Стильна декоративна штукатурка: фото в інтер’єрі

Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєріВ даний час при виборі оздоблювальних матеріалів декоративна штукатурка в інтер’єрі користується великою популярністю. Тому при ремонті, коли постає питання про декоруванні стін, багато воліють подібну обробку поверхонь.

Використання декоративної штукатурки в інтер’єрі

Створення неповторного образу в кімнаті – головна мета кожного господаря. Безперечно, завдяки вдало поєднується предметів інтер’єру будь будинок набуває затишну атмосферу і буде відрізнятися комфортом.

Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

Раніше біла штукатурка використовувалася лише для обробки поверхонь, її застосовували як основу під фарбування або під шпалери. Крім такого вона призначалася для коригування стін.

Але з недавніх пір подібна обробка поверхонь застосовується для декорування і створення неповторного образу в будинку. Штукатурка має безліч відтінків, що дозволяють домогтися в будь-якій кімнаті прекрасного результату.

Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

Споживачі відзначають:

 • Декоративна суміш не боїться вологи, і в теж час добре пропускає пар.
 • Доглядати за такою поверхнею легко і зручно.
 • Стіна надовго зберігає свій первісний вигляд і не вигоряє.
 • Декоративна штукатурка в інтер’єрі (відео)

  Види

  Тим, хто вирішив вдатися до декорування стін в квартирі за допомогою спеціальної штукатурки, для початку необхідно визначитися яка кімната підлягає прикраси. Завдяки своїй різноманітності суміш підходить для будь-яких частин будинку. Її застосовують в туалеті, кухні або спальні. Господарям залишається лише вибрати головну складову суміші.

  Також рекомендуємо прочитати:Декоративна штукатурка для внутрішньої обробки стін
  Декоративна штукатурка в коридорі (8 фото)
  Мармурова штукатурка своїми руками (відео)
  Новинка в палітрі відтінків — Дуб Panforte Grande

  Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

  Штукатурки поділяються на:

 • Мінеральна. Тут головна складова цемент або вапно. Даний вид можна застосовувати де завгодно. Однак подібна суміш має свої недоліки. Вона не підходить для стін, піддаються вібраціям, з-за такого негативного впливу поверхні тріскаються.
 • Силікатна. Оздоблення стін такою сумішшю дозволить не турбуватися про можливі забрудненнях, адже окрім своєї надійності і міцності, на поверхні не буде осідати бруд. Однак і цей варіант сприйнятливий до вібрацій.
 • Акрилова. Такий вид обробки використовують не тільки для оздоблення поверхонь у кімнаті, крім цього вона знайшла застосування для оформлення фасадних стін. Речовиною, що скріплює всю суміш, є спеціальна водна дисперсія різноманітних акрилових смол. Декорування таким виглядом рекомендується застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
 • Силіконова. Тут головними речовинами є в’яжучі полімери. Цей вид штукатурки вважається найдорожчим.
 • Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

  Силіконова декоративна штукатурка характеризується своєю пластичністю, тому навіть якщо немає професійних навичок, можна без особливих зусиль впоратися з роботою.

  Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

  Як створити неповторний образ

  Для прикраси стін у спальні особливу увагу приділяється загальному стилю оформлення кімнати. Наприклад, з класикою більше поєднуються суміші імітують шовк або оксамит. Крім цього існують певні штукатурки, які призначені для створення образу перламутрових поверхонь.

  Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

  Слід запам’ятати, що головною умовою правильного декорування стін вважається вдало підібраний варіант суміші. Тому у виборі матеріалів, обов’язково слід враховувати дизайн приміщення. До речі тим, хто хоче візуально розширити простір кімнати кращим рішенням буде обробка поверхні за допомогою декоративної штукатурки.

  Хочеться окремо виділити венеціанську штукатурку. З її допомогою можна створити в кімнаті образ природного, полірованого каменю. Причому поверхня буде виглядати як малахіт, вапняк або навіть мармур.

  Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

  Спочатку, венеціанську штукатурку використовували для ремонту лише заможні люди. Проте в даний час багато сучасні дизайнери вдало імітують стилі минулих років у будь-якому приміщенні. До речі, для роботи з венеціанської штукатуркою необхідні професійні навички, майстрам вдається створити ефект легкого свічення і забезпечити зорову глибину.

  Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

  Поєднання декоративної штукатурки і каменю в інтер’єрі

  Сьогодні великою популярністю користується прикрашання стін, з використанням декоративного каменю і штукатурки.

  Однак перш ніж наносити суміш необхідно викласти підготовлені ділянки в кімнаті штучним каменем. Для цього добре підходить спеціальний сланець, він дозволяє створити рвані ділянки на стіні. Камінь прийнято укладати на фінішну шпаклівку, після чого обов’язково затираються шви.

  Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

  Закінчивши прикрашати каменем поверхню можна приступати до нанесення заздалегідь підготовленої штукатурки. Рекомендується робити за декілька шарів суміші, проводячи залізнення (дана процедура забезпечує гладкий ефект і запобігає проникненню вологи).

  Коли оздоблення стін буде завершено, залишається провести фарбування каменю, надавши йому більш натуральний колір.

  Поєднання штучного каменю і штукатурки буде цікавим рішенням для будь-яких приміщень. Подібна обробка стін вигідно підкреслює інтер’єр і створює неповторний образ в кімнаті, без використання фарбування.

  Стильна декоративна штукатурка: фото в інтерєрі

  Дизайн інтер’єру з венеціанської штукатуркою (відео)

  Отже, доступна ціна і простота у використанні даного виду декорування стін допомогли сумішей стати затребуваними серед дизайнерів і звичайних споживачів. Причому подібні штукатурки можуть використовувати люди, які не мають професійних навичок. Адже за спеціальним інструкціям, кожен здатний своїми руками завершити обробку стін, створюючи індивідуальний інтер’єр приміщення.

  Галерея: декоративна штукатурка в інтер’єрі (20 фото)