Відмінна звукоізоляція стелі в квартирі під гіпсокартон

Відмінна звукоізоляція стелі в квартирі під гіпсокартонПрийшовши додому після важкого робочого дня, так хочеться відпочити… Але це виходить не завжди, якщо ви живете в багатоповерховому будинку, адже галасливі сусіди зверху знайомі абсолютно всім. Уникнути сварок і скандалів допоможе акустичний вид гіпсокартону, який змусить вас думати про те, що сусіди виїхали назавжди, потурбувати вас вони вже не зможуть.

Акустичний гіпсокартон

Гіпсокартон – відмінний матеріал, який широко використовується в будівництві. Серед великої кількості його різновидів особливу популярність завоювала акустична модель. Такі ГКЛ забезпечують захист стелі і стін в квартирі, забезпечуючи відмінне звукопоглинання.

Відмінна звукоізоляція стелі в квартирі під гіпсокартон

Позитивні властивості ГКЛ фірми Кнауф:

 • Виробляється цей звукоізоляційний лист виключно з екологічних матеріалів, у складі яких повністю відсутні формальдегіди;
 • має невелику вагу, що забезпечує легкість монтажу без сторонньої допомоги;
 • кріпиться виключно до металевого каркасу, що позбавляє від замішування спеціального розчину в квартирі;
 • компанія Кнауф створює такі матеріали, які легко піддаються різанню та іншим видам обробки;
 • застосовуються для обробки стін в звукозаписних студіях, приміщеннях з домашнім кінотеатром, насосних станцій та інших дуже шумних приміщеннях;
 • такий вид аркушів не потребує шпаклювання, його досить просто пофарбувати в потрібний колір.

Звертаючи увагу на всі ці переваги, легко можна пояснити популярність гіпсокартону серед споживачів.

Звукоізоляція гіпсокартону, здатного затримувати певну кількість шуму, що досягається за рахунок його дивовижною структури. Поверхня акустичних листів від компанії Кнауф має наскрізні отвори (їх діаметр не перевищує 10 мм), які з одного боку закриваються нетканим полотном. Цей матеріал пропускає крізь себе звук, частково знижуючи його силу.

Також рекомендуємо прочитати:Світильники вбудовані в стелю з гіпсокартону
Перегородки з гіпсокартону по системі Кнауф
Стрічка Knauf для швів гіпсокартону
Чому бізнес вибирає LED

Компанія Кнауф пропонує два різновиди описуваних листів для стелі. Відрізняються вони тим, що колір нетканого полотна може бути чорного або білого кольору. Це дозволяє листами максимально вписатися в кожен конкретний інтер’єр.

Остаточне придушення шуму в квартирі відбувається завдяки різним матеріалам, розташованим під ГКЛ.

Звукоізоляція стелі з гіпсокартону (відео)

Вибір матеріалу

Відмінна звукоізоляція стелі в квартирі під гіпсокартон

Завдяки принципу монтажу ГКЛ в квартирі (між стіною і каркасом утворюється нічим не заповнений проміжок) з’являється можливість створити якісну шумоізоляцію під гіпсокартон. Крім цього, так вдається додатково утеплити приміщення і сховати під аркушами даного будівельного матеріалу всі системи комунікації.

Шумоізоляція гіпсокартону може виконуватися з використанням різних матеріалів. Кожен з них має свої позитивні і негативні сторони, розібравшись у яких вдасться придбати той матеріал, який задовольнить всі вимоги конкретного споживача.

Відмінна звукоізоляція стелі в квартирі під гіпсокартонОсь підходящі для ГКЛ звукоізоляційні матеріали:

