Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

У даному матеріалі ми хочемо нагадати про необхідність в гіпсокартонних роботах металевого оцинкованого профілю, а також, звернути увагу на супутні аксесуари, без яких деякі конструкції просто неможливі.

Металевий профіль

Металевий профіль для гіпсокартону використовується в більшій частині випадків, коли створюються складні, або навіть середньої складності конструкції. Це можуть бути арки, стелі з гіпсокартону, фальш-стіни і так далі. Профіль використовується для спорудження міцного і надійного несучого каркасу, який зможе витримати на собі не тільки вага листів гіпсокартону, а також декоративну обробку готової поверхні і навіть деякі предмети меблів і аксесуари.

Правильно змонтований каркас з металевого профілю – якісна основа для гіпсокартонної конструкції.

Щоб спорудити будь-який декоративний елемент усередині приміщення, вам необхідно буде використовувати металевий профіль для ГКЛ, розміри та інші характеристики якого строго відповідають вимогам.

Монтаж

Монтаж профілю – обов’язковий етап практично кожних гіпсокартонних робіт, і складність процесу визначається характеристиками конструкції.

Монтаж відбувається на спеціальне кріплення, із застосуванням супутніх аксесуарів для роботи з ГКЛ, які значно полегшують навіть найскладніші проекти.

При створенні каркаса для будь ГКЛ конструкції використовуються основні напрямні, виробництво яких можливе тільки в заводських умовах.

Жоден монтаж ГКЛ конструкції не проводиться без докладного креслення, що включає в себе размры конструкції, види матеріалів для її установки і види металопрофілю.

Також рекомендуємо прочитати:Саморізи для профілю під гіпсокартон
Розміри профілів для гіпсокартону
Чому бізнес вибирає LED
Вибираємо, який гіпсокартон краще: огляд виробників і матеріалів

Монтаж профілю під ГКЛ відбувається на поверхні, між стелею і підлогою, між стінами, в кутах, в будь-якому місці, де є можливість закріпитися, а тому, використовуючи якісний профіль для гіпсокартону, необхідний кріплення і інструмент, а також, теорію і певний досвід, можна досить швидко впоратися з роботою.

Але, щоб не ламати голову над створенням спеціальних деталей, їх завжди можна придбати з основним матеріалом, а щоб розуміти, що саме купувати для полегшення створення складних конструкцій з профілю, рекомендуємо уважно підійти до наступних розділів статті.

Аксесуари для установки

Дані аксесуари допомагають правильно встановити профіль, а значить, і створити каркас, який залишиться тільки якісно обробити ГКЛ і декоративними матеріалами. Види додаткового кріплення, необхідного для монтажу ГКЛ мають свою вагу і розміри, що потрібно враховувати при складанні проекту.

Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

Прямі підвіси

Прямі підвіси використовуються в роботі з металевим оцинкованим профілем і допомагають закріпити його на поверхні стіни або стелі. На будівельному жаргоні, підвіс для профілю може називатися і трохи інакше – жаба, пэшка, скоба під профіль. Використовується даний елемент для роботи з профілем CD, має розміри 60 і 120 мм. Існують і більш подовжені підвіси, але зустріти їх на ринку практично неможливо.

Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

Подовжувачі профілів

Подовжувачі профілів допомагають «намертво» з’єднати в єдиний профіль два різних шматка. Найчастіше, використовується подовжувач для профілів CD, мають розміри 60/27. Якщо такого елементу немає під рукою, шматки профілю можна з’єднати й іншими способами, але якщо у вас є можливість тримати в наборі необхідних речей пару-трійку з’єднувачів (подовжувачів) профілю, то вони вам обов’язково знадобляться.

Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

Однорівневий з’єднувач

Використовується для профілів CD, мають розміри 60, в народі має просту назву – краб для профілів. Даний елемент користується величезною популярністю, так як допомагає без будь-яких проблем приєднати до основного профілю два шматки додаткового профілю, під прямим кутом, та ще й в одній площині.

Найбільш часто краб для профілю застосовується в створенні підвісних стель. Крім того, з’єднувач однорівневий завжди приходить на допомогу, коли потрібно встановити перемички.

Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

Дворівневий з’єднувач

Використовується для з’єднання профіль CD-60, з одного боку, в поперечному напрямку по одному рівню. З його допомогою можна створити ідеальний прямий кут, який часто потрібний у створенні каркасів.

Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

З’єднувач CD-60

Використовується для з’єднання профілів в поперечному напрямку, і найбільш часто застосовується для полегшення створення каркасів стель. Правильно буде використовувати в тому випадку, якщо стеля потрібно опустити на велику відстань від основного перекриття. Варто також враховувати і площу створюваної конструкції – від 100 м2.

Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

Підвіс із затиском

Використовується в спеціальних роботах, наприклад, для створення каркаса підвісної стелі. Підвіс із затиском застосовується в парі з тягою підвісу, щоб можна було зручніше регулювати відступ від основного перекриття. Тяга підвісу може бути довжиною в 30, 50, 85 і 100 див. Розрахункове навантаження на один подібний елемент, підвіс із затиском і тягою підвісу не більше 25 кг. Встановлюються елементи в основу, на анкерний кріплення.

Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

Ноніус-підвіс

Використовується даний елемент у тому випадку, якщо площина підвісної стелі повинна бути опущена від основної стелі на відстань не менше 400 мм Навантаження на подібний підвіс може становити близько 40 кг.

Металічний оцинкований профіль для гіпсокартону і супутні аксесуари необхідні не тільки для того щоб спростити роботу майстра, але й щоб створити дійсно міцний і надійний каркас під гіпсокартонну конструкцію, підвісна стеля, декоративні елементи приміщення.

Які характеристики має металевий профіль для гіпсокартону

Виготовлення профілю для ЛГК (відео)