Як дізнатися який монітор підключений до комп’ютера з наклейки або налаштувань

Як дізнатися який монітор підключений до компютера з наклейки або налаштуваньПошук специфікацій для вашого екрану допоможе вам визначити максимальний дозвіл, який ви можете використовувати для дисплея. Специфікації екрану можуть включати частоту оновлення і різні розміри дозволу, які підтримуються пристроєм. Ви можете переглянути основні характеристики монітора, переглянувши властивості дисплея на панелі управління або скориставшись програмним забезпеченням, таким як SiSoftware’s Sandra.

Як дізнатися з наклейки на корпусі

Зміст статті

  • Як дізнатися з наклейки на корпусі
  • Дізнатися через утиліту
  • Дізнатися властивості

В даному тексті в нижній частині дано трохи методів, щоб визначити діагональ, кількість ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, відеокарту, процесор, операційну систему. Вони застосовні як для того обладнання, де у вас є можливість запустити і побачити характеристики Windows або прошивці виробника (таких, як, ваш ноутбук), так і для того обладнання, яке в даний момент не працює (товари такі, як на прилавках технічних магазинів)

ДОВІДКА! Найбільш ефективний і простий метод дізнатися, який екран ви використовуєте — це відшукати наклейку на самому пристрої.

Зазвичай на передній стороні позначень ні напису немає, то, швидше за все, вона наклеєна з тильного боку дисплея, недалеко від роз’ємів VGA (D-Sub), HDMI та інших. В ній наведена такі основні характеристики, як діагональ, кількість ОЗУ, відеокарта, процесор, операційна система.

Дізнатися через утиліту

Як дізнатися який монітор підключений до компютера з наклейки або налаштувань

 

Використовуйте програму SiSoftware Sandra, щоб дізнатися, який монітор підключений до комп’ютера.

  • Крок 1. Завантажте та встановіть SiSoftware Sandra. Збережіть файл на робочому столі, а потім двічі клацніть файл, щоб запустити майстер установки.
  • Крок 2. Двічі клацніть значок «SiSoftware Sandra» на робочому столі, щоб відкрити програму.
  • Крок 3. Виберіть вкладку «Обладнання», а потім двічі клацніть піктограму «Дисплеї та адаптери».
  • Крок 4. Виберіть «Монітор» у спадному меню класу, а потім виберіть потрібний монітор в розкривному списку пристроїв.
  • Крок 5. Перемістіть повзунок вниз з правої сторони вікна, щоб побачити всю інформацію про вашому моніторі.

Дізнатися властивості

Як дізнатися який монітор підключений до компютера з наклейки або налаштуваньДля початку вам слід натиснути меню «Пуск», а потім виберіть «Панель управління».

Після цього двічі клацніть значок «Дисплей». Потім необхідно натиснути на вкладку «Налаштування». Після перерахованих вище дій перемістіть повзунок у розділі дозволи екрану, щоб побачити різні дозволи, доступні для вашого монітора. Натисніть кнопку «Додатково» і виберіть вкладку «Монітор». Натисніть спадне меню частоти оновлення екрану в розділі «Налаштування монітора», щоб побачити доступні частоти оновлення для вашого монітора.

У Windows 10 виберіть «Налаштування», потім перейдіть в «Система», після чого відкрийте «Дисплей» і виберіть «Додаткові параметри дисплея»> «Властивості адаптера дисплея». Клацніть кнопку «Монітор», знайдіть те, що вам потрібно в списку «Частота оновлення екрану», клацніть «ОК».

У Windows 7 і 8 клацніть правою кнопкою миші по столу, натисніть «Дозвіл екрану». Знайдіть свій дисплей, якщо у вас не один екран, а потім натисніть кнопку «Додаткові параметри». Перейдіть до «Монітор», подивіться параметри «Частота оновлення екрану».