Прикореневій буст ап: відгуки та наслідки

Виглядати доглянуто завжди і скрізь, підкреслюючи статус і становище в суспільстві, хоче кожна. Але більшість витрачає дуже багато часу з ранку на збори, а так хочеться виспатися або просто насолодитися ранковою кавою, не кваплячись, налаштувавшись на робочий день. Для того щоб спростити нам життя, зробити нас ще гарніше, придумана технологія створення прикореневого об’єму – буст ап. Саме про неї ми сьогодні і поговоримо.

Що таке буст ап

Це така техніка прикореневій завивки, при якій обсяг створюється як би всередині, а верхні волосся залишаються рівними і прямими. На жаль, процедура підходить далеко не всім. Наприклад, якщо ви володарка короткої стрижки, то це точно не для вас, тому що незрозуміло, що з цього може вийти. Буст ап на короткі волосся зазвичай не роблять. А ось для довгих він підходить ідеально. Буст ап на довге волосся додасть їм бажаний обсяг, і ви будете виглядати чудово.

Прикореневій буст ап: відгуки та наслідки

Як робити буст ап

Запам’ятайте, що дана процедура виконується тільки в салоні і тільки професіоналом. Якщо ви мрієте провести буст ап в домашніх умовах, як зробити його вам ніхто не підкаже. Поки не винайдено такого методу.

Для завивки майстер використовує спеціальний розчин, і концентрація складу підбирається під кожен тип волосся індивідуально. Тому дуже важливо відповідально підійти до вибору салону краси і вашого фахівця. Як робиться буст ап: виконання процедури триває досить довго – приблизно 3 години, але результат того вартий! Ефект зберігається протягом 6 місяців.

Прикореневій буст ап: відгуки та наслідки

Горизонтальним проділом майстер відокремить верхні пасма і закріпить їх – вони залишаться прямими і завивка не буде помітна. Майстер зробить «коклюшки» – так їх називають у салонах, завдасть спеціальний розчин на прикореневу зону і накрутить її на спеціальні шпильки. Після того, як процедура буст ап для волосся буде завершена, завитки будуть виглядати як гофровані, але під верхніми пасмами цього не буде помітно, і таким чином створиться бажаний обсяг.

Відеоролик

Буст ап для волосся відгуки

Процедура все ж має протипоказання. Як вже говорилося, це коротка довжина, а також слабке здоров’я волосся. На жаль, дотримання всіх вимог не гарантує результат. Процедура нова, навчають фахівців дуже швидко – як правило, курс триває один день і становить всього кілька годин і відразу нові майстри готові приступати до роботи. Потрапивши до такого «майстра», який буде на вас, так би мовити, набивати руку ви, швидше за все, не отримаєте бажаного результату.

Незважаючи на те, що склад на перший погляд здається абсолютно нешкідливим, неправильно підібрана концентрація може призвести до сумних наслідків. Але якщо ж ви потрапили до хорошого професіонала, то результатом ви залишитеся задоволені, і протримається ефект від 4 до 6 місяців.

Відгуки про процедуру є різні, комусь подобається, комусь не дуже. Якщо все зроблено правильно, то ви будете задоволені результатом. Але якщо ви потрапите до некомпетентному майстру, волосся можуть почати сипатися і вам доведеться їх відновлювати, лікувати і, відповідно, чекати поки відросте нові.

У разі якісно проведеної процедури ви отримаєте наступний ефект:

Прикореневій буст ап: відгуки та наслідки

Як видно, буст ап волосся фото до і після — різниця колосальна. З такою шевелюрою досить просто вимити голову і висушити феном, і ви будете відразу ж готові до виходу. Але, на жаль, є і негативні відгуки. Тому економити на даній процедурі категорично не можна – буде сліз пролито чимало.

Анти буст ап

Але якщо трапилося так, що ви зробили процедуру, але вона вам не сподобалася, існує спосіб, як прибрати буст ап. Набрид обсяг, хочеться змінити імідж, або ж відрослий буст ап не створює бажаного ефекту.

В такому разі можна буде пройти в салоні процедуру анти Буст ап. Вона займе приблизно 90 хвилин, професіонал вимиє весь хімічний склад спеціальним засобом. Ефект буде таким, як ніби ви і не робили завивку. Але знову-таки звертатися необхідно до перевіреним майстрам в хороших салонах.

Є ще кілька способів прибрати буст ап. Наприклад, можна випрямляти волосся, витягаючи під час сушіння феном, або випрямляти праскою. Кератинове випрямлення може допомогти згладити ефект гофре і надати гладкість. Але повністю прибрати буст ап зможуть тільки в салоні, процедура не з дешевих, але результат буде остаточним і вам не доведеться мучитися кожен день.

Що краще: флисинг або буст ап?

Технологія флисинга відрізняється тим, що спеціальний засіб наноситься безпосередньо на волосся без додаткових пристосувань, таких як бігуді, шпильки і т. п.

  • Майстер вибере пасма на маківці, зробить начісування і насеете засіб. Заздалегідь дуже важливо ретельно вимити голову, щоб був потрібний результат.
  • Сама процедура є дуже трудомістким та потребує багато терпіння від вас і від самого майстра. Адже спочатку потрібно зробити начісування, а потім дуже акуратно розплутати волосся, щоб домогтися потрібного ефекту. Якщо начіс розплутати погано, то потім волосся буде стирчати.
  • Якщо все зроблено якісно, то на 2-3 місяці ви отримаєте бажаний обсяг.

Прикореневій буст ап: відгуки та наслідки

З плюсів флисинга можна назвати те, що він робиться і на короткі волосся. Виробники засобів стверджують, що склад нешкідливий навіть для вагітних і не має практично ніяких протипоказань, крім знебарвленого, мелірованого волосся.

До мінусів відноситься час збереження результату – у 2 рази менше ніж від процедури буст ап. Неякісно зроблена флисинг прибрати вже неможливо, вам доведеться чекати, поки ефект пропаде.

Вартість процедури теж швидше відноситься до мінусів – процедура не з дешевих. Віддати доведеться від 2,5 до 5 тис. і проблемою буде знайти добре навченого спеціаліста. За кількістю часу, витраченому на відвідування салону, вийде приблизно однаково.

Докладніше про засоби для обсягу волосся читайте тут.

Висновок

Слід добре подумати, перш ніж йти на дану процедуру. По-перше, отриманий ефект може відрізнятися від того, який ви очікуєте. Обсяг може вийти занадто великим і буде створювати ефект пуделя, тоді доведеться вдаватися ще і до процедури анти буст ап.

Але якщо ви все-таки зважилися, то дуже ретельно підійдіть до вибору салону краси, дізнайтеся відгуки і ні в якому разі не економте на процедурі. Тоді чудовий результат буде радувати вас і оточуючих. Перший час для вас буде приємним здивуванням те, що вранці досить просто розчесатися, і волосся вже лежать як після укладання.

Намагайтеся уникати таких майстрів, які будуть обіцяти вам відмінний результат після проведення процедури на дому. Найімовірніше, це не компетентний майстер, який економить на матеріалах.

Не забувайте про те, що волосся, які зазнали завивці, потребують особливого догляду. Проконсультуйтеся з майстром на предмет вибору лінійки засобів по догляду. Не забувайте робити живильні маски. І пам’ятайте, красиві і доглянуті волосся – це результат вашого до них відносини.