Як підключити PS4 до монітора через HTML: можна підключити PS4 до монітора комп’ютера.

Як підключити PS4 до монітора через HTML: можна підключити PS4 до монітора компютера.У власників PlayStation 4 іноді виникає питання — чи є можливість підключити ігрову приставку до екрану комп’ютера і що для цього знадобиться. Або ж грати на приставці можна тільки при підключенні її до телевізора? Звичайно ж, грати набагато зручніше на телевізорі великого діаметру. Тим більше вибір моделей дуже широкий.

Можна підключити PS4 до монітора комп’ютера

Зміст статті

  • Можна підключити PS4 до монітора комп’ютера
  • Як підключити PS4 до монітора через HDMI
  • Інші способи підключення

Деякі користувачі підключають приставку до дисплея комп’ютера. Робиться це з метою економії, адже так не потрібно буде купувати телевізор, якщо той, що вже є, не має виходу HDMI. Виконати підключення до монітора дещо важче, ніж до телевізора.

Як підключити PS4 до монітора через HTML: можна підключити PS4 до монітора компютера.

Деякі власники консолі вважають, що якщо підключити PS 4 до системного блоку, то на моніторі тут же з’явиться зображення. Однак, це зовсім не так. Незважаючи на те, що системний блок має роз’єми HDMI вони є вихідними. Тобто налаштовані на передачу зображення, а не на його прийом.

Майже всі монітори мають порти DVI. Якщо такий є, то підключення можливо здійснити за допомогою перехідника DVI-HDMI.

УВАГА! Варто додати, що перехідники бувають декількох варіантів: DVI-I, A чи D. тому перед покупкою потрібно подивитися, який саме роз’єм розташований на моніторі, інакше покупку доведеться повертати. Також не варто забувати про те, що цей вхід не забезпечує передачу звуку.

Абсолютно всі моделі мають роз’єм VGA. Тому можна придбати такий перехідник.

УВАГА! Як показує практика, даний варіант не є робочим.

Врятувати ситуацію може придбання конвертор VGA-HDMI, який має додаткове харчування. З допомогою нього здійснюється перетворення сигналу зображення. Однак, дуже часто виникає ситуація, що доводиться знижувати здатність зображення. Робити це необхідно в налаштуваннях ігрової консолі.

Як підключити PS4 до монітора через HDMI

Деякі сучасні моделі моніторів оснащені HDMI входом. Це дозволяє без праці і використання додаткових засобів підключити ігрову консоль. Потрібно лише під’єднати один кінець кабелю HDMI до приставки ПС 4, а інший до входу на моніторі. Необхідні настройки відео і аудіо повинні виконатися автоматично.

Як підключити PS4 до монітора через HTML: можна підключити PS4 до монітора компютера.

Інші способи підключення

Для підключення ігрової консолі до монітора можна скористатися геймпадом, що випускаються фірмою Microsoft. Це гармонійно — поєднувати зручність, яке забезпечує геймпад, при цьому грати у всі ігри, поширювані на платформу PC, адже все-таки їх кількість набагато більша, ніж консольних.

Завдяки тому, що сучасні технології не стоять на місці, придбати зручний і відповідний по всіх параметрах геймпад не становить великої проблеми. Їх виробництвом займається не тільки Microsoft, але і багато інших компаній. Коштують вони відносно недорого, можна знайти непоганий варіант вартістю близько 700 рублів.

Геймпад підключається до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Однак, скористатися всіма функціями пристрою не вийде. Будуть доступні лише основні його функції. Щоб забезпечити повноцінну роботу, потрібна установка спеціальної програми, а також всіх необхідних драйверів.

Якщо судити з відгуків, підключення консолі до монітора, справа досить трудомістке. Тому користуватися ним стоїть тільки при крайній необхідності.