Яким ковроліном обтягнути кошкін будинок: що необхідно для виготовлення будиночка для кішки.

Яким ковроліном обтягнути кошкін будинок: що необхідно для виготовлення будиночка для кішки.У кішки повинна бути своя невелика територія в квартирі. Можна зробити будиночок своїми руками і обтягнути його ковроліном. Тварина охоче буде відпочивати в такому невеликому помешканні. Купити виріб легко в будь-якому зоомагазині. Але створити цікавий і оригінальний варіант, який сподобається вихованцеві, можна і самостійно.

Що необхідно для виготовлення будиночка для кішки

Зміст статті

 • Що необхідно для виготовлення будиночка для кішки
  • Яким ковроліном обтягнути будинок для улюбленця
 • Процес виготовлення будиночка для кішки
  • Застосування ковроліну

Слід підібрати конструкцію з урахуванням звичок вихованця. Багато кішки люблять будиночки з ковроліну з двома входами, тому при створенні споруди можна використовувати труби. Одні тварини вибирають житло на підлозі, а інші воліють притулку на висоті.

Створити цілий комплекс для домашнього улюбленця можна самостійно. У нього входять такі складові:

 • будиночок;
 • кілька майданчиків на різній висоті;
 • пластикові або картонні труби;
 • когтеточка;
 • гамак;
 • горизонтальні і похилі дощечки.

Такі споруди роблять з ДСП, МДФ, фанери. Для оббивки часто використовують ковролін. Чим вище будиночок, тим краще. Кішки люблять забратися високо, і спостерігати за тим, що відбувається внизу.

Яким ковроліном обтягнути кошкін будинок: що необхідно для виготовлення будиночка для кішки.

ВАЖЛИВО! Споруда не повинна видавати різкий запах, щоб не відлякати тварину.

Для облаштування котячої території підійде стовбур дерева. Для цього необхідно його ретельно очистити від кори, якщо вона сиплеться. На гілках розміщують будиночки, кошики, лежанки з ковроліну. Тварина з радістю буде дертися вгору, досліджуючи територію.

Яким ковроліном обтягнути будинок для улюбленця

Всі елементи комплексу краще оббити м’якою штучної тканиною. Можна використовувати плюш, ковролін. Ці матеріали підійдуть також для виготовлення таких виробів:

 • підстилок;
 • подушок.

Яким ковроліном обтягнути кошкін будинок: що необхідно для виготовлення будиночка для кішки.

Матеріал не повинен електризуватися. Ковролін набувають з коротким ворсом. Колір можна вибрати такий, який буде поєднуватися з інтер’єром. Цей матеріал відрізняється достатньою жорсткістю. Пухнастий улюбленець буде використовувати його в якості когтеточки. Навіть через кілька років виріб збереже привабливий вигляд. Після появи в квартирі комплексу, кішка більше не буде точити кігтики об диван, дерти шпалери. У неї з’явиться власна територія, де вона буде проводити багато часу. Оббитий ковроліном комплекс стане справжньою прикрасою кімнати, він обов’язково сподобається пухнастого друга.

Процес виготовлення будиночка для кішки

Якщо в квартирі живе рухливий і веселий вихованець, то краще купити чи зробити невеликий комплекс. У конструкції є декілька платформ. Кішки вважають за краще розташуватися на лежанці й роздивлятися, що відбувається навколо. Для виготовлення котячого комплексу необхідно придбати такі матеріали:

 • меблеву фанеру;
 • ковролін;
 • мотузку.

Яким ковроліном обтягнути кошкін будинок: що необхідно для виготовлення будиночка для кішки.

Щоб кріпити деталі, купують куточки різних розмірів. В першу чергу необхідно намалювати схему, порахувати, скільки знадобиться матеріалів. Потім можна приступати до роботи. Для додання конструкції стійкості, встановлюють стовпи з пластикових труб. Їх кріплять до основи з фанери. Довгу трубу розміщують біля стіни. На потрібному рівні робиться платформа. Вона кріпиться за допомогою кутиків.

Яким ковроліном обтягнути кошкін будинок: що необхідно для виготовлення будиночка для кішки.

З фанери робиться будиночок, в якому передбачають отвори для входу. Всі деталі необхідно оббити ковроліном. Стовпи обмотуються мотузкою в результаті будуть отримані відмінні когтеточки.

Застосування ковроліну

Дбайливі господарі прагнуть створити сприятливі умови проживання для вихованця. Необхідно подумати про правильному виборі будиночка. Маленькому кошеняті сподобається відкритий варіант, в якому можна не тільки спати, але й гратися. Літнє тварина віддає перевагу закритий будиночок, де воно може спокійно відпочити.

Чому для таких виробів часто використовують ковролін? Цей матеріал здатний витримати гострі кігтики тварини. Його легко чистити, для цього підійдуть звичайні миючі засоби.

Яким ковроліном обтягнути кошкін будинок: що необхідно для виготовлення будиночка для кішки.

ВАЖЛИВО! Якщо кішка не заходить в новий комплекс, туди поміщають її улюблену іграшку. Можна скористатися сухою котячою м’ятою. Ароматне рослина приверне пухнастого улюбленця, викличе приємні емоції.

Кішка зрадіє появи затишного містечка, де можна сховатися. Доповнити котячий комплекс можна подушками різних кольорів з ковроліну. З цього матеріалу нескладно зробити гамак для пухнастого улюбленця.

Якщо придивитися до поводження тварини, можна підібрати оптимальний варіант комплексу для нього. Слід створити затишний і відповідний за розміром куточок для кота. Сучасні будиночки різноманітні, можна придумати будь-який дизайн.