Вигнутий монітор – плюси і мінуси таких екранів

Вигнутий монітор  плюси і мінуси таких екранівЗавдяки сучасним технологіям, з кожним роком можна спостерігати все більш нові моделі. Отже, більшість людей на сьогоднішній день має у власності такий пристрій, як вигнутий монітор.

Однак тим, хто ще сумнівається у придбанні, дана стаття допоможе зробити доцільний вибір. Тут кожен зможе отримати для себе корисну інформацію: переваги і можливі проблеми, з якими користувач може зіткнутися безпосередньо при експлуатації. Отже, які ж плюси і мінуси містять вигнуті монітори?

Вигнутий монітор

Зміст статті

 • Вигнутий монітор
 • Переваги вигнутих моніторів
 • Недоліки вигнутих моніторів
 • Якого розміру має бути такий монітор?

Давайте ж попередньо розберемося, чому саме у такий різновиди конструкції властивий значний попит серед потенційних покупців. Кажуть, що цей екран дозволяє поринути в атмосферу набагато глибше, ніж перегляд відеозапису або гри походив із звичайного споруди.

УВАГА! Це пояснюється тим, що у людини є, крім основного зору і бічне, з допомогою якого посилюється вплив навколишнього середовища. Отже, якщо підібрати дійсно якісні акустичні колонки, то ефект буде незабутній.

Переваги вигнутих моніторів

Вигнутий монітор  плюси і мінуси таких екранівПісля того як основний принцип впливу винаходу більш або менш зрозумілий, можна ґрунтовно розібратися з головними плюсами. Сюди входить певний список з наступними пунктами:

 • Як вже було сказано раніше, надається вигляд монітора має особливе відчуття від перегляду різних фільмів, а також від відтворення ігор.
 • Незважаючи на те що сам екран має значний розмір, контраст і колір не втрачає своїх характеристик.
 • Важливою відмінністю від подібних телевізорів є зниження кількості відблисків.
 • Дизайн також не відстає за зовнішнім виглядом.
 • Безпосередньо при перегляді створюється ефект 3D зображення.

Недоліки вигнутих моніторів

Вигнутий монітор  плюси і мінуси таких екранівЗвичайно ж, у кожного пристрою є і свої мінуси, які заважають досягненню максимального комфорту. Ось деякі з них:

 • Мабуть, найвагоміший дефект даної конструкції є той факт, що найбільш зручним положенням виступає центральне місце положення. Ті люди, що сидять на бічних сторонах, будуть відчувати хоч і незначний, але все ж дискомфорт.
 • Крім цього, так як якість повністю відповідає собівартості, майбутньому користувачеві доведеться віддати за таке винахід чималу суму коштів.
 • Також не варто забувати і про габарити. Якщо порівнювати вигнутий з плоским екраном, то перший з них буде виграє в розмірах. Отже, любителям невеликих пристроїв, даний об’єкт не підійде до смаку.

Таким чином, зваживши всі «за» і «проти» виникає можливість зробити доцільний вибір. Він буде залежати виключно від ваших особистих переваг.

Якого розміру має бути такий монітор?

Вигнутий монітор  плюси і мінуси таких екранівДійсно, те, на що в першу чергу рекомендується звертати увагу, так це на розмір, діагональ екрану. У нашій ситуації агрегат має 30 градусів. Саме за такої умови виконується найсильніший ефект повноцінного занурення відбувається в світ безпосередньо на спорудження.

Вибирати інших параметрів пристрою немає великого сенсу, оскільки те відчуття, заради якого і купується конструкція, не буде здійснюватися. Так що поки сучасні технології дозволяють відчувати нереальні емоції за рахунок удосконалених виробів, варто серйозно задуматися над хоч і дорогої, але зате значущою покупкою. До того ж, на основі одержуваного попиту на описаний агрегат, сміливо можна сказати про наданий якості зображення і чіткості різних картинок.