Як підключити телефон до монітора можна підключити смартфон до монітора компютера, плюси і мінуси

Як підключити телефон до монітора можна підключити смартфон до монітора компютера, плюси і мінусиПідключення телефону до монітора користується все більшою популярністю. Так як багато людей звикли дивитися фільми, різні передачі та серіали з комфортом, їм потрібно великий монітор. Він повинен бути таким, щоб під час перегляду не доводилося напружувати зір. В іншому випадку користі від монітора не буде.

Сьогодні існує безліч способів, що дозволяють зв’язати монітор з телефоном. Для того, щоб це зробити, не потрібно бути програмістом або системним адміністратором. Кожен способом під силу освоїти навіть того, хто далекий від техніки. Виробники смартфонів і комп’ютерів заздалегідь подбали про те, щоб ця задача не викликала нікого яких-небудь серйозних труднощів.

Отже, які способи можна назвати найефективнішими і що потрібно зробити, щоб впоратися із завданням підключення як можна швидше? Які інструменти або можуть знадобитися для підключення телефону до монітора? Потрібні якісь спеціальні знання?

Кілька способів як підключити смартфон до монітора

Зміст статті

 • Кілька способів як підключити смартфон до монітора
 • Можна підключити смартфон до монітора комп’ютера
 • Плюси і мінуси підключення телефону до монітора

Як підключити телефон до монітора можна підключити смартфон до монітора компютера, плюси і мінусиНезважаючи на той факт, що багато портативні пристрої можуть похвалитися дуже великим дисплеєм, багатьом користувачам цього виявляється мало. Саме тому доводиться займатися комплексним підключенням до монітора. Найчастіше для цього використовується кабель. Це може бути або USB-кабель, або кабель HDMI. Для того щоб оволодіти одним з перелічених способів, не потрібно купувати якесь додаткове технічне обладнання або платне.

Варто зазначити, що пряме підключення за допомогою USB не здійснюється. Це цілком закономірно, адже цей кабель був створений для вирішення інші завдання. Для того щоб скористатися ним, потрібно встановити спец. програми, а також програми. Більше того, якість зображення буде не таким високим, як хотілося б. Саме тому рекомендується скористатися способом підключення через HDMI. Для того, щоб це зробити, потрібно знайти спеціальний перехідник. Іноді він є у комплекті до пристрою. Якщо це не так, то його легко знайти в магазинах, що спеціалізуються на продажу комп’ютерної техніки та різноманітної електроніки.

Після того як перехідник куплений, потрібно виконати наступні дії:

 • Підключити кабель до екрану комп’ютера або до ТБ, а потім і до смартфону або планшету іншим кінцем.
 • Необхідно зробити так, щоб дріт ніде не загинався. В іншому випадку можуть виникнути перешкоди. Ці перешкоди можуть призвести до виникнення різноманітних проблем, які в кінцевому рахунку не дозволять подивитися фільм або серіал.

Ще одна поширена проблема — це неправильне підключення проводу. Деякі користувачі не до кінця вставляють його в роз’єм. У підсумку кабель може бути справним, однак зображення все одно не подається на екран. Як переконатися в тому, що все нормально? Для цього необхідно подивитися на екран смартфона. Якщо на ньому не з’явилося жодних повідомлень, що сигналізують про підключення нового пристрою, то це означає, що він не бачить нічого нового. В такому випадку доведеться відключити кабель, а потім вставити його в гніздо на моніторі ще раз. Це потрібно робити різко, але без фанатизму, інакше можна вивести роз’єм з ладу.

Більш того, деякі виробники різноманітного технічного обладнання і зовсім займаються випуском, яке дозволяє з’єднати кілька пристроїв куди простіше. Мова йде про компанії з виробництва моніторів. На їхніх сайтах можна знайти безліч програм, які облягають виконанням тих або інших функцій. А також таке ПО дозволить налаштувати передачу зображення так, щоб якість зображення завжди залишалося на висоті.

Існує величезна кількість платних і безкоштовних додатків, за допомогою яких можна здійснювати трансляцію зображень і відео зі смартфона на монітор ПК. Наочний приклад MyPhoneExplorer Client. Ця програма постійно оновлюється, тому її функціонал з часом стає все ширше і ширше.

MyPhoneExplorer Client дозволяє передавати зображення за допомогою Wi-Fi або Bluetooth. Треба розуміти, що таким чином не вийде передавати зображення в дуже високій якості. Тут мова йде тільки про коротких відеороликах із середньою якістю зображення. Це особливо наочно у випадку з Bluetooth. Рекомендується, якщо є такі можливості, скористатися провідним з’єднанням. Тоді ніяких проблем точно не виникне.

