Варіанти перегородок з гіпсокартону для кухні та вітальні

Варіанти перегородок з гіпсокартону для кухні та вітальніПристрій кухні-студії або арки між залом і передпокою стає вигідним рішенням для малогабаритних квартир, де зносячи стіну між окремими приміщеннями, за рахунок цього з’являється можливість збільшити життєвий простір у своїй квартирі. Разом з тим, встановивши між ними умовні перегородки з гіпсокартону, кухня вітальня стане затишніше завдяки зонування простору.

Можливості перегородки між кухнею і вітальнею з гіпсокартону

Як і будь-яка інша перепланування, знесення стін між кухнею і невеликої вітальні пов’язана з безліччю нюансів, які варто зважити, перш ніж братися за будівництво перегородки з гіпсокартону.

Варіанти перегородок з гіпсокартону для кухні та вітальні

У їх числі:

 • розширення простору;
 • необхідність створити інтер’єр, в якому органічно поєднувалася б функціональність кухні з дизайном вітальні;
 • можливість знаходиться в вітальні і одночасно не втрачати з виду процес приготування їжі на кухні;
 • додатковий шум від побутових приладів може заважати відпочинку;
 • запахи і пар поширюються за межі кухні.

Якщо вирішити неприємні побутові дрібниці допоможе сучасна техніка, то визначити межі простору між кухонним гарнітуром та м’якими меблями покликані перегородки з гіпсокартону.

Як правило, стіни між двома цими приміщеннями вважають за краще прибирати не повністю. Її частина може перетворитися в зручну барну стійку. З гіпсокартону нескладно спорудити перегородку з віконцем для передачі страв і напоїв у вітальню.

Також рекомендуємо прочитати:Фальш-камін з гіпсокартону
Арки з гіпсокартону в коридорі
Як позбутися від мотлоху і почати жити
Важливо мати закриті труби у ванній кімнаті і туалеті?

Варіанти перегородок з гіпсокартону для кухні та вітальні

Народна мудрість говорить, що приймають гостей у залі, а друзі збираються на кухні. Прибравши стіну або замінивши її на менш громіздкі перегородки між вітальнею і кухнею, всі гості нашого будинку стають друзями.

Варіанти перегородок з гіпсокартону для кухні та вітальні

Перегородки з гіпсокартону для вітальні

Перегородки у вітальні допомагають вирішити проблему ненав’язливого розмежування простору в однокімнатних квартирах, коли необхідно розділити місця для прийому гостей і нічного відпочинку. Встановивши між ліжком і м’яким куточком навіть легку, ажурну конструкцію, легко створити інтимний куточок, який не буде кидатися в очі.

Тут будуть доречні конструкції:

 • у вигляді колон;
 • у формі арки;
 • з наскрізними отворами, які виконують функції полиць.

Розширити життєвий простір допоможе заміна дверного прорізу між кімнатою і передпокою перегородкою у вигляді арки. Відкрита двері не буде відбирати зайві квадратні метри, і зал стане більше за рахунок передпокою.

Перегородка у вітальні виконує також і декоративну функцію і може стати помітним акцентом інтер’єру, обладнана нішами і вбудованими світлодіодними підсвічуваннями.

Варіанти перегородок з гіпсокартону для кухні та вітальні

Перегородки з гіпсокартону на кухні

Не багато можуть похвалитися у своїй квартирі великими площами кухні. Але у тих щасливчиків, які стали власниками житла нового планування, є можливість обладнати на кухні дві функціональні зони: столову і робочу.

Варіанти перегородок з гіпсокартону для кухні та вітальні

Простір між ними можна зонувати різними способами:

 • перегородками,
 • подіумами;
 • фальш-камінами.

Перегородки з успіхом використовуються на кухнях невеликих площ, коли можна сховати в таку нішу холодильник або влаштувати комору.

Перегородка в передпокої

Крім незвичайного дизайнерського прийому перегородка в передпокої здатна виконувати й інші корисних функцій.

З її допомогою:

 • ховають у конструкції комунікації;
 • влаштовують в нішах додаткові полиці для різних дрібниць;
 • організовують додаткове освітлення.

Невеликі розміри передпокою візуально скорегують трапецієвидні арки. Отвори у формі еліпса також візуально розширюють маленькі приміщення.

Використання перегородок дозволяє прикрасити оселю, зробити його зручнішим і прибрати деякі огріхи планування. А застосування гіпсокартону для цих цілей підходить як не можна краще завдяки пластичності цього будівельного матеріалу і його хорошою здатністю зберігати форму.

Варіанти перегородок з гіпсокартону для кухні та вітальні

Ідеї перегородок з гіпсокартону (відео)

Галерея: перегородки з гіпсокартону для кухні і вітальні (20 фото)