Як підключити планшет до монітора? Розбираємо способи і вибираємо зручний

Як підключити планшет до монітора? Розбираємо способи і вибираємо зручнийЗавдяки стільки просунутим сучасним технологіям, користувачі пристроїв можуть використовувати функціональність від однієї конструкції і будь-який елемент від іншого. Таким чином, попит на техніку значно зростає, оскільки можливості значно розширюються. Проте важливим моментом є процес підключення.

У цій частині існує безліч специфіки виконання, які необхідно враховувати і дотримуватися рекомендованої послідовності дій. У цій статті спробуємо детально розібрати всі особливості, щоб у подальшому, безпосередньо при здійсненні роботи, не було ускладнень. Таким чином, є можливість уникнути небажаних наслідків і навпаки, добитися ідеального результату.

Підключення комп’ютера до планшета

Зміст статті

  • Підключення комп’ютера до планшета
  • Інструкція підключення через USB
  • Інструкція як підключити через Wi-Fi
  • Використання інших методів

Безумовно, це досить зручно використовувати агрегат не за основним призначенням. Тобто власник може не тільки застосовувати монітор в якості трансляції зображення, яке передається через персональний комп’ютер, але і для передачі інформації за допомогою планшета. Однак попередньо необхідно перевірити безпосередньо саму конструкцію: переглянути всі бічні поверхні.

Як підключити планшет до монітора? Розбираємо способи і вибираємо зручнийЯкщо у вас винахід сучасної моделі, то воно повинно бути оснащено таким роз’ємом, як HDMI. В іншому ж випадку ви зможете спостерігати входи типології DVI і VGA. Отже, в цьому немає нічого страшного, так як за допомогою перехідників можна також виконати процедуру.

УВАГА! Подібне дослідження слід провести і з монітором: з’ясувати наявність портів та інших отворів.

Особливе значення віддавайте бічних і задніх місцях вироби. Таким чином, користувач повинен визначити відповідність між виходом основним пристроєм і додатковим — екраном, що допоможе в подальшому вибрати відповідний кабель. Отже, до такого способу забезпечення зручності нехтують любителів перегляду фільмів значущих розмірах або ж відтворення ігор. Але в будь-якій ситуації досягнення результату вважається виправданим. Так що, якщо ви все ще маєте сумніви з приводу цієї справи, то не сумнівайтеся і беріться за справу. Оскільки сама процедура не займає багато часу, а впоратися з нею зможе будь-хто, не маючи професійних навичок.

Інструкція підключення через USB

Як можна було здогадатися, існує кілька способів підключення. У статті ж розберемо кожний окремо, для зручності. І, як зрозуміло з назви абзацу, для цього необхідна наявність USB-накопичувача. Але і тут є варіанти результату подій, а саме:
Застосування виробу в якості флешки;
Приєднувати персональний комп’ютер в якості додаткового дисплея через такий роз’єм, як HDMI.

Як підключити планшет до монітора? Розбираємо способи і вибираємо зручнийОтже, що стосується першого випадку, так це наявність такої конструкції, яка підтримує представлений кабель. Якщо на цьому етапі все сходиться, то фіксація відбувається завдяки стандартному виробу, що додається, відповідно, в комплекті з придбанням планшета. А далі потрібно звернутися до монітора і вибрати на ньому пристрій, яке попередньо було підключено. Після чого буде доступна функція пошуку файлу, де можна буде відтворити бажану інформацію.

ДОВІДКА! Робиться це за допомогою кнопки «play». Плавно переходимо до вирішення завдання другого пункту. Тут же знадобиться звичайний перехідник.

Найчастіше використовують для цієї справи адаптер MHL, так як більшість конструкцій підтримує саме цю технологію. Якщо ж ви не можете дозволити собі назване виріб, то доведеться шукати перехідник з VGA. Однак і тут є умова: здійснення роботи тільки в тому випадку, якщо планшет на базі андроїда, причому версія повинна бути 4.0 і вище.

Інструкція як підключити через Wi-Fi

Звичайно ж, цей спосіб можна реалізувати виключно за допомогою пристрою, який має удосконалений формат. Інакше конструкція зовсім не зможе підтримувати інформацію.

УВАГА! Причому планшет повинен бути також андроїдом, а його версія — 4.2. Отже, нижче представлені дії, які необхідно буде виконати.

Як підключити планшет до монітора? Розбираємо способи і вибираємо зручнийВідповідно, якщо їх послідовність буде порушена, то і весь процес теж.
Для початку слід підключити монітор і основний агрегат до однієї і тієї ж мережі інтернету.
Після чого зайти в налаштування і там вибрати рядок під найменуванням «дублювання зображення».
Далі звернути до налаштувань вже безпосередньо планшета, де треба відзначити розділ «екран». Саме там буде доступно включення miracast.
Таким чином, ви зможете вибрати той джерело, який попередньо був активований.Ознака дійсно правильного підключення відповідає виведення картинки на два споруди.

Використання інших методів

Як відомо, існує не тільки два способи вирішення потреби. Крім основних розрізняють ще кілька, які розберемо нижче:
З допомогою chromecast можна перетворити будь-який виріб в розумну технологію. Винахід надає з себе ретранслятор невеликий собівартості, який сполучає монітор з роз’ємом HDMI.
Як підключити планшет до монітора? Розбираємо способи і вибираємо зручнийЯкщо ж ви — власник ipad, то у вас інші переваги, однак, виникають деякі складності в плані здійснення процедури. Безпосередньо не вийде, звичайно ж, підключитися. Це пояснюється тим, що скритність у такого пристрою підвищена. Якщо бажаєте прослуховувати або програвати звичайні відеозапису, то вам здатний допомогти знову той же chromecast. Але для повноцінної працездатності варто приділити грошові кошти на придбання apple tv3. Тобто потрібен буде агрегат, так би мовити, нового покоління. А вони вже приєднуються за рахунок того ж роз’єму, що використовується для решти споруд за допомогою wi-fi. Для цього треба відкрити розділ під найменуванням «відео повтор», а далі вибрати необхідну для вас приставку. Після чого на автоматичній основі буде показано зображення ті, що знаходяться безпосередньо на основному пристрої.