Хіт сет матеріал килима: плюси і мінуси вироби

Килими і доріжки, виготовлені з синтетичних ниток, набирають популярність особливо останнім часом. Те, що ще нещодавно виглядало бляклим, некомфортним, штучним, стає якісним та конкурентоспроможним.

Плюси килима, створеного за технологією «Хіт сет»

Зміст статті

 • Плюси килима, створеного за технологією «Хіт сет»
 • Мінуси килима, створеного за технологією «Хіт сет»

Хіт сет матеріал килима: плюси і мінуси виробиТехнології вдосконалюються, і по багатьом параметрам нитки зі штучних матеріалів не поступаються натуральним. Доказ — технологія ткацтва під назвою Heat Set, в якій застосовуються волокна, виготовлені з поліпропілену. Це синтетичний пластик, який виробляють з природного газу або нафти, використовуючи високий тиск.

Пластик служить сировиною для виготовлення ниток БЦФ, які добре відомі цікавим покупцям, які читають етикетки на товарах. Волокно під назвою “Хіт Сет” зовні і по тактильнымм відчуттями схожий з якісної шерстю. При цьому різниця практично невідчутна. Це особливо помітно, коли подивитися на кковры та килимові доріжки, виготовлені з такого матеріалу. На дотик виявляється дивовижна м’якість і природність.

Килими з штучного волокна, виготовлені за технологією Хіт Сет, здатні служити вже п’ять-шість років, не втрачаючи своїх якостей. Матеріал постійно вдосконалюється, про це дбають вчені з різних країн.

У килимів та інших виробів має ряд суттєвих переваг і переваг. Фахівці зазначають:

 • Доступну вартість. Продукція набагато дешевше виготовленої з натуральної вовни. При цьому якість постійно зростає і вже досягла високого рівня.
 • Стійкість до сонячного світла. Практично не вигорають під впливом ультрафіолетових променів.
 • Невимогливість до догляду. Легко чистити пилососом і мити.
 • Великий вибір колірних рішень.
 • Гіпоалергенність.
 • Невелика вага.
 • Мінуси килима, створеного за технологією «Хіт сет»

  Хіт сет матеріал килима: плюси і мінуси виробиУ килимів на основі поліпропіленового волокна є ряд недоліків. Це матеріал з низькою температурою плавлення. 150°достатньо для того, щоб виріб перетворилося в рідину.

  Килим поки недосконалий, він досить швидко зношується, втрачає зовнішню привабливість, тому термін служби обмежується 5-6 роками. Правда, його нескладно замінити на новий, враховуючи невисоку вартість.