Вибирати насос для поливу городу необхідно в першу чергу виходячи з джерела води. Джерелом води може стати спеціальна ємність, водойма або колодязь, свердловина або ставок. Отже, якщо у Вас виникло питання, якою купити насос для поливу городу, перш за все, визначитеся, що послужить джерелом води.

В даний час існує чотири типи насосів, які підійдуть для так званих городніх цілей. Щоб краще розібратися, який насос купити розглянемо кожний тип окремо.

Бочковий насос

За допомогою спеціального регулятора тиску користувач може самостійно встановлювати потужність напору. Також агрегат обладнаний фільтром, який затримує різне сміття. В якості ще однієї переваги можна назвати низький рівень шуму при функціонуванні.

Поверхневий насос

Такі насоси можна застосовувати у випадку, якщо джерелом води виступає водойму, басейн або неглибокий колодязь. Ці моделі розраховані на закачування води з глибини не більше 10 метрів. Поверхневий насос користується попитом завдяки легкості монтажу, а також потужності струменя, яка може досягати 30-50 метрів.

В якості недоліку можна виділити високий рівень шуму, видаваний системою під час роботи. Щоб позбутися від шуму, можна поставити систему на гумовий килимок.

Занурювальний насос

Якщо Ви збираєтеся використовувати свердловину в якості джерела води, тоді оптимальним варіантом буде заглибна модель. Такі пристрої складні в установці і подальшому обслуговуванні. Демонтувати насос самостійно досить складно, тому рекомендується запросити фахівця.

Дренажний насос

Для сильно забрудненого озера або болота, що є джерелом води, фахівці рекомендують використовувати дренажні моделі. Іл, листя та інше сміття не являє собою загрози для такого агрегату. Він без праці впоратися з перекачуванням брудної води з природної водойми.

Отже, вибираючи насос для поливу дачної ділянки, враховуйте джерело води. В такому випадку ви зможете підібрати оптимально відповідний до ваших вимог агрегат.