Як зробити мікрофон телефону: з допомогою програм, альтернативні способи використання телефону в якості мікрофону.

Як зробити мікрофон телефону: з допомогою програм, альтернативні способи використання телефону в якості мікрофону.Необхідність звукозапису або голосового спілкування в сучасному світі виникає у більшості людей повсякденно. Іноді потрібно скористатися для цих цілей комп’ютером. Вийшов з ладу мікрофон комп’ютера може доставити незручність і порушити плани. В такому випадку є можливість підключити телефон до ПК і використовувати його. Цей підхід може бути не дуже зручним, особливо коли мобільний використовується за призначенням, але в якості тимчасового рішення цілком згодиться. Для виконання цієї задачі існує кілька простих способів.

Як з телефону зробити мікрофон з допомогою програм

Зміст статті

 • Як з телефону зробити мікрофон з допомогою програм
  • Підключення за допомогою WO Mic
  • Microphone від Gaz Davidson
 • Альтернативні способи використання телефону в якості мікрофону

Розробники android додатків знають про виникнення у користувачів подібних ситуацій. На Google Play Market ви без праці знайдете кілька гарних і простих у використанні програм. Серед найбільш популярних безкоштовних додатків WO Mic і Мікрофон від Gaz Davidson.

Підключення за допомогою WO Mic

Популярність і кількість скачувань додатки говорить про те, що воно задовольняє запити користувачів і добре справляється зі своїм завданням. Безсумнівним плюсом використання WO Mic є те, що передача звуку на ПК здійснюється будь-яким з доступних способів: Bluetooth, Wi-Fi, USB. Сам додаток важить зовсім небагато і дуже просто у використанні. Щоб використовувати телефон в якості мікрофону необхідно:

 • Знайти на Play Market та скачати WO Mic на свій мобільний пристрій.
 • Завантажити та встановити цю програму на ПК. Це обов’язково.
 • Вибрати в налаштуваннях ПК версії («Settings» > «Transport») інтерфейс передачі даних, який буде використаний. Якщо був обраний Bluetooth, необхідно переконатися в тому, що він активований на обох пристроях.
 • Після цього слід запустити програму на смартфоні і натиснути кнопку з’єднання. Якщо все зроблено правильно, пристрої знайдуть один одного і залишиться тільки підтвердити з’єднання.
 • Як зробити мікрофон телефону: з допомогою програм, альтернативні способи використання телефону в якості мікрофону.

  Microphone від Gaz Davidson

  WO Mic не єдине додаток, яке здатне вирішити дану задачу. Серед безлічі доступних слід також зазначити таке, як «Мікрофон». Його використання ще простіше, а початок роботи набагато швидше. Єдине, що знадобиться крім самого додатка – симетричний аудіокабель з однаковими штекерами з обох сторін. Підключення за допомогою програми Microphone відбувається наступним чином:

 • Скачайте в Google Play Store і встановіть програму на смартфон.
 • З’єднайте обидва пристрою за допомогою кабелю. Комп’ютер підключається через роз’єм для мікрофона (відзначений рожевим).
 • Запустіть програму і можна починати користуватися телефоном, як мікрофоном.
 • Цей спосіб є найбільш простим і всіх існуючих, якщо не вважати того, що потрібен спеціальний кабель, який не завжди є під рукою.

  УВАГА! Крім WO Mic і Microphone, на платформі від Google ви знайдете велику кількість подібного софта. Наприклад, Live Microphone & Announcement Mic, Microphone Pro S і подібні.

  Використання програм не завжди обов’язково є й інші способи підключення.

  Альтернативні способи використання телефону в якості мікрофону

  Існує багато різних способів підключення телефону до комп’ютера і використання його в якості мікрофону. Для цих цілей можна використовувати всі сучасні протоколи передачі даних: USB, Wi-Fi, Bluetooth. Але в будь-якому разі таке рішення не можна назвати якісним і надійним.

  Серед альтернативних варіантів – підключення до телефону зовнішнього мікрофона. Це дозволить зробити передачу звуку більш чіткої та якісної. Скориставшись перехідником для Jack і підключивши до нього петличний мікрофон, ви зможете домогтися гарного результату.

  Як зробити мікрофон телефону: з допомогою програм, альтернативні способи використання телефону в якості мікрофону.

  УВАГА! Проблема цього методу полягає в тому, що не кожен смартфон здатний записувати аудіо з зовнішнього пристрою. Багато моделі продовжать прийом звуку з вбудованого.

  Для вирішення даної задачі підійде і підключення телефону через USB. В цьому випадку потрібно буде в WO Mic встановити налаштування передачі даних у вікні «Transport» у відповідне положення. Це зробить з андроїд смартфона тимчасовий мікрофон, який буде використаний програмами на ПК.

  Аналогічно попередньому способу можливо зробити підключення через Wi-Fi. В цьому випадку слід переконатися в тому, що обидва пристрої з’єднані загальною вай-фай мережею. Також потрібно в меню «Wi-Fi» > «Address» прописати внутрішній IP телефон, який можна побачити у налаштуваннях WO Mic.

  Описані в цій статті методи, безсумнівно, допоможуть вирішити проблему з поламаним на комп’ютері мікрофоном. Але слід розуміти, що якість звуку в цьому випадку буде низьким, а його передача відбувається з великими затримками. Крім того, це не дуже зручно і таке використання телефону рекомендується як тимчасовий захід, поки у вас не з’явиться можливість придбати новий мікрофон або відремонтувати старий.