І також варто відзначити і таку, як Vysor. Воно дозволить керувати смартфоном і комп’ютером на відстані. Все, що буде показано на екрані смартфона, буде відображатися на моніторі. Це дуже зручний спосіб, що дозволяє заощадити масу часу. Для того, щоб скористатися додатком, потрібно завантажити плагін для браузера. Після цього потрібно підключити смартфон за допомогою кабелю. Коли це зроблено, то можна управляти моніторами як з комп’ютера, так і зі смартфона. Якщо ж зробити цього не виходить, слід вивчити інструкцію до програми. У такому випадку ніяких проблем не виникне. Втім, вже в майбутньому за допомогою смартфонів можна буде управляти відразу декількома екранами. Це буде як не можна до речі для кіноманів та любителів серіалів або телепрограм.

Можна підключити смартфон до монітора комп’ютера

Як підключити телефон до монітора можна підключити смартфон до монітора компютера, плюси і мінусиТак як смартфони — повноцінні мультимедійні пристрої, то в них можна знайти безліч цікавих функцій. Зокрема, кожен сучасний смартфон можна підключити до монітора ПК. Для того, щоб переконатися в тому, що це можливо, потрібно вивчити роз’єми на екрані і на телефоні. Звичайно, якщо мова йде про старих пристроях, яким більше 10 років, то можна навіть не пробувати. Це неможливо. Однак з сучасними пристроями ситуація дещо інша. Зазвичай для того, щоб виконати таку операцію, потрібна наявність роз’єму HDMI або USB, однак у другому випадку часто виникає розсинхронізація.

А також можуть знадобитися додаткові програми, проте це потрібно не завжди. Перед тим як починати підключення, рекомендується вивчити інструкцію. Зазвичай в ній можна знайти досить повну інформацію з цього питання.

Плюси і мінуси підключення телефону до монітора

Як і в будь-якому іншому справі, у різні способи підключення телефону до екрану комп’ютера є і переваги, і недоліки.

 • Впоратися з вирішенням проблеми (підключенням телефону) під силу кожному, однак це може зайняти дуже багато часу. Це і є головний недолік. На жаль, деякі люди дуже погано розбирається в комп’ютерній техніці, тому їм доводиться пояснювати все на пальцях. Зокрема, проблеми виникають ще на етапі пошуку підходящого дроти. Іноді провід виявляється досить старим, тому він працює тільки при певному вигині.
 • Інший недолік підключення телефону до монітора — часте появою різних артефактів на екрані. Вони можуть з’являтися настільки часто, що користуватися екраном стає все складніше і складніше. Цілком закономірно, що отримати хоч крапельку задоволення від перегляду фільму або серіалу з артефактами на екрані майже неможливо. Більш того, артефакти можуть з’являтися з невідомих причин. Навіть професійні майстри опускають руки, коли справа доходить до пошуку оптимальних способів вирішення проблеми. Не дивно, багато людей навіть не звертаються за професійною допомогою, знаючи, що допомогти в такій ситуації буває дуже складно.
 • Іноді зображення на екрані настільки неякісне, що дивитися фільми стає неможливо. Таке трапляється із-за того, що на мобільні пристрої скачують відеофайли з порівняно низьким дозволом. Дивитися такі відеофайли на маленькому екрані можна з комфортом, проте на великому дисплеї стають види пікселі. У підсумку якість фільму падає так сильно, що багато хто відмовляється від ідеї перегляду кіно на великому екрані.
 • Інший недолік — необхідність купувати дроти. Іноді вони коштують досить багато, тому дешевше сходити в кінотеатр і подивитися улюблений фільм там.
 • Підключити телефон до монітора теж буває не просто з технічних причин. Приміром, гніздо на старому моніторі може засмітитися сміттям. Тоді у вас навряд чи вийде зробити хоч щось, щоб налагодити контакт між двома пристроями.
 • Як підключити телефон до монітора можна підключити смартфон до монітора компютера, плюси і мінуси

  Однак у такого способу підключення є і досить вагомі переваги.

 • Зокрема якщо фільм або інший відеофайл викачаний з роздільною здатністю HD, дивитися його можливо як на маленькому екрані смартфона, так і на великому телевізорі. Це дуже важливо для тих, хто піклується про власний зір. Навантаження на очі буде значно менше.
 • Ще одна перевага — простота підключення, якщо мова йде про нові пристроях. Сучасні монітори і смартфони мають все необхідне, що може знадобитися для комфортабельного перегляду. Користувачеві не доведеться ламати голову і шукати способи передати зображення з одного пристрою на інший.
 • Висока якість зображення. Якщо мова йде про якісний відеофайлі, то навіть самий просунутий смартфон не порівняти з сучасним монітором. Лише при перегляді на великому екрані користувач зможе оцінити всю красу «картинки». Це і висока контрастність, і чудова передача кольору, і інші достоїнства, яких і в помині немає у маленьких пристроїв.
 • Окремої уваги заслуговують монітори з підтримкою технології 4К або тривимірного зображення. В такому випадку користувач зможе насолодитися новими ефектами, що дозволяє поринути в події на екрані. Заради такої гідності багато кіномани готові на все.