Сьогоднішній Instagram – це мільйони різних акаунтів, що пропонують користувачам мальовничі фото з різних куточків планети, людей, тварин, стильного одягу і багато іншого. Для залучення уваги саме до нашого аккаунту нам необхідні різноманітні інструменти, які роблять наш Instagram помітним і відмінним від більшості. Одним з таких інструментів є красивий і стильний російський шрифт, що дозволяє підкреслити вашу індивідуальність, вразити ваших фоловерів і гостей, зробити вашу сторінку яскравою і несхожою на безліч інших. І якщо англомовні акаунти мають безліч можливостей для зміни латинського шрифту, то що ж робити у випадку російськомовних акаунтів, які використовують ригідні кириличні символи? Нижче розглянемо, як використовувати красивий шрифт в Instagram з російськими літерами, і що нам для цього знадобиться.

Зміст статті:

  • Російські шрифти для Инстаграма – особливості реалізації
  • lingojam.com – гарний шрифт для Instagram онлайн
  • Unicode-table.com – таблиця символів Юнікоду онлайн
  • Igfonts.io – кириличний шрифт з російськими літерами для Инстаграма
  • Cs-mod.ru – прикраси для російськомовних ників в Instagram
  • Мобільні додатки з англійськими літерами
  • Висновок

Російські шрифти для Инстаграма – особливості реалізації

Як відомо, функціонал Instagram дозволяє міняти шрифт в даних про власника аккаунта, підписів до фото, в коментарях до публікацій інших користувачів, історії, і кабінеті директ. При цьому робота з росіянами (кириличними) красивими шрифтами в Instagram істотне обмежена, і використання модифікованого кириличного шрифту пов’язане з рядом труднощів.

Тим не менше ми можемо спробувати обійти це обмеження, скориставшись величезною базою символів Unicode, яка містить, в тому числі, і різні види модифікованих кириличних літер. За рахунок їх розмаїття ми можемо досягти оригінального візуального представлення потрібного нам кириличного тексту, зробивши його унікальним і несхожим на безліч інших.

Для того, щоб писати гарним шрифтом з російськими літерами нам допоможуть ряд інтернет-сервісів, що пропонують як готові шаблони модифікації тексту, так і посимвольный набір букв. В останньому випадку нам доведеться попрацювати, але готовий результат може вийти не гірше просунутих латинських аналогів.

Робота з такими ресурсами будується на використанні буфера обміну вашого телефону або ПК. Ви переходите на такий сайт, вводите туди ваше слово (словосполучення) для зміни. Ресурс видає модифікований зразок, який залишиться скопіювати — вставити в потрібне поле у вашому Инстаграме.

Давайте розберемо перелік мережевих інструментів, що дозволяють використовувати російські букви в Инстаграме.

Для швидкого розвитку свого облікового запису не обійтися без гарного ніка: Генератор ників для Інстаграмма.

lingojam.com – гарний шрифт для Instagram онлайн

Перший з ресурсів, про який я хочу розповісти – це lingojam.com, що являє собою просунутий генератор шрифтів з російськими літерами. У своїй роботі ресурс активно використовує символи Юнікоду, тому ви можете скопіювати і вставити отриманий результат у ваше біо і коментарі в Инстаграме. Незважаючи на «латинізований» акцент ресурсу, він модифікує і кириличні символи, дозволяючи вибрати собі до душі.

Перейдіть на lingojam.com у ліве поле «Text goes here» вставити ваш текст. Праворуч відображено різні варіанти його набору.

Зміна кириличного тексту lingojam.com

Знайдіть потрібний, скопіюйте його (позначте і натисніть «Копіювати» або Ctrl+С). Після чого перейдіть в Instagram, і вставити (Ctrl+V) у потрібне місце скопійований раніше текст.

Перевірте, чи вірно ви заповнили свій профіль: Що можна написати про себе в Инстаграме (приклади).

