Яке підлогове покриття підійде під тепла підлога на кухні

На кухні кипить не тільки суп, але й життя. Тут завжди тепло і затишно, приємно пахне пирогами та спеціями, а з приходом гостей вона наповнюється ще й суєтою, так характерної для великих галасливих компаній. Фактично, кухня — це центр квартири або будинку, а значить, вона повинна бути максимально комфортним та зручною і для господарів, і для їхніх друзів. Система тепла підлога на кухні допоможе створити ідеальну атмосферу тепла і затишку незалежно від роботи комунальників і погодних умов.

Яке підлогове покриття підійде під тепла підлога на кухні

Тепла підлога на кухні — завжди затишно і тепло

Зміст

 • Теплий пол і підлогове покриття
 • Тепла підлога — всі «за»
 • Монтаж теплої підлоги: особливості та нюанси
 • ? Тепла підлога і підлогове покриття

  Внаслідок того, що кухня — приміщення з високою прохідністю та не менш високим рівнем загрязняемости і ризику пошкодження поверхні підлоги, підлогове покриття, використовується тут, обов’язково повинно відрізнятися міцністю, екологічністю, міцністю, а також має добре піддаватися чищення та прибирання і мати привабливий вигляд. Здавалося б, критеріїв вибору багато, але які саме види підлогових покриттів можна використовувати в поєднанні з системою тепла підлога?

  Яке підлогове покриття підійде під тепла підлога на кухні

  Тепла підлога підходить і для керамічної плитки…

  Яке підлогове покриття підійде під тепла підлога на кухні

  … і для лінолеуму

  Виявляється створити затишок і комфорт на кухні дуже просто, адже тепла підлога ідеально підійде під любий тип покриття: будь то лінолеум, ламінат, паркетна дошка, керамограніт або кахельна плитка — система обігріву підлоги перетворить будь-яку поверхню в жаркий оазис. Правда, при виборі деяких типів покриттів є певні тонкощі, які обов’язково потрібно враховувати під час походу по магазинах.

  Зокрема, лінолеум, настилають поверх теплої підлоги, повинен бути натуральним, оскільки при роботі опалювальної системи в повітря може виділятися невелику кількість токсичних речовин, вміст яких характерно для ПВХ-покриттів.

  Паркет — екологічне, сучасне і дуже красиве покриття, проте його застосування в зоні плити і мийки вкрай не бажано. Деревина швидко вбирає в себе рідини, які випадково можуть потрапити на підлогу. У підсумку, робочий простір кухні перетвориться в «різнокольорову поляну» з плям. Паркетну дошку все ж не варто виключати із списку — вона відмінно буде виглядати в зоні їдальні, а біля плити і мийки можна укласти кахель або керамограніт.

  ? Тепла підлога — всі «за»

  Тепла підлога — ідеальний спосіб обігріву приміщення. Можна назавжди забути про дати початку і закінчення опалювального сезону, адже тепер температура в квартирі регулюється простим поворотом невеликий ручки, можна не звертати уваги на погоду за вікном, адже будинок, обладнаний системою тепла підлога, не залежить від морозів та осінньої негоди.

  Чим ще хороший тепла підлога?

 • Завдяки системі тепла підлога в квартирі підтримується здоровий мікроклімат: ноги завжди в теплі, а голову в холоді». Та й пилу за рахунок прихованого монтажу стає менше.
 • Прихована установка опалювальної системи дозволяє економити простір. Згадайте свою стару радіаторну батарею під кухонним вікном. Цей чавунний монстр забирає і без того маленьку площу приміщення, тепла підлога відкриває повну свободу творчості.
 • Якісна ізоляція кабелю і його екранування надійно захищають людину від удару електричним струмом.
 • Раніше кухня нагрівалася за рахунок батареї центрального опалення і плити, причому час прогріву становило від години до двох, з появою системи тепла підлога приміщення «зігрівається» в лічені хвилини, адже в якості нагріваючої поверхні виступає весь підлогу.
 • За рахунок того, що система дуже ощадливо витрачає електроенергію і завдяки можливості регулювати температурний режим, тепла підлога набагато економічніше, ніж традиційні опалювальні прилади.
 • В кухні, в силу її функціонального призначення, неминуча часте вологе прибирання. Це загрожує появою цвілі і запаху сирості. Тепла підлога сприяє швидкому висиханню підлоги, попереджаючи тим самим поширення цих неприємностей.
 • ? Монтаж теплої підлоги: особливості та нюанси

  Спосіб монтажу системи тепла підлога безпосередньо залежить від трьох факторів:

  • типу підлогового покриття
  • площі приміщення
  • необхідності в стяжці.

  Так, для керамічної плитки або керамограніта рекомендується використовувати нагрівальний кабель, який укладається прямо на шар свіжої стяжки. Для паркету, лінолеуму і ламінату з уже готової стяжкою підійдуть плівкові підлоги або ж нагрівальні мати з закріпленими на них кабелями.Яке підлогове покриття підійде під тепла підлога на кухні

  Нагрівальний кабель — ідеальний спосіб «зігріти» холодну плитку

  Найпростішим способом обігріву приміщення кухні за допомогою системи тепла підлога є її сухий монтаж за допомогою нагрівальних матів. Елементи теплої підлоги укладаються фахівцями безпосередньо на готову стяжку, а для їх закріплення використовується плитковий клей. В цьому випадку висота підлоги практично не змінюється, адже товщина нагрівальних матів не перевищує двох-трьох міліметрів.

  Також «зігріти» простір кухні можна і за допомогою інфрачервоної плівки. Це та ж система теплих підлог, але більш сучасна. Плівку можна різати, встановлювати її на підлогу, стіни і навіть стеля, при цьому її ефективність не знижується.

  Яке підлогове покриття підійде під тепла підлога на кухні

  Нагрівальний мат — швидкий спосіб змонтувати тепла підлога

  Якщо ж під час ремонтних робіт на кухні довелося зводити нову стяжку, то для обігріву приміщення доцільніше використовувати нагрівальний кабель, який частково занурюється прямо на шар бетону. Крок укладання в цьому випадку вибирається в залежності від потужності всієї системи. Використання даного методу дозволяє надійно захистити нагрівальний кабель від хімікатів і інших агресивних засобів, а також заощадити на обслуговуванні, адже система знаходиться практично в герметичному просторі.

  Для обігріву кухні буде достатньо наступної потужності теплої підлоги:

  • для кухонь, розташованих на другому і наступних поверхах — 110 Вт/м2;
  • для кухонь, розташованих над підвалами — 140 Вт/м2;
  • для кухонь, опалювальних тільки системою тепла підлога — 180 Вт/м2

  Крім усього, система теплих підлог завжди оснащується терморегулятором, який в залежності від фінансових можливостей господаря квартири може бути програмованим або звичайним. За допомогою цього гаджета» та здійснюється управління все опалювальною системою.

  Тепла підлога — це тепло, комфорт і зручність! Ні один опалювальний прилад не зможе змагатися з ним по екологічності, економічності та ефективності. Ну і навіщо тоді шукати голку в стозі сіна, чи не краще відразу вибрати те, що вже обрали мільйони.

  Яке підлогове покриття підійде під тепла підлога на кухні