Як підключити денді до монітора: різні способи

Ностальгія за часами, коли можна було підключити приставку до старого телевізора і грати в “Маріо” чи “Черепашок Ніндзя”, іноді відвідує тих, хто застав цей період. Частина з ігор на Денді або Сегу стали нетлінними хітами, популярними і улюбленими досі.

Сьогодні, щоб знову зануритися в ту атмосферу, можна встановити на свій комп’ютер емулятори, тобто спеціальні програми, що підтримують формат ігор. Багато сучасні телевізори мають вхід A/V, а ось монітори — ні. У цій статті ми розглянемо способи, за допомогою яких денді можна підключити до екрану ПК.

Як підключити денді до монітора за допомогою ТВ-тюнера

Зміст статті

  • Як підключити денді до монітора за допомогою ТВ-тюнера
  • Підключення денді з використанням роз’ємів A/V входів на відеокарті
  • Застосування відеоплеєра для підключення денді до монітора

Як підключити денді до монітора: різні способиРозглянемо цей метод на прикладі внутрішнього тюнера AverTV Studio. Для початку його потрібно вставити в PCI слот. Робиться це швидко і без особливих зусиль.

Після цього з’єднуємо приставку з пристроєм за допомогою “тюльпанів”, вставляючи необхідні штекери з відеовиходу приставки в відеовхід комплектуючого.

ДОВІДКА. ТВ-тюнер має і вхід S-Video, тому можливий ще один спосіб підключення: з використанням перехідників з A/V на S-Video.

Наступні кроки:

  • встановлюємо драйвера, що йдуть в комплекті зі спеціальною утилітою AverTV. Вона знадобиться, щоб управляти налаштуваннями і показувати канали;
  • запустіть програму і зайдіть в меню;
  • в розділі “Джерело сигналу” виберіть композитний вхід.

Крім вбудованого тюнера можна придбати і автономний — приставку-телевізор. Вона підключається безпосередньо до монітора, не задіюючи системний блок.

ВАЖЛИВО! Не всі автономні ТВ-тюнери мають A/V. Пристрої з таким входом більш дорогі.

Підключення денді з використанням роз’ємів A/V входів на відеокарті

Як підключити денді до монітора: різні способиЦей спосіб передбачає наявність у відеокарті “тюльпанів”. Проте сьогодні більшість моделей оснащені тільки виходом S-Video, тому нам знадобиться ще і перехідник з A/V.

УВАГУ. Деякі карти мають два типи виходу. Відмінність композитного сигналу від S-Video в тому, що в перший входять дані про яскравість і кольори, які передаються через один канал. У другому варіанті ці канали проходять окремо.

Весь процес підключення денді до монітора через це комплектуючий схожий з тим, що описано вище:

  • з’єднуємо приставку з відеокартою через системний блок;
  • встановлюємо драйвери;
  • міняємо налаштування.

Використовувати роз’єм A/V можна і через спеціальні конвертори. Наприклад, пристрій Mini AV2 HDMI має три тюльпани: відео, а також лівий і правий канали звуку. Другий конвертер повинен містити вихід VGA, відповідний до монітора.

З’єднуємо ці два конвертера і отримуємо цілісний перехідник, який буде сполучною ланкою між префіксом і екраном.

Застосування відеоплеєра для підключення денді до монітора

Як підключити денді до монітора: різні способиЦей спосіб полягає у використанні відеоплеєра, наприклад, відеомагнітофона, так як такі пристрої мають композитний вхід. З’єднуємо приставку з екраном ПК з допомогою “тюльпанів”, встановлюємо драйвера і налаштовуємо сигнал.

За допомогою цих методів у вас на моніторі з’явиться картинка прямо як на телевізорі. Соковите і яскраве зображення, а сама гра не заїдає і проходить стабільно, як і на телевізійному екрані.