Unicode-table.com – таблиця символів Юнікоду онлайн

На ресурсі unicode-table.com представлено величезне різноманіття красивих символів Юнікоду, включаючи і різні варіації кириличних символів. Тут є як звичайні кириличні літери, так і їх модифікації. А також безліч інших символів, які можна використовувати в якості прикраси ваших вишуканих текстових повідомлень в Instagram.

Ресурс unicode-table.com

Робота з даними ресурсом займе більше часу, ніж з вищезазначеним lingojam.com. Тут вам доведеться посимвольно вибрати кожну російську літеру для складання потрібних слів. Після переходу на unicode-table.com вам необхідно клікнути на потрібну букву, після чого з’явиться її збільшене відображення кнопки «Копіювати».

Натисніть на «Копіювати» для внесення потрібного символу в буфер обміну

Натисніть на цю кнопку, після чого перейдіть в ваш Instagram, встановіть курсор в потрібне місце, і виберіть «Вставити». Залишиться набрати потрібні слова (словосполучення) з таких букв, і зберегти (надіслати) результат.

Igfonts.io – кириличний шрифт з російськими літерами для Инстаграма

Функціонал сервісу igfonts.io по своїм можливостям схожий на згаданий нами вище lingojam.com. Він працює по тому ж самому принципу, дозволяючи спочатку набрати потрібну фразу, а потім вибрати потрібний варіант із запропонованих сервісом модифікацій. До честі даного сервісу він дозволяє обробляти навіть кириличні символи. Тому може бути використаний нами, щоб отримати красивий російський шрифт для Инстаграма.

Модифікація кириличних словосполучень на Igfonts.io

Запустіть igfonts.io, в самій верхній формі введіть потрібну вам фразу кирилицею. Нижче відображено створені сервісом результати. Якщо їх варіанти вас не влаштували, натисніть на кнопку «Load more fonts» в самому низу для завантаження чергової порції модифікацій. Залишиться вибрати потрібний результат, після чого скопіювати його в дані вашого профілю (або ваші коментарі) в Instagram.

Матеріал корисний для вас: Вчимося підписувати фотографії в Instagram.

Cs-mod.ru – прикраси для російськомовних ників в Instagram

Яскраво виражений ігровий сайт cs-mod.ru може також похвалитися підрозділом, присвячених створенню гарних ників російськими буквами для різних сайтів і соціальних мереж. Робота ресурсу будується на основі використання символів Unicode, дозволяючи вибрати вподобаний кириличний символ, а потім і вставити його в потрібне поле мережі Instagram.

Увійдіть на cs-mod.ru, перегляньте запропоновані сайтом варіанти шрифтів. Оберіть потрібну вам букву, скопіюйте її в буфер обміну, після чого вставити її в ваш Instagram.

Вибір кириличних літер на cs-mod.ru

Мобільні додатки з англійськими літерами

При розборі різного інструментарію, що пропонують отримати гарний шрифт в Инстаграме з російськими літерами, не можна не згадати і мобільні додатки для смартфонів на базі Android і iOS. У практично всіх наявних популярних програм даного типу (наприклад, «Fonts for Instagram», «Cool Fonts for Instagram», «Symbolizer fonts Keyboard», «Stylish Texts» та ін) зазвичай доступні лише модифіковані латинські шрифти (в інших випадках символи Юнікоду). Російськомовні написи або зовсім не з’являються, або відображаються в первинному варіанті, без необхідних нам модифікацій.

Подібні додатки акцентовані на роботу з латиницею

Тому розглядати роботу з даними додатками варто лише в контексті модифікацій тексту, виконаного латиницею. Для російських букв і російського шрифту в Instagram такі програми не придатні.

Висновок

Вище ми розібрали ряд мережевих інструментів, що дозволяють отримати гарний шрифт для Инстаграма з російськими літерами для використання його в соц. мережі. Оскільки функціонал зазначеної соціальної мережі не допускає повноцінну роботу з модифікованими кириличними шрифтами, нам знадобляться різні символи Юнікоду, що дозволяють отримувати красиві візуальні написи в Instagram. Спробуйте низку перерахованих сервісів, у вас обов’язково вийде.