Як перевірити монітор на засвічення: за допомогою спеціальних програм, використовуючи інші способи.

 

Як перевірити монітор на засвічення: за допомогою спеціальних програм, використовуючи інші способи.При виборі монітора кожен покупець намагається врахувати всі можливі нюанси. Від його якості і стану багато в чому залежать ефективність і комфорт експлуатації комп’ютера. Після придбання дисплея можна зіткнутися з такою проблемою, як наявність битих пікселів. Для своєчасної перевірки засвічення монітора підійдуть кілька способів.

Як перевірити монітор за допомогою спеціальних програм

Зміст статті

 • Як перевірити монітор за допомогою спеціальних програм
 • Інші способи перевірки монітора на засвічення

При придбанні монітора перевірка його параметрів є одним з основних пунктів. При наявності битих пікселів або засвітився якість і цілісність зображення значно знижуються. Для того щоб переконатися у відсутності можливих дефектів можна використовувати ряд спеціальних програм і веб-сервісів.

Приклади інструментів:

 • Monteon є одним з найбільш популярних інструментів. З його допомогою можна перевірити не тільки дисплей комп’ютера або ноутбука, але і мобільні пристрої. Програма стане в нагоді для перевірки багатьох показників. У тому числі вона допоможе провести тест на мерехтіння, геометрію, контрастність і перенесення кольорів.
 • CatLair дозволяє провести мінімальну перевірку техніки. Крім необхідної опції, можна провести діагностику частоти синхронізації і балансування відтінків.
 • Як перевірити монітор на засвічення: за допомогою спеціальних програм, використовуючи інші способи.

  ДОВІДКА! Дані сервіси відносяться до широкопрофільним сайтів.

  Серед програм вузького профілю виділяються EIZO Monitortest і Dead Pixel Tester. Вони дозволяють провести діагностику монітора на засвічення, відрізняються мінімальними тимчасовими витратами і простотою дій. Перераховані програми відносяться до найбільш популярним.

  Інші способи перевірки монітора на засвічення

  Для того щоб провести тестування, можна скористатися більш простим методом. Для цього потрібні підручні засоби, які вже встановлені в пам’яті монітора.

  УВАГА! Дана перевірка можлива на будь-якої версії Windows.

  Хід роботи:

 • У розділі персоналізації, вибирається пункт «Параметри».
 • У підрозділі «Фон» встановлюється параметр «Суцільний колір».
 • Вибирається додатковий відтінок.
 • На шкалі встановлюється чорний колір.
 • Далі здійснюється перехід в панель завдань.
 • Вмикається автоматичне приховування панелі завдань.
 • Відключається відображення значків на робочому столі.
 • Як перевірити монітор на засвічення: за допомогою спеціальних програм, використовуючи інші способи.

  В процесі процедури необхідно кілька разів змінити колір. Це допоможе більш точно встановити відсутність можливих дефектів або несправностей. В роботі знадобляться кольору з червоною, фіолетовою, синьої або зеленої палітри.

  Прості дії допоможуть не тільки у виявленні засвітився. Така діагностика зможе виявити биті пікселі, встановити якість передачі кольору і зображення.

  УВАГА! Для перевірки можна скористатися спеціальними видеотестами, розміщеними фахівцями на YouTube.

  Монітор, як і будь-який прилад, з часом потребує оновлення. При зверненні в спеціалізовані магазини покупець стикається з широким асортиментом. Щоб не помилитися з вибором і придбати якісний монітор, слід провести його невелику діагностику. Одним з важливих чинників є засвітка і відсутність битих пікселів. Кілька простих маніпуляцій допоможуть уникнути придбання неякісного.