Як вивести котячу сечу з килима, не зіпсувавши його покриття

Як вивести котячу сечу з килима, не зіпсувавши його покриттяУ складі котячої сечі багато аміаку, протеїнів і феромонів. За рахунок цього аромат тримається дуже довго і навіть може стати причиною виникнення алергії. Для того щоб цього уникнути, потрібно усувати запах, як тільки побачили мокре пляма. Є кілька перевірених способів, які допоможуть вивести неприємний аромат. Отже, чим відіпрати і відмити килим від котячої і собачої сечі.

Як вивести свіжа пляма

Зміст статті

  • Як вивести свіжа пляма
  • Вивести сечу засохлу
  • На яких килимах вивести найважче?
  • Як вивести запах

Усунути неприємний аромат з підлоги, можна просто помити поверхню водою з додаванням хлорсодержащего речовини. Але от у випадку з килимом відмити не так просто. Особливо якщо мова йде про кольоровому килимі, хлорка здатна повністю його зіпсувати.

Якщо ви побачили, як тварина робить свої пакостные справи на килим, то в першу чергу необхідно нейтралізувати неприємний запах, а вже потім розбиратися з домашнім вихованцем. Вивести свіжа пляма набагато простіше і навіть не знадобиться побутова хімія, можна скористатися підручними засобами.

ВАЖЛИВО! В той час коли будете забирати килим, посадіть кота поруч, щоб він розумів, що зробив нехороші справи.

Для того щоб усунути запах свіжого плями нам знадобиться: оцтова кислота, сода, миючий засіб, перекис водню.

  • Спочатку прибираємо сечу. Для цього беремо серветку і промачиваем пляму, поки рідина не перестане виділятися.
  • Після цього робимо розчин укусу в пропорції 1 до 3. Наносимо рідина на пляму і залишаємо на три години. Обов’язково відкрийте вікна, тому як після оцту залишиться неприємний запах.
  • Після того, як килим трохи просохне, посипте пляма содою.
  • Далі змішуємо засіб для миття посуду і перекис водню і наносимо поверх соди.
  • Розтираємо засіб по плямі.
  • Після цього необхідно пропилососити килим.

Повісь котячу мочку з темного килима можна за допомогою йоду або марганцю. На один літр води — 10 крапель засобу.

Після цього рекомендується побризкати пляма лимонним соком. Після цього запаху у кішки пропаде бажання мітити територію.

Вивести сечу засохлу

Набагато складніше вивести сечу, якщо вже пройшло кілька годин, і ви тільки зараз помітили неприємний аромат. В цьому випадку необхідно діяти трохи інакше.

ВАЖЛИВО! Для початку необхідно максимально прибрати рідину за допомогою сухої мочалки. Після цього необхідно ретельно пропилососити ділянка килима.

Далі переходимо до размачиванию застарілого плями. Для цього добре підійде вода з додаванням соди. Після цього підмести або пропилососити.

Як вивести котячу сечу з килима, не зіпсувавши його покриттяПісля переходимо до промивання килима. Якщо це палас з невеликим ворсом, то його можна випрати у ванній. За допомогою спеціальних засобів для прання килима можна легко усунути залишки неприємного аромату.

Якщо ви вирішили відпирати палас своїми руками, то можна скористатися миючим пилососом або ж просто випрати власними руками у ванній. Можливо, доведеться повторити маніпуляції пару раз.

Після просушування бажано обробити килим засобами, які будуть відлякувати тварина. Інакше він може нагадити повторно.

На яких килимах вивести найважче?

Як вивести котячу сечу з килима, не зіпсувавши його покриттяВивести їдкий запах сечі з килима — завдання не з простих. За рахунок уриновой кислоти сеча кристализируется і вивести її стає дуже складно. Коли ви замываете плями сечі, то усуває запах лише на час, але через деякий проміжок часу воно знову з’являється.

Найгірше виводитися запах з килимів з великим ворсом, їх краще віддати в хімчистку. Такі килими краще промити під сильним струменем води зі спеціальними засобами.

ДОВІДКА! Найважче почистити буде з виробу, який добре вбирає вологу.

Як вивести запах

Як показує практика, для того щоб позбутися від запаху сечі, зовсім немає необхідності купувати дорогі засоби. Позбутися від неприємного аромату можна використовуючи підручні засоби.

Горілка. За допомогою нерозбавленою горілки можна усунути неприємний запах з килима. Запах котячої сечі вона справляється на ура. Недоліком такого способу є запах алкоголю, який залишиться на килимі і буде зникати ще кілька днів.

Як вивести котячу сечу з килима, не зіпсувавши його покриттяМарганець. За допомогою крутого розчину марганцю можна позбутися від неприємного запаху. Для цього необхідно обробити рідиною плями. Такий метод більше підходить для темних килимів, тому як на світлому ворсі може залишити слід.

Цедра лимона. Відмінний засіб для усунення запаху сечі. Видавлюється цедра лимона, розлучатися з водою і використовується для обробки килима.

Оцет. Розведений оцет з водою теж добре усуває запах котячої сечі. Можна протирати за допомогою рідини, а можна побризкати за допомогою пульверизатора та після цієї дати просохнути. Після килим застирывается з допомогою миючого засобу, бо від оцту може залишатися неприємний аромат.

Це були найбільш надійні способи виведення запаху сечі з килимового покриття, на якому варіанті зупинятися — вирішувати вам.