Хіт сет матеріал килима – що це? Переваги і особливості

Хіт сет матеріал килима  що це? Переваги і особливості Як не крути, а людина — істота не досконале. Все йому хочеться красивіше, та краще. Він постійно прагне прикрасити своє житло. Вже з давніх пір прикрашалося житло килимами або чимось подібним. В давні часи — такою прикрасою служили шкіри вбитих тварин, пізніше з’явилися дорогі натуральні тканини або більш якісний хутро. Однак час не стоїть на місці і сучасний чоловік ступив набагато далі і почав прикрашати свій побут килимами, які створені за технологією Heat Set.

Обмежень по використанню виробів, як таких немає. Розташовувати можна у вітальні кімнаті, у ванній кімнаті або в дитячих кімнатах. Основне обмеження — прохідна здатність кімнати. Чим більше людей проходить по покриттю, тим швидше воно прийде в непридатність. Якщо виріб придбано в якості декору, то необхідно захистити його ворс від зайвих впливів.

ДОВІДКА! Якщо килим придбаний з функціональним ухилом і передбачається, що він буде використовуватися тривалий час, то краще відразу взяти два примірники, тим більше, що розцінки на дані вироби цілком дозволяють це зробити.

Хіт сет — це що таке?

Зміст статті

 • Хіт сет — це що таке?
 • Позитивне і негативне у технології
 • Як доглядати?

Хіт сет матеріал килима  що це? Переваги і особливостіЯкщо говорити простою мовою, то килими роблять з нафти. А точніше з поліпропілену, який отримують шляхом переробки сирої нафти. Тільки не лякайтеся всіх цих складних термінів. Насправді все це синтетичні гранули, які після спеціальної обробки перетворюються у волокна, килими з яких не поступаються натуральним тканинам. Інакше кажучи — це звичайна пластмаса, просто особливим чином розтягнута і оброблена.

Давайте простежимо шлях нашого вироби з самого початку. Від нафти до фінального вигляду.

ДОВІДКА! Отримані після переробки нафти гранули поміщаються в пристрій эскудер, там вони розм’якшуються і їм надається необхідна форма. На виході з пристрою виходить дуже тонка нитка БЦФ.

Далі нитка розтягується, після чого закручується по своїй осі і проходить термічну фіксацію. Отриманий матеріал м’який, має обсяг і дуже міцний. На фінальному етапі пряжа проходить антистатичну обробку і антигрязевую обробку.

Позитивне і негативне у технології

Поліпропіленові килими мають цілий ряд позитивних якостей:

 • Вони легкі у догляді, після миття швидко сохнуть, тому не варто побоюватися забруднень.
 • Не вигорають на сонячному світлі.
 • Мають приємний ворс, що дозволяє розміщувати їх у кімнатах у дітей.
 • Не мають запаху.
 • Вони гипоаллргенны.
 • У них не скупчується бруд (якщо правильно чистити).
 • Вони антистатичні.
 • Їх не їсть моль.
 • Мають малу вагу.

Хіт сет матеріал килима  що це? Переваги і особливостіОсновна позитивна якість даних виробів — це їх ціна. Не важливо який дизайн килима, не важливо яка у нього стилістика. Вартість готового виробу оцінюється тільки по метражу. Якщо порівнювати Heat Set моделі, з аналогічними з натуральних матеріалів, то останні будуть набагато дорожче. Найчастіше Heat Set продукти мають настільки низьку вартість, що їх можна міняти практично щомісяця.

Друге позитивна якість – тривалість експлуатації. Виробники спочатку повідомляють нам, що даний матеріал ніколи не вийде побачити в музеях, так як він не передбачає використання століть. Однак для речі, якою користуються щодня — термін у п’ять років — достатньо великий. А якщо дбайливо і правильно доглядати, то килим прослужить набагато довше.

Не варто забувати і той факт, що килими робляться на основі вторинної сировини. Отже, купуючи цю продукцію ми дбаємо і про екологію навколо нас. Чим більше людей купують вироби на основі перероблених матеріалів, тим чистіше стає навколишнє середовище.

Є негативні якості, при такій великій кількості позитивних?

Недоліки, а точніше особливі моменти, на які потрібно звернути увагу, здійснюючи покупку:

 • Ворс килима мнеться під дією важких предметів. А стало бути, якщо на килимі тривалий час стояла стінка або важкий комод, то слід неодмінно залишиться. Волокно у матеріалу дуже тонке, воно легко мнеться, а от назад відновиться вже не може.
 • Ворс килима боїться температурних впливів. Тому намагайтеся не стелити такі килими близько обігрівачів, гарячих батарей, а також камінів.

Як доглядати?

Килими з синтетичних матеріалів прості і невибагливі у догляді. Але про відхід про килимах забувати не варто -вони легко чистяться, що є безперечною перевагою. Для підтримки килима в чистоті, цілком достатньо періодично пилососити його або просто підмітати.

Кожні півроку слід мити килим. Для вологого прибирання застосовуються спеціальні шампуні або миючі засоби. Проводячи чищення килима — ви рятуєтеся від різних бактерій, які розмножуються в пилу. Для правильного догляду, необхідно дотримуватись інструкцій виробників, які вказані на етикетці. І тоді ваш килим буде довго радувати вас, зберігаючи всі свої чудові якості.

Важливо! Поліпропіленові килими не можна зберігати в складеному стані, так як від цього на виробі виникають заломи.

Хіт сет матеріал килима  що це? Переваги і особливостіНадалі їх буде складно виправити. Поліпропілен схильний до злежування, і навіть якщо на ньому знаходилася меблі, вм’ятини неодмінно залишаться. Для зберігання краще скачати його в рулон.

Килими Heat Set доступні кожному, і немає ніякої різниці, наскільки великий його достаток людини. Ось чому багато покупців вже встигли гідно оцінити килими даної технології. Майже всі власники, головною перевагою виробу, його називають невелику ціну, за це порівнюючи якість.

На сьогоднішній день можна придбати різні варіанти килимів за малу суму. Вироби можуть вписатися в різні інтер’єри приміщень. Крім усього, покупці відзначають невибагливість килимів. В той час, як натуральні матеріали досить вимогливі до догляду. Моделі мають величезний вибір кольорів. На прилавках можна знайти і одноколірні варіанти, а також з різними принтами. Вже точно, такі речі можуть прикрасити будь-яку кімнату.

Багато батьків, незаперечною перевагою синтетичних виробів називають їх гіпоалергенність. Адже завдяки цій якості їх можна не боятися стелити в дитячих кімнатах.