 • Мінеральна вата прекрасно поглинає шум (цей показник може доходити до 70 %). В процесі її використання для утеплення стелі, вона практично не змінює своїх технічних характеристик, практично не запалюється. Головна перевага цього матеріалу – він повністю екологічно чистий, не представляє небезпеки для людини. Недолік вати полягає в тому, що вона не пропускає через себе повітря, порушуючи, таким чином, природний процес циркуляції повітря між ГКЛ від компанії Кнауф і стіною. Це є суттєвою проблемою при монтажі вбудовуваних світильників, тому що вони будуть сильно нагріватися і можуть швидко прийти в непридатність. Саме тому їх часто замінюють накладними світильниками.
 • Пінополіуретан забезпечує захист від вібраційного, повітряного і ударного шуму (наприклад, якщо сусіди зверху люблять пограти у м’яч). Мінус цього матеріалу полягає в тому, що в процесі загоряння він виділяє небезпечні для організму токсичні речовини, що призводять до отруєння.
 • Самоклеюча стрічка не тільки поглинає шум, але і чудово зберігає тепло в квартирі.
 • Торф, кокосове волокно і пробка – ефективні, але дорогі матеріали, які можуть дозволити собі далеко не всі жителі сучасних невеликих квартир.
 • Синтетична мембрана, що володіє здатністю відмінно поглинати сторонні звуки.

Звукоізоляція стелі, під гіпсокартон– важливий момент в ремонті, адже від цього залежить якість життя у приміщенні.

Кожен з шумоізоляційних матеріалів має право на існування. Правильно закріпивши один з них під аркушами оздоблювального матеріалу, ваше житло буде нагадувати ізольовану квартиру, по сусідству з якою немає жодної людини.

Підібравши правильну шумоізоляцію для гіпсокартону від фірми Кнауф, ви назавжди залишитеся задоволеними і спокійними, адже більше ніякі сторонні звуки не будуть дратувати вас.

Як це реалізувати

У тому випадку, якщо ви плануєте самостійно створити звукоізоляцію стелі або стін, необхідно придбати всі необхідні матеріали, а також інструменти. Звукоізоляція гіпсокартону виявиться найбільш ефективною, якщо розташувати під ним якісний і екологічно чистий матеріал.

Послідовність виконання ремонтних робіт:

 • використовуючи рівень, виконайте розмітку на стінах (трохи нижче стелі) по всьому периметру кімнати для правильного закріплення на них каркаса, який буде потрібен для монтажу гіпсокартону;
 • прикрутіть до стелі кронштейни з проміжком в 60-100 см для подальшого кріплення до них металевого каркасу;
 • за допомогою спеціального клею до всього основи приклеювати синтетичну мембрану;
 • виконується монтаж каркасу з проміжком між перпендикулярними напрямними в 50 см, а між паралельними – 40 см;
 • між отриманими осередками з каркаса прямо до мембрани клеять звукоізоляційний матеріал;
 • використовуючи саморізи по металу, акуратно прикручують листи гіпсокартону до каркасу (стики листів повинні припадає на середину профілів), стежачи при цьому за тим, щоб капелюшки саморезов не сильно вдавлювалися в матеріал;
 • на стиках аркушів проклеїти армуючу стрічку, яка забезпечить відмінне зчеплення гіпсокартону з оздоблювальною штукатуркою;
 • обробити отриману поверхню грунтовкою і обштукатурити;
 • готову підставу обклеїти такими шпалерами або пофарбувати світлою фарбою, що візуально розширить простір в кімнаті.

Виконуючи всі роботи не поспішаючи, постійно контролюючи їх будівельним рівнем, вдасться самостійно ізолювати вашу житлову площу від сторонніх звуків.

Щоб процес будівництва пройшов швидше, запросіть собі на допомогу одного друга, який допоможе тримати профілю для каркаса і листи гіпсокартону.

Звукоізоляція стін

Відмінна звукоізоляція стелі в квартирі під гіпсокартон

Перш ніж приступати до ремонту, вивчіть характеристики всіх необхідних матеріалів, а також способи їх монтажу. Не забудьте придбати потрібні інструменти, адже з ними робота буде виконана дійсно швидко та якісно.

Як шумоізоляційних матеріалів для стін підходять ті ж, що і для стелі. Головна умова їх монтажу – проміжків між стиками пластів бути не повинно взагалі, інакше вся виконана робота буде виконана даремно.

Створивши якісну звукоізоляцію своєї квартири, ви зможете жити спокійно, не звертаючи уваги на своїх сусідів.

Як зробити звукоізоляцію стін і перегородок (відео)