Як підключити мікрофон караоке до телевізора: покрокова інструкція

Ви шукаєте спосіб насолодитися караоке, не виходячи з дому, з родиною та друзями? Ви можете легко побудувати свою караоке-систему будинку, використовуючи YouTube караоке безкоштовно! Ми всі знаємо, що YouTube є джерелом номер один для відео в Інтернеті. Ви можете знайти практично будь-яку пісню будь-якого виконавця, додавши слово «караоке»!

Підключення караоке мікрофона до ТВ: нова можливість

Зміст статті

 • Підключення караоке мікрофона до ТВ: нова можливість
 • Як зробити проводового підключення мікрофона
 • Як підключити бездротовий мікрофон

Як підключити мікрофон караоке до телевізора: покрокова інструкціяНайпопулярніші караоке-плеєри хорошої якості (гарний звук, HD-відео, широкий вибір, 2 бездротових мікрофона) занадто дороги. Єдина перевага, яку мають ці готові рішення — вони можуть працювати в автономному режимі — не потрібне підключення до Інтернету.

У всіх цих готових рішень є одне явне обмеження — музична бібліотека з часом застаріває. Ви втомитеся співати один і той же набір пісень.

Тепер, завдяки доступній технології YouTube і Chromecast ви можете влаштувати вечірку з усіма останніми піснями.

Для караоке також доступні безліч додатків, таких як Smule, RockIt Karaoke, The Karaoke Channel і Karafun. Ці програми можуть ставити в чергу пісні, які ви обираєте, і багато з цих програм спеціалізуються на записи ваших сесій, оцінюванні, обмін відео в Інтернеті з друзями або надання офлайн-пісень. Але ви повинні платити за підписку.

Як зробити проводового підключення мікрофона

Як підключити мікрофон караоке до телевізора: покрокова інструкція

 • Вимкни телевізор. Вставте шнур адаптера змінного струму для мікрофона в підставку для мікрофона і доступну електричну розетку. Не включайте мікрофон і не вставляйте його в базовий блок.
 • Підключіть жовтий, червоний і білий RCA-кабель, що йде від основи мікрофона до відповідних вхідних портів на телевізорі. Більшість телевізорів мають як мінімум один набір портів RCA, який можна використовувати для підключення DVD-плеєрів, магнітофонів або інших видеокомпонентов. Зверніть увагу на назву порту на задній панелі телевізора, який ви використовуєте для підключення кабелів RCA від підстави мікрофона. Наприклад, порт може мати позначку «Відео 1» або «Відео».
 • Відкрийте підстава мікрофона і вставити нові батарейки. Крім того, вставте музичний чіп для мікрофона в слот з написом «Chip» або «Song Card», якщо ви ще цього не зробили.
 • Увімкніть телевізор. Встановіть перемикач живлення на мікрофоні в положення «ON». Якщо на базі є вимикач живлення — деякі роблять, а деякі ні — також увімкніть його. За допомогою пульта ДК телевізора встановіть його вхід або на джерело відеопорт, до якого ви підключили базу для мікрофона караоке. У більшості випадків, якщо ви просто кілька разів натиснете кнопку «Вхід» або «Джерело», на екрані телевізора повинен з’явитися екран головного меню для караоке-системи.
 • Використовуйте кнопки зі стрілками на мікрофоні, щоб переглянути меню пісні і вибрати пісню. Натисніть кнопку «ОК» або «Введення» сенсорної панелі мікрофона. Відрегулюйте гучність за допомогою пульта ДК телевізора і заспівайте пісню.
 • Як підключити бездротовий мікрофон

  Як підключити мікрофон караоке до телевізора: покрокова інструкціяМожливо, вам знадобиться звукова система караоке або акустична система. Щоб співати для цих систем, вам необхідно купити перетворювач, який перетворює цифровий звук з вашого телевізора в аналоговий сигнал, який може визначити система караоке або акустичної системи.

  Impro AC-98 — це конвертер, необхідний для підключення Smart TV до аудіосистеми караоке. Підключіть телевізор від оптичного цифрового аудіовходу до входу SPDIF перетворювача. Потім підключіть червоний і білий кабелі RCA до перетворювача і вашим аудіовходу вашого мікшера.

  Візьміть пульт від телевізора. Виберіть меню «Налаштування», виберіть «Налаштування звуку» і знайдіть аудіоформат. Виберіть PCM під Аудіоформат.

  Коли ви вибираєте PCM, звук з колонок телевізора відключається. Звук тепер буде передаватися тільки на динаміки вашої караоке-системи.