Тепла штукатурка для внутрішніх робіт

Тепла штукатурка для внутрішніх робітТеплоізоляційні властивості теплої штукатурки продиктовані її складом. Пористий наповнювач практично начинений численними пузыречками з повітрям – а це і є хороший теплоізолятор.

Властивості

Теплоізоляційна штукатурка серед своїх переваг має не тільки теплоізоляцію. Склад суміші робить його багатофункціональним матеріалом, так що утеплення не єдиний коник штукатурки для внутрішніх робіт.

Тепла штукатурка для внутрішніх робіт

Властивості теплоізоляційної штукатурки:

 • Пожежна безпека. Цей матеріал взагалі не горючий, якщо в його складі є мінеральний наповнювач. Винятком є штукатурка на основі пінополістиролу, що належить до групи Г 1.
 • Можливість застосування для різних робіт. Цей матеріал може служити для декоративної обробки, завдяки чому ви своїми руками можете перетворити приміщення. Це і фінішне покриття, і матеріал для вирівнювання поверхонь.
 • Теплоізоляційні характеристики. Тепла штукатурка нітрохи не поступається за своїми фізичними властивостями традиційних матеріалів. Для порівняння: п’ятисантиметровий шар цієї штукатурки є еквівалентом кладці в дві цеглини або ж 2-4 см такого матеріалу як пінополістирол.

З цієї штукатуркою легко працювати, впорається і непрофесіонал. Теплоізоляційна штукатурка в рази легше звичайного, ви переконаєтеся, що вона не чинить впливу на стіни і фундамент. Нарешті, вона відрізняється хорошою адгезією до стінових матеріалів.

Теплопровідність

В даному моменті варто сказати, який же теплопровідністю відрізняються різні види штукатурок. Цей коефіцієнт може стати підказкою при виборі штукатурки для оздоблювальних робіт.

Тепла штукатурка для внутрішніх робіт

Також рекомендуємо прочитати:Чим можна замінити ОСБ плиту
Новинка в палітрі відтінків — Дуб Panforte Grande
Правильна шпаклівка для пластику
Структурна шпаклівка стін: фото-приклади

Теплопровідність різних матеріалів:

 • Цементно-піщана. Коефіцієнт теплопровідності дорівнює 1,2 (на щільність шару 1800 кг/м 3).
 • Вапняна. Коефіцієнт теплопровідності в середньому 0,3 (щільність шару 800 кг/м 3).
 • Декоративна. Коефіцієнт теплопровідності 1 (щільність шару 1800 кг/м 3).
 • Утеплююча. Коефіцієнт теплопровідності в середньому 0,2 (щільність шару 500 кг/м 3).
 • Суха. Коефіцієнт теплопровідності в середньому 0,1.

Теплі штукатурки виглядають вигідніше, вони до того ж морозостійкі, звукопоглинальні і з хорошою еластичністю.

Нанесення теплої штукатурки (відео)

Штукатурка ОСБ плит

У декоративної штукатурки на плити ОСБ є своє завдання – надати каркасного будинку іншого, монолітний вигляд, щоб він став схожим на цегляну будову.

Тепла штукатурка для внутрішніх робіт

Сам процес штукатурки по даному матеріалу проходить досить стандартно, якщо не враховувати пари нюансів ремонтних робіт. Перше – наносити розчин потрібно тільки шпателем, а не ковшем, так як дана поверхня піддається вібрації. Друге – штукатурити ОСБ плити потрібно пошарово, в першому шарі «топиться» армована сітка, потім цією шар висихає і робота триває.

Важливий момент: перед штукатуркою ОСБ плити потрібно зробити ізоляційний шар, безпосередньо між штукатуркою і обшивкою.

Поверхня підготувати можна двома способами – зробити монтаж утеплювача і оббити її битумизированным картоном.

Утеплювач під штукатурку: як монтувати пеноплістірол для ОСБ плит

Чому саме пінополістирол? Це міцний матеріал і, що важливо, вологонепроникний. Монтувати його можна найпростішим способом – на клейовій основі.

Тепла штукатурка для внутрішніх робіт

Сама установка виглядає так:

 • На утеплювач ви наносите клейовий склад калібрувальним шпателем так, щоб клей покрив всю поверхню листа. Після чого сам лист притискається до обшивки. Після обклеювання всій поверхні утеплювачем, дочекайтеся, поки повністю висохне клей, і тільки після цього працюйте далі.
 • На утеплювач встановіть армовану сітку, і тоді монтаж буде безпроблемним.

Якщо ви збираєтеся використовувати битумкартон, промажте стики між листами еластичним герметиком. Потім поверхню застеляється битумкартоном, а він вже фіксується степлером. На таку підготовлену поверхню приклеюється армуюча сітка, і, нарешті, можна наносити штукатурку на стіни.

Відгуки та рекомендації

Багато відгуків пов’язано із застосуванням штукатурки для внутрішніх робіт. Більшість з них позитивні, так як люди використовую матеріал за призначенням, з точним виконанням інструкцій.

Тепла штукатурка для внутрішніх робіт

Відгуки на види наповнювачів для теплої штукатурки:

 • Пінополістирол – недорогий, але горючий, тому використовується рідше інших, і хороших відгуків у зв’язку з цим небагато;
 • Вермикуліт – це вспучивающая слюда, матеріал досить термостійкий, але гігроскопічний, вимагає додаткового захисту від вологи;
 • Деревна тирса – він дешевий, але й ефективності в ньому мало, і підходить, мабуть, хіба що для випадку, коли ви своїми руками вирішили зробити таку суміш, як штукатурка теплозберігаюча;
 • Перліт – виготовлений з вулканічного скла, і цей матеріал сильно вбирає воду, в чому його мінус;
 • Піноскло – це спінений кварцовий пісок, відмінний варіант і для роботи всередині, і для фасадної обробки.

Припустимо, вам потрібна глянцева штукатурка – по утеплювачу визначаєтеся самі, то це піноскло, то вермикуліт. У будь-якому випадку по чистоті виконуваної роботи це буде кращим, ніж якщо використовується та ж мінвата.

А ось робити теплу штукатурку своїми руками складніше, і крім тирси в якості наповнювача ви майже нічого не зможете використовувати.

Тепла штукатурка (відео)

У складі теплої штукатурки є пластифікатори, наповнювачі і гідрофобізатори. Теплоізоляційні характеристики матеріалу – це зона відповідальності наповнювача. Це безпечний матеріал з монолітністю шару, зручністю експлуатації, можливістю реставрації, хорошою адгезією. А ще це чудовий фінішне покриття і для робіт всередині приміщення, і для робіт зовні.