Як називається чим вибивають килими: як з’явився, чим замінити

Як називається чим вибивають килими: як зявився, чим замінитиІснує інструмент, який необхідний для вибивання корів. Деякі люди не знають, як він називається, і рідко нею користуються, замінюючи пилососом. А даремно. Адже пилосос не здатний позбутися від усього сміття, що знаходиться усередині килима. Саме тоді не допомогу приходить цей інструмент.

Як називається інструмент для вибивання килимів

Зміст статті

 • Як називається інструмент для вибивання килимів
 • Як з’явився інструмент
 • Чим можна замінити

Цей предмет називається вибивачка або хлопавка для килимів. Він дозволяє вибивати не тільки килими, але і пледи, матраци та інші вироби. За формою схожа на тенісну ракетку. Для виготовлення вибивалки можуть використовуватися такі матеріали:

 • Пластик.
 • Метал
 • Ротанг.
 • Якщо порівнювати матеріали, то самий міцний метал. Але на якість вибивання це не впливає.

  Використовують выбивалку на вулиці. Якщо робити це в приміщенні, пил з килимів буде падати на підлогу. Робота вимагає деяких фізичних зусиль.

  Вибивачка хороша заміна пилососів. Останні не здатні видаляти дрібну пил, що потрапив в основу килима. Хімічна чистка здатна видалити плями на килимі, але з дрібним пилом найкраще впорається саме вибивачка.

  Вартість виробу невелика (вибивачка коштує набагато менше пилососа). Єдиний недолік інструменту – вимогу фізичних зусиль у процесі вибивання.

  Як називається чим вибивають килими: як зявився, чим замінити

  При вибивання килимів необхідно слідувати наступним правилам:

 • Слід вибивати килими подалі від інших людей і приміщень.
 • Килим вішається на турнік. Труба на ньому повинна бути гладкою і рівною. Також важливий великий діаметр. Якщо труба буде тонкою, є ризик її ушкодження.
 • Перед початком вибивання, килим потрібно пропилососити як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Це допоможе позбутися від основного сміття.
 • Робота триває, поки пил не перестане вилітати з килима після ударів вибивачкою.
 • Після закінчення вибивання, килим повинен трохи провітритися. Це важливо, щоб вибита пил могла осісти на землю.
 • Останній крок – обмахнути килим ганчіркою або віником, щоб прибрати пил, яка могла осісти на його поверхню.
 • Увага! Вибивачка повинна повністю контактувати з килимом (не рекомендується її перекошувати). При ударах, не потрібно вкладати багато сили, краще зробити їх різкими.

  Як з’явився інструмент

  З’явився перший інструмент приблизно в той же час, коли з’явилися самі килими. Перші вибивалки представляли собою палицю або палицю. Але їх функція була такою ж. На жаль, ми не знаємо, хто саме придумав цей спосіб (в історичних нотатках про це нічого не сказано), але він полегшив життя людям.

  Як називається чим вибивають килими: як зявився, чим замінити

  Чим можна замінити

  Замінити выбивалку можна більшістю речей, які за формою і розміром схожі на інструмент. Важливий показник – вага виробу. Необхідно, щоб було комфортно робити роботу. Можна використовувати звичайну палицю або тростину. Можна замінити навіть тенісною ракеткою.

  Як називається чим вибивають килими: як зявився, чим замінити

  Увага! Якщо потрібно замінити прилад, важливо правильно підібрати матеріал. Добре підійде будь-який інструмент на основі дерева, пластику та металу. Але от про інші матеріали неможливо сказати, оскільки все залежить від виду килима (деякі покриття можуть пошкодитися при контакті з певними видами матеріалів).

  Вибивачка для килимів – важлива річ в будинку. Вона дозволяє позбавитися від дрібного сміття на килимах, пледах і матрацах.