Як підібрати ручку для дверей

Як підібрати ручку для дверейВибір дверей для будинку або офісу – це складна задача, так як при виборі потрібно дотримати максимум правил, врахувати всі особливості свого приміщення, а також розрахувати фінансову сторону цього питання. Але до дверей необхідно підібрати ручки! Зробити це не завжди просто. Ручки можуть мати різну функціональну спрямованість, а отже різну ціну, стиль, привабливість і т д.

Відомо, що в інтер’єрі важлива кожна деталь, тому навіть такий момент як підбір дверних ручок вимагає уваги. Підібрати ідеальну ручку, відповідну за кольором, стилю і ціною, буває непросто, тому рекомендується звернути увагу на можливість ознайомлення з дверними ручками і фурнітурою на сайті http://www.mirar-group.ru/. Тут у зручному каталозі Ви зможете знайти саме те, що потрібно Вашому інтер’єру.

Також рекомендуємо прочитати:Колекція TASTES OF LIFE поповнилася новим відтінком — Дуб Cardamomo
Котельне обладнання та його обслуговування
Переваги світлодіодів та їх застосування
Як вибрати меблі в ванну кімнату

Як підібрати ручку для дверей

Які основні види ручок виділяються:

  • Ручки на планці. Такий вид ручок використовують в основному для вхідних дверей. Міжкімнатні двері зазвичай виглядають дещо громіздко з ручкою на планці. Однак, висока, прикрашена двері може запросто знести ручку на планці. Такий вид ручок прекрасно поєднується зі всілякими замками та засувами. До речі придбати замок і ручку можна комплектом на зазначеному сайті.
  • Ручки на розетці. Ручки на розетках користуються більшою популярністю в дизайні міжкімнатних дверей. Для надійності отгораживаемой кімнати можна придбати двері з вбудованим пристроєм закрепы.
  • Ручки-скоби. Це дуже елегантний і респектабельний варіант. Скоби – це класика, актуальна донині. Цей вид ручок використовують не тільки для дверей. Меблі, шафи і інші предмети інтер’єру відмінно поєднуються з ручками-скобами.

Вибирайте ручки для дверей з розумом і практичністю, тоді всі двері будуть для Вас відкриті!