Як прибрати лизуна з килима: як очистити килим від засохлого лизуна

Багато діти люблять гратися лизуном. Це цікаво і весело. Мамам ж ця іграшка подобається куди менше. Видалити пляму від лизуна, з килима, який часто на ньому виявляється досить непросто. Необхідно використовувати якісь спеціальні засоби. Можна спробувати використовувати народні методи і засоби, а можна скористатися спеціальними миючими засобами. Розглянемо, що може вам допомогти в боротьбі з лизуном прилиплому до килима.

Як прибрати лизуна з килима: як очистити килим від засохлого лизуна

Як очистити килим від лизуна

Зміст статті

  • Як очистити килим від лизуна
  • Як прибрати засохлого лизуна з килима

Якщо встигли виявити забруднення ще до того, як вона встигла засохнути, потрібно постаратися максимально добре видалити його з поверхні. Це вже буде велика частина вирішення проблеми.

ДОВІДКА. Для видалення незасохшего лизуна з килима скористайтеся ним. Іграшка, яка не впала на підлогу допоможе вам зібрати частинки з підлоги.

  • Народні методи. Можна скористатися господарським милом або перекисом водню. Ці засобів потрібно нанести на забруднення. Також може допомогти суміш, приготована з морської солі і лимонного соку, столової ложки нашатирного спирту. Змішавши ці інгредієнти, суміш необхідно нанести на забруднення і гарненько потерти.

ВАЖЛИВО. Незалежно від того, який засіб для чищення виберіть, необхідно перевірити його дію на непомітній ділянці килима. Адже вони можуть діяти по-різному, може змінитися колір виробу або ж з’явитися дірка, зіпсуватися ворс.

  • Спеціальні засоби для чищення килимів. У спеціалізованих магазинах без праці зможете знайти такі засоби. Так і в звичайних супермаркетах деякі з них є в наявності.

ДОВІДКА. Серед найбільш ефективних засобів для чищення варто Vanish. Також клієнти добре відгукуються про властивості та можливості засобів від компанії Faberlic і Amway.

  • Засіб для миття посуду. Його дія спрямована на розщеплення жиру, а лизун, як відомо, в своєму складі має жир. Отже, миючий для посуду зможе допомогти в цій ситуації.

ДОВІДКА. Після видалення забруднення можна використовувати парогенератор для закріплення хорошого результату.

  • Спробуйте розчинити, сольвент, WD-40 — будь-який з цих варіантів, який є в будинку можна спробувати в боротьбі з цим підступним забрудненням.

Як прибрати лизуна з килима: як очистити килим від засохлого лизуна

Як прибрати засохлого лизуна з килима

Якщо лизун виявили не одразу, і він вже встиг засохнути, вам доведеться помучитися. Візьміть ніж або щось подібне і спробуйте зішкребти засохлі частинки.

ДОВІДКА. Для видалення засохлих частинок можна пропилососити поверхню. Це дозволить дістатися до забруднення для ефективного впливу на нього.

Якщо механічна чистка і народні методи вам не допомогли варто скористатися спеціальними порошками для хімчистки. Придбати їх зможете в спеціалізованих магазинах. Якщо цей варіант вас не влаштовує з якихось причин, ви можете звернутися до професіоналів. Це не означає, що вам доведеться тягнути свій забруднений килим в пункт прийому речей для хімчистки. Ви можете скористатися послугою — хімчистка на дому. В такому випадку вашим плямою буде займатися фахівці й результат буде відповідним.

Як прибрати лизуна з килима: як очистити килим від засохлого лизуна