Вагітність — прекрасний час, практично кожна порідіння мріє про його настання. Ви знаходитесь в передчутті того, що зовсім скоро на світ з’явиться маленький чоловічок — плід любові, ваша плоть і кров. Зі збільшенням терміну вагітності зростає і животик майбутньої мами, а тому незабаром звичний одяг стає тісно. Відвідавши спеціалізований магазин для вагітних, ви будете неприємно вражені високою вартістю одягу. А в умовах економічної кризса зайві витрати боляче вдарять по гаманцю. Як же бути, чи можна знизити витрати на спеціальний одяг? Відповідь читайте у нашій статті.

Як можна ефективно зменшити витрати на придбання одягу для вагітних

Виявляється, зробити період вагітності менш витратним під силу кожній. У цьому допоможуть наступні способи:
1. Придбання одягу в звичайних магазинах і відділах.
Дуже часто у продажу зустрічаються моделі розкльошених силуетів. Хорошим варіантом стане, наприклад, сукня, має пояс або гумку під грудьми, а низ при цьому вільний. Також вирішити проблему може розкльошена блузка і спідниця на еластичною гумці.

Головна вимога до одягу — натуральний матеріал і комфорт, перетискати і тиснути ніде не має. Коли животик ще невеликий, його можна візуально приховати — для цього вибирайте моделі з дрібним суцільним малюнком. Якщо ви хочете акцентувати увагу на своєму цікавому положенні, пов’яжіть під грудьми яскраву стрічку.

2. Покупка одягу з рук.
Зараз в інтернеті можна знайти безліч сайтів, на яких люди продають речі, які стали їм непотрібними. Що стосується одягу для вагітних, то вона зазвичай зберігається в ідеальному стані, а тому ніхто не здогадається, що на вас не обновка. Збираючись зробити покупку, не соромтеся трохи поторгуватися, можливо, продавець посунеться в ціні. Придбану річ ретельно виперіть, адже до вас вона побувала на чужому тілі.

3. Сток, секонд-хенд.
Спосіб схожий на попередній. Якщо у вашому районі є такі магазини, не відкидайте ідею навідатися туди. Сток від секонд-хенду відрізняється тим, що одяг в ньому продається нова, але та, яку не купили і вона завалялася на складі. Можливо, саме вам вона сподобається. В секонд-хенді, що випливає з перекладу назви, ви будете вже не першим власником одягу, а тому поставитися до її вибору слід серйозно.

4. Самостійний пошиття.
У вас є швейна машинка, ескізи, талант, час і бажання? Тоді вперед, до створення одягу власного виробництва. Ви можете створити власні унікальні моделі, які не тільки ідеально підійдуть вам, але і будуть існувати в єдиному екземплярі.