ви бажаєте встановити в стелю декоративне освітлення, вам знадобляться послуги електрика, якщо вентиляцію – майстра по установці магістралей і каналів для постачання приміщення повітрям або його видалення.

Все необхідне в стелі може бути встановлено в порожнину між каркасом стелі і перекриттям, або ж на саме стельове перекриття, але тоді вам необхідно буде використовувати додаткові матеріали та витратні матеріали.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Обшивка каркаса

Якщо розмітка зроблена правильно, а каркас встановлений надійно, обшивати його буде легко. Просто вирізати шматки гіпсокартону за розміром, якщо необхідно, выгибаете, робите зрізи і так далі, і створюєте практично завершену конструкцію, встановлюючи гіпс на металевий каркас з профілю. Тут ми використовуємо саморізи і шуруповерт, визначену технологію і вимоги до обшивки.

Стелі з гіпсокартону для спальні

Оздоблення

По завершенню чорнової роботи, стелі в спальні з гіпсокартону підлягають обробці. Щоб виготовити шпаклівку, закладення швів і затірку, вам необхідно уважно вивчити наші матеріали на ці теми.

Приступати до роботи слід у тому випадку, якщо ви купили всі необхідні суміші, інструменти, грунтовку і інші предмети і матеріали зі списку вимог. Шпаклівка стелі, вирівнювання і якісна затирка дадуть вам можливість зробити обробку дуже професійно.

Стелі з гіпсокартону для спальні

У роботах з гіпсокартоном досить багато проміжних етапів, про які не можна забувати. Наприклад, установка комунікацій після створення каркаса, підготовка крайок і крайніх елементів для установки натяжної плівки при комбінуванні гіпсокартонної стелі, і так далі.

Стелі з гіпсокартону для спалень легко встановлюються самостійно, так як технологія нічим не відрізняється від стандартних приміщень. Єдине, буде дуже складно працювати з дизайнерськими конструкціями, серйозною архітектурою і декількома рівнями стелі, але якщо у вашому проекті простий, рівний і класичний стелю ГКЛ, то турбуватися практично не про що. Рекомендуємо прочитати статтю про додаткової підсвічування стелі з гіпсокартону.

Стелі з гіпсокартону в спальні (відео)

Галерея: стелі з гіпсокартону для спальні (20 фото)

Стелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальніСтелі з гіпсокартону для спальні