Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Як відбувається монтаж стелі АрмстронгВибираючи стелю системи Армстронг для будинку або офісу, вам бажано розуміти і те, як його встановлювати. Такі знання допоможуть не тільки заощадити на монтажі стель Армстронг, але і якісно контролювати процес, якщо робота буде доручена найманим майстрам.

 

Немає нічого складного в установці стельових систем даного типу, тим більше, якщо ви знайомі з монтажем стелі з гіпсокартону, про яких ми говорили неодноразово. Звичайно, алгоритм має відмінності, але в цілому він схожий, і це дає можливість вчитися швидше і економити гроші у майбутньому, адже хто знає, коли і де ви ще захочете змінити стелі.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Монтаж

Розуміючи, скільки коштує монтаж стелі Армстронг, багато хто з нас приймають рішення спробувати встановити системи самостійно. В цьому немає нічого складного, особливо для людей, які спробували свої сили в роботі з стелями, а тому ми приступаємо до процесу, який допоможе швидко і якісно облагородити будь-яке приміщення.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Матеріали та інструмент

Для проведення робіт нам буде потрібен перфоратор, шуруповерт, молоток і набір викруток, плоскогубці, монтажний ніж, олівець, рулетка і рівень.

За матеріалами знадобляться стельові системи у комплекті – панелі Армстронг, профіль кутовий, підвіси, рейки, дюбелі.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Дуже важливо скласти схему монтажу, адже з її допомогою провести роботи буде набагато простіше.

Підготовка

В першу чергу, нам слід придбати все необхідне для установки стельових систем – плити, профіль, відсутні інструменти.

Також рекомендуємо прочитати:Дюбель моллі метелик
Акценти створення: двоярусні стелі з гіпсокартону
Основні моменти: обробка стель гіпсокартоном своїми руками
Дизайнерський стелю з гіпсокартону в коридорі

Далі, зачистити поверхні для установки підстав стелі і прибрати стару обробку з стельового перекриття.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Після, тільки визначити послідовність роботи і приступати, обов’язково дотримуючись технологію монтажу стелі Армстронг.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Зверніть увагу, що сьогодні ви можете вибрати плити Армстронг не тільки за розміром, товщиною і вагою, але також гладкі і текстурні, кольорові і з готовим 3D малюнком.

Покрокова інструкція

Основною вимогою для якісної установки систем і укладання плит є технологія монтажу підвісної стелі Армстронг. Насправді, вся робота тільки здається важким, але якщо вам необхідно виконати найпростіший стеля в стандартний рівень, то зробити все можна власними руками і досить швидко. Весь процес може відбутися лише в один день, особливо якщо мова йде про кабінет середнього розміру. Отже, як же відбувається монтаж підвісної стелі Армстронг по інструкції фахівців?

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Розмітка

Це перше, що необхідно для зручної роботи і якісного результату. Розмітка, як і у випадку з стелями з гіпсокартону, відбувається за допомогою водяного рівня. Горизонтальна лінія рівня стельової площини встановлюється на позначці в 10-20 см від основного перекриття, як і вимагає технологія. Сама ж розмітка відбувається з використанням фарбувальної шнурки.

Якщо ж під рукою є більш дороге і практичне обладнання, то правильніше буде використовувати саме його. Мова йде про осепостроителях і лазерних рівнях, за допомогою яких будь-яка розмітка відбувається набагато швидше.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Монтаж кутового профілю

Кутовий профіль монтується по всіх стінах по периметру, строго по лінії розмітки, яку ми вже зробили. Закріплюється профіль через кожні 40 см на стандартні дюбелі. Якщо роботи ведуться в дерев’яному будинку, для кріплення використовуються саморізи, якщо ж стіни попередньо обшиті гіпсокартоном, необхідно кріпити профіль на дюбелі-метелики. Звичайно, набагато правильніше буде передбачити заздалегідь монтаж підвісної стелі типу Армстронг, і здійснити закладку в конструкцію спеціального профілю.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Монтаж несучих рейок

Несучі рейки кріпляться двома способами – паралельно якийсь стіні або під кутом, скажімо, в 45 градусів, щоб отримати більш декоративний малюнок по завершенню робіт. У першому випадку, використовується стандартна рейка довжиною 3,7 м, яку завжди можна обрізати або подовжити, залежно від необхідності. Якщо ж рейки кріпляться під кутом, доведеться дуже обережно працювати з розміткою, адже цей спосіб складніший і значно збільшує трудомісткість процесу і тимчасові витрати.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Установка підвісів

Підвіси встановлюються паралельно рейках, з кроком в 1,2 м. Починати слід від стіни, установивши перший крок до 0,6 м, далі, строго за схемою, через кожні 1,2 м.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

На підвісах будуть закріплені несучі рейки, тому до цього етапу слід поставитися серйозно. Установка відбувається досить просто, на саморізи, анкери або дюбелі, залежно від вимог і матеріалу поверхні. Далі, встановлений підвіс регулюють по висоті (відстані кріплення рейок від стелі) і з’єднують з ними. Для більш зручного кріплення та подальшої роботи на підвісі передбачені спеціальні елементи – тяга підвісу з вушком для кріплення до поверхні стелі, і тяга підвісу з гачком, яким деталь і кріпиться до рейки. Після установки підвісу необхідно точно відрегулювати висоту.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Установка поперечних рейок

Ось саме тут і потрібно схема монтажу підвісної стелі Армстронг, так як поперечні рейки слід встановлювати дуже точно. Вони закріплюються перпендикулярно несучим, з кроком строго 0,6 м. Крок від стіни такий же, тобто, 0,6 м.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Після, встановлюються короткі рейки з кроком 1,2 м, паралельно несучим.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Тут слід проявити стресостійкість, уважність, адже під наш стеля всі осередки повинні вийти строго 60х60 см. Якщо ж ви допустите неточності, на етапі укладання плит ви можете зіткнутися з серйозними проблемами. Наприклад, якщо розміри не співпадають з причини помилки з кутом або відстанню установки, плити можуть випадати крізь осередки або ж просто у них не влазити.

Як відбувається монтаж стелі Армстронг

Монтаж підвісної стелі Армстронг (відео)

Установка стелі Армстронг – складний процес тільки для початківців майстрів, але ми щиро сподіваємося, що допомогли його значно спростити.

Галерея: стеля Армстронг (20 фото)

Як відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі АрмстронгЯк відбувається монтаж стелі Армстронг