Зміст

  • Переваги відкатних воріт
  • Монтаж
  • Захисне покриття воріт
  • Автоматика воріт

На сьогоднішній день у споживачів є можливість вибору, чого не було ще зовсім недавно. Розпашні ворота, не надто зручні в експлуатації, відходять у минуле. Представляємо на суд власників приватної власності автоматичні відкатні ворота.

Переваги відкатних воріт

Звичайно, такі ворота коштують набагато дорожче, але при цьому володіють і незаперечними перевагами:
• для установки не потрібно багато місця, машину можна поставити впритул до воріт або забору;
• управляються вони дистанційно, тому не потрібно спеціально виходити з машини або з дому в непогожу погоду, щоб їх відкрити або закрити;
• відкриття-закриття воріт не вимагають фізичних зусиль, що порадує жінок-водіїв;
• різноманіття форм воріт.

Відкатні ворота

Ворота виготовляються з того ж матеріалу, що і весь паркан з профлиста, при цьому використовуються новітні технології для поліпшення їх якості, підвищення вологостійкості і антикорозійності.

Монтаж

Монтаж воріт відбувається на місці, так що замовник має можливість переконатися в повній їх працездатності.
Відкатні ворота складаються з однієї стулки, яка переміщується вздовж паркану.

При установці воріт необхідно заздалегідь визначитися з місцем їх установки. В одній стороні повинне бути вільне місце, куди вони будуть вільно відкочуватися. Такі ворота ідеально підійдуть для в’їзду на ділянку.

Укладання асфальту або плитки краще зробити заздалегідь, обов’язково передбачивши при цьому нахил, щоб вода не накопичувалася на під’їзній доріжці. Для цього необхідно спроектувати систему зливової каналізації.
Для відкатних воріт та парканів необхідно брати профлист найбільшої товщини, щоб забезпечити великий термін служби такого механізму.

Захисне покриття воріт

Зверніть увагу на вид полімерного покриття на поверхні профлиста. Воно виконує важливі функції – захисну і декоративну. Дуже важливо, щоб всі матеріали були найвищої якості, тоді паркан і ворота будуть служити довгі роки.

В’їзні відкатні ворота

Автоматика воріт

Буває так, що з плином часу автоматика воріт перестає працювати, часто такі поломки відбуваються з вини самих споживачів. У цьому випадку на допомогу прийде система сервісного обслуговування та гарантійного ремонту, а також фахівці компанії, яка встановлювала ворота.

Професійне усунення неполадок відбувається швидко, а у випадку гарантійного ремонту ще й абсолютно безкоштовно. Тому, безумовно, якість воріт і їх працездатність дуже сильно залежать від вибору матеріалів та компанії, яка зробить їх установку.