Як прибрати пластилін з паласу: способи очищення паласу

Як прибрати пластилін з паласу: способи очищення паласу Всі ми любимо своїх дітей і часто намагаємося їх побалувати. Ми купуємо їм найкращі іграшки, прагнемо розвинути їх творчі здібності. Статистика показує, що одним з найпопулярніших матеріалів в світі для дитячої творчості є пластилін.

Але нерідко можна зіткнутися з однією дуже неприємною проблемою. Після ігор м’який і липкий матеріал може виявитися де завгодно, в самому несподіваному місці, наприклад, на паласі.

Видалення з пластиліну підлогового покриття вимагає грамотного підходу. Сьогодні ми поговоримо про те, як очистити палас від пластиліну швидко, якісно та не пошкодивши його зовнішній вигляд. Наші поради допоможуть вам заощадити час і нерви.

Способи видалення пластиліну з паласу

Зміст статті

 • Способи видалення пластиліну з паласу
  • Розчинником
  • Вплив температурою
  • Механічне видалення
  • Очищення щіткою
 • Як очистити пляма від пластиліну
  • Нашатирем
  • Інші способи
  • Хімчистка

Щоб зрозуміти, як нам боротися з цією проблемою, для початку розберемося в складі пластиліну. Це Як прибрати пластилін з паласу: способи очищення паласуглина, віск і різні жири, такі як вазелін.

Розчинником

Всі ці інгредієнти добре відтирає звичайний розчинник (ацетон, плямовивідник і схожі засоби). Його можна купити в будь-якому господарському магазині. Побутовий розчинник — це дуже потужний засіб, що ефективно використовується в різних господарських цілях. Щоб подбати про шкіру рук, працюйте в рукавичках.

УВАГА! Переконайтеся, що ваш палас допускає використання розчинників! Якщо не збереглася етикетка, проведіть тестування на мінімальній площі, яка не впадає в очі.

Напевно у кожного в будинку знайдеться небагато цієї різко пахне рідини. При роботі з нею дійте акуратно! Візьміть ганчірку, намочіть її розчинником і потріть місце забруднення. Потім чекайте, поки розчинник вбереться в і почне боротися з м’яким матеріалом.

Ефект перевершить ваші очікування! Пластилін швидко ототрется, і вам навіть не доведеться докладати великих зусиль. Після використання розчинника промийте уражену ділянку водою і чекайте, поки місце колишнього плями висохне. При необхідності повторіть процедуру.

ВАЖЛИВО! Пам’ятайте, що розчинник — це сильнодіючий хімікат. Місце нанесення потрібно буде ретельно промити водою.

Не ставтеся до цього недбало, адже мова йде про здоров’я всіх членів родини.

Вплив температурою

Можна також використовувати і інший засіб — вплив температурою. Як прибрати пластилін з паласу: способи очищення паласу

Покладіть шматок льоду з морозилки або нагрійте місце забруднення праскою. Пластилін замерзне і його легко буде прибрати руками. Чи розтане і легко віддаляється з поверхні.

Механічне видалення

Третій спосіб з точки зору хімії, — самий безпечний для вашого здоров’я і здоров’я оточуючих вас людей. Якщо липкий склад ще не в’ївся, то використовуйте ручну механічну роботу. Просто зберіть великі шматки руками. А решта дрібні частинки отскоблите ножичком.

Це досить нудна робота, але тут ви нічим не ризикуєте, і результат буде цілком очікуваним.

Очищення щіткою

Ще один варіант, що передбачає великі часові витрати, — використання жорсткої щітки. ЇїЯк прибрати пластилін з паласу: способи очищення паласу потрібно намочити в гарячій мильній воді, а потім зібрати речовина. Потрібно буде докласти фізичну силу.

Як очистити пляма від пластиліну

Що робити, якщо ви не одразу виявили сліди дитячої творчості, і вони вже в’їлися в палац? Не турбуйтеся — вихід є! Вам буде потрібно трохи кмітливості і нехитрі підручні засоби, щоб привести покриття в первинний вигляд.

До складу матеріалу входять різні речовини, залишають негарні плями. Але є одне діяння, яке допоможе вам від них позбутися — застирывание спиртом пошкодженої ділянки тканини.

Нашатирем

Рецепт простий: додайте в 150 мл води 7 крапель нашатирного спирту, виперіть і чекайте Як прибрати пластилін з паласу: способи очищення паласурезультату. Через деякий час спирт почне взаємодіяти з жировими складовими і не залишить від них і сліду. Цей метод є найбільш елементарним і простим у використанні. Якщо не бачите очікуваного ефекту, то повторіть процедуру.

Інші способи

 • Жирні плями можна спробувати відтерти спеціальним засобом для паласів. Інструкція зазвичай знаходиться на упаковці товару.
 • Розчин соди також відмінно допомагає при цій проблемі.

Хімчистка

Якщо ви власник дорогого виробу, то ми не радимо вам ризикувати і діяти самостійно. Віднесіть зіпсований предмет інтер’єру в хімчистку! Професіонали займуться вашою проблемою, використовуючи сучасне високоякісне обладнання.

ДОВІДКА! Усуваючи проблему на дому, ви ризикуєте зіпсувати зовнішній вигляд вашого покриття, його презентабельність.

В хімчистці досвідчені люди, які вже стикаються з подібними проблемами, допоможуть вам, і ви не будете сумніватися в якості виконуваної роботи. За це доведеться заплатити, але, повірте, ці гроші окупляться.

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною, і вам вдасться повернути палацу його зовнішній вигляд.