Зміст

  • Підготовка до монтажу
  • Установка воріт

Будь автолюбитель намагається захистити свій гараж від непрошених гостей, встановивши на нього гарні ворота. До того ж, при їхньому виборі потрібно звертати увагу на практичність, функціональність і протипожежні якості.

Секційні гаражні ворота вигляд зсередини

Тільки тоді ваш гараж буде зручний в експлуатації і максимально захищена. У цьому випадку найбільш підходящим варіантом стануть гаражні підйомно-секційні ворота, так як саме вони відповідають всім вищевказаним вимогам.

Протипожежні властивості даної моделі досить сильні, тому як в якості наповнювача панелей використовується базальтова мінеральна вата, володіє високими вогнестійкими властивостями.

Ще протипожежні секційні ворота мають вертикальний підйом, завдяки цьому ви зможете економити простір гаража, а також прилеглої території. Адже для їх відкриття зовсім не потрібно організовувати додатковий майданчик для в’їзду, вони з легкістю прибираються під стелю приміщення.

Підготовка до монтажу

Будь-які монтажні заходи в першу чергу вимагають проведення підготовчих робіт. У нашому випадку для початку необхідно облаштувати дверний проріз.

Якщо покриття недостатньо міцне, його необхідно зняти до підстави і заштукатурити заново, тільки так, щоб все було по одному рівню. Можна також посилити отвір за допомогою металевого каркаса.

Так як протипожежні ворота володіють значним вагою, одвірок і стеля повинні мати гарну міцність, адже основна маса конструкції впливає саме на них.

Також необхідно подбати і про заплечниках, в подальшому на них будуть кріпитися напрямні.

Установка протипожежних гаражних підйомно-секційних воріт

Установка воріт

Встановлюючи протипожежні секційні ворота, бажано керуватися схемою, на якій зазначені місця з’єднань всіх комплектуючих, і тоді вони працюватимуть без збоїв.

А порядок монтажу ми зараз розглянемо більш докладно.

1. Для початку необхідно взяти ролики і прикріпити саморізами до верхньої панелі. Далі для монтажу бічних опор на середній панелі потрібно зробити отвори і поставити внутрішні петлі. Потім нижні кутові кронштейни встановлюються на нижню панель.

2. Після цього потрібно провести монтаж направляючих, в цьому випадку за допомогою рівня проводиться регулювання горизонтальних панелей, а нижня панель рівномірно заводиться краями за отвір.

3. Далі виробляється установка вертикальних напрямних, для цього між кромками і торцями панелей залишається близько 30 мм. Потім здійснюється кріплення кутових стійок до стіни отвору. Тільки перед тим як їх жорстко затягнути саморізами, потрібно відрегулювати направляючі, для цього використовується будівельний рівень.

4. Щоб домогтися жорсткості конструкції, необхідно S-профіль встановити в зборі з горизонтальними лініями сітки. Далі з вертикальним направляючим профілем з’єднується горизонтальний, для цього використовуються знаходяться в них отвори.

5. Потім потрібно взяти два однакових шматка троса. На їх кінцях робляться петлі, які потім чіпляються з різних сторін нижньої панелі. Після розпірні втулки потрібно надіти на ролики і вставити в отвори, які розташовані на кутових кронштейнах. Далі роликові власники разом з роликами кріпляться на бічні опори.

6. Щоб зробити установку верхніх панелей, необхідно до роликовим власникам прикріпити верхні опори. Після цього вже зібраний вал кріпиться до опорних кронштейнів і встановлюються пружини. Потім барабан кріпиться до кронштейна і на нього накручується відповідної довжини трос. Надалі трос потрібно буде зафіксувати і звести пружину.

7. Потім потрібно на S-профіль встановити буфери. Стежте, щоб вони були відносно осі отвору. Далі горизонтальні напрямні з’єднуються з S-профілем і кріпляться до стелі гаража.

Елементи приводу воріт

Після установки воріт, для поліпшення функціональності, вони оснащуються автоматикою. Хоча дана модель цілком може працювати і без